2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben dr a 37. Haftada alsanız bayramda eşim de evde bana bakardı dedim ama erken olduğunu biliyorum tabi biraz şakayla karışık dedim. Sana bakarlar da bebeğe kim bakacak erkenden alınca dedi 38+3 e gün verdi benim istediğim gün 38+5 ama mümkün olsa bugün

Benim yüzüm hariç her yerim şiş ödem oluyor gitmiyor

Valla tam bir ay var resmen birde 4 temmuz evlilik yıldönümümüz nasıl denk geldi eşim havalara ucuyor tabi ikisini bir arada cıkarcakmş iyi oldu böyle diye
Ben oyuzden üst üstte olsun istemiyom öyle kuzenimle aramızda 5 gün var oda dedi aynı gün yapsak keşke diye, dedim ilerde sen doğum günü yapsan ben yapsam birbirimize gidemeyiz ben istemem öyle diye

Çatı muayenesi olmadan normal doğum olabiliyor mu?
Daha önce de demiştim sanırım. Eğer kadının boyu 1,50 civarlarındaysa ve iri bebekse çatı darlığı sıkıntısı olabilir diyor ebeler doktorlar. Yani boy çok kısa olacak, bebek 4 ve üstü olacak ki sorun o zaman olabilir.

Çatı muayenesi son zamanlara gelince doktor ebe vs yapmak isteyebilir ama neredeyse hiç kimsede bu kriterler yok. Çatı olayını akla getirmemek lazım.

Kızlar dr.uma yazdım daha görmedi
Birkaç gündür benim iç çamaşırım hem az az ıslak oluyor idrar mı akıntı mı su mu bilemedim yazayım dedim görünce gel derse bi giderim
Turnusolla falan bakar belki

Aynısı bende de var hem de uzun süredir. Küçük akıntılar ve ıslaklık şekilde. Beyaz akıntı neyse de ıslaklık ter mi su mu idrar mı diye düşünmüştüm. Koku yok. Dr. sordum normal demişti. Yani bir iki aydır böyle.

Bende anlamıyorum ya akıntı gibi de değil
Bilemedim yazayım dedim ne olur ne olmaz

aynen ne gerek var okadar hızlı büyüyorlar ki herşey yepyeni kalacak

Ben de park yatağa yataş twiny alacağım canım yorumları iyiydi yataş kaliteli olur diye ona karar verdim önümüzdeki hafta almış olurum büyük ihtimalle

Bende çok sık oluyordu cnm. Hafif enfeksiyon çıktı. Şase verdi içtim. 1 2 güne geçti. Ama yine başladı. Tuvaleti her çıktığımızda çamaşır suyu döküyoruz iç çamaşırı gün içinde 4 5 kere değiştiriyorum ama anlamıyorum. Normal demekki

Valla tam bir ay var resmen birde 4 temmuz evlilik yıldönümümüz nasıl denk geldi eşim havalara ucuyor tabi ikisini bir arada cıkarcakmş iyi oldu böyle diye
Yaa ne güzel bizim de evlilik yıldönümümüz 4temmuz ama bize 27hazirana sezeryan tarihi verdi hoca ben aynı gün olsun istemiyodum zaten o da başka özel bi gün eşimle birlikte kutlamak isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…