2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bizim nst de 300 TL olmuş.
36 da başlıyor. Bittik
Yuhhh yaaa resmen saçmalık vallahi..bende özele gidiyorum alt üstü bi makina var ve düğmesine basıyor..negibi bi maliyetleri var hiç bişey..bi makina almışlar habire parabasıyorlar çok üzücü ..bende özelde giriyorum 30 TL.. bu farklara bakınca çok korkutucu..

Maşallah

Artik yaklasiyor zaman gunlerde belli olunca heycan tavan tabi

Çok güzel olmuş..benimkilerde Zeynep..Zümra inşaallah

Aynen öyle. Özel muayenehane olduğu için sanırım bir tık daha pahalı hastanelere göre. 36 da başlıyor nst. Bakalım 40 beklersek yarı hastane parası da çıkacak.

Tarihlerimiz birbirine cok yakin bakalim gercekten 40 haftayi dolduracak miyiz:) kendi doktorum cok gerei degil ama yapilabilir dedi. Bilmiyorum 10 gun sonra muayene olacagim tekrar.
Ben kesin doldurmayacagim cunku sezaryen olacak benimki .39.haftada 29 haziran son tarihim olacak

İsmi çok güzel bebişin. Bende Dara ismini düşünüyorum ama Ardil daha baskın geliyor

Ayy sorma ya sanki onlar bakıyor benim de teyzem demişti çok canım sıkılmıştı ama bir şey diyemedim tabi. Sanki onuncuyu doğuruyoruz da.

Evet kultur almadi kendi doktorum degildi korktum suan daha kullanmaya baslamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…