2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kız yonca sana 37.haftada diyor alttaki yerde daha yeni fark ettim
Amannn niye bu kadar şok olduysam

Yanlışlıkla alıntı oldu

Oy maşallah tombişe
P.tesi gideceğiz bizde merak ediyorum en son 1500 Gr dı 3 hafta olacak bakalım ne kadar oldu

Ben de elele madre alacağım. Ama zaten yatağını hediye veriyorlar. O yüzden hiç yatak araştırması yapmadım.

10 lu takım. Kapıda ödemeye 340 TL ödedim.

Bende almadım çok lazım olursa çıtçıtlı badisiyle durur çokta sıkıntı olmaz canım

Ben 1 tane kısa kollu alttan çıtçıtlı body aldım o da kargo bedava olsun diye eklediğim bişeydi Diğerleri askılı atlet niyetine olanlardan. 2 tane de kısa kollu kısa bacaklı tulum var. Uzun da çok bişey almadım aslında ama yine de 10 parça değiştirmelik vardır yani o da bizi idare eder diye düşünüyorum sonrasına havanın durumuna bebeğin gelişimine göre bakıcaz. Çıkmaya bile gerek kalmıyor sipariş veriyorsun 2-3 güne geliyor zaten.

Bende öyle düşünüyorum düşüncelerimiz karşılıklı. Sezaryen korkum da aynen o şekilde sizinki gibi. Çünkü karşımda yaşanmış örnek var, kardeşim. Onu gördükçe sezaryen den daha çok korkuyorum. Normalde kolay değil tabi ama ikisi içinde kilo en büyük problem... Malesef her zaman kilo ile bir sınavım oldu...

Ben geçen bayağı içtim
Sonradan farkettikama birşey olmadı Allah'a şükür.

Artık yerleri kalmadı
Bizimki ağzımdan çıkacak az kaldı
Sağol canım içimi rahatlattın
Nasılsınız merak ettim
Okadardan birşey olmaz sanki ama sen yinede oğlanı da kendini de takip et inş birşey olmaz
Teşekkür
İyiyiz çok şükür 3 saat geçti artık bir şey olmaz sanırım

Oyyyu maşallah minnoşa yaaa günlerimiz belli oluyo yavaş yavaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…