2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
37+2 oluyorz ya 23 haziranda doktorlar +1 i 38 den saymiyomu 🤪😄 ay yok ya benim istdgm onemli degl saglkli olacgi zamanda gelsn .. tiktokta asena diye bi kiz var 35+5 te dogurmus ilkten bebek digdu iyi smdi kendi hastaneden ckti bebek 1 hafta daha kalicakms hastanede solunumun desteklenmesi lazimmis :KK43: oyle olmasids cok zor dusunsene parcani orda birkp eve geliyosn 😱 ay yok yok ya icimizde dursun vaktinde dogsun bizle eve gelsn hastnede flan kalmasnlar insAllah
Ben dr a 37. Haftada alsanız bayramda eşim de evde bana bakardı dedim ama erken olduğunu biliyorum tabi biraz şakayla karışık dedim. Sana bakarlar da bebeğe kim bakacak erkenden alınca dedi😅 38+3 e gün verdi benim istediğim gün 38+5 ama mümkün olsa bugün😂

kızlar son bı kac gundur davul gıbı şiş uyanıyorum yuzum ellerım ayaklarım.Ellerımı yumruk yapamıcak kadar sısıyor.Ayaklarım rahmetlı babaannemın ayakları gıbı oldu ustune basınca acıyor.Yuzumu zaten gecıyorum 😔 Buarada tüm testlerım normal cıktı karacıger ıle ılgılı bı problemım yok.
Sızde şiş misiniz herkes şişse biraz rahatlıcam
Kızlar şişmiyizzzz?!🤪
Benim yüzüm hariç her yerim şiş ödem oluyor gitmiyor🙄

Valla tam bir ay var resmen birde 4 temmuz evlilik yıldönümümüz nasıl denk geldi 😂 eşim havalara ucuyor tabi ikisini bir arada cıkarcakmş iyi oldu böyle diye 😂 😂 😂
Ben oyuzden üst üstte olsun istemiyom öyle😃😃😃 kuzenimle aramızda 5 gün var oda dedi aynı gün yapsak keşke diye, dedim ilerde sen doğum günü yapsan ben yapsam birbirimize gidemeyiz ben istemem öyle diye😃😂😂😂

Çatı muayenesi olmadan normal doğum olabiliyor mu?
Daha önce de demiştim sanırım. Eğer kadının boyu 1,50 civarlarındaysa ve iri bebekse çatı darlığı sıkıntısı olabilir diyor ebeler doktorlar. Yani boy çok kısa olacak, bebek 4 ve üstü olacak ki sorun o zaman olabilir.

Çatı muayenesi son zamanlara gelince doktor ebe vs yapmak isteyebilir ama neredeyse hiç kimsede bu kriterler yok. Çatı olayını akla getirmemek lazım. 😇

Kızlar dr.uma yazdım daha görmedi
Birkaç gündür benim iç çamaşırım hem az az ıslak oluyor idrar mı akıntı mı su mu bilemedim yazayım dedim görünce gel derse bi giderim
Turnusolla falan bakar belki

Birkaç gündür benim iç çamaşırım hem az az ıslak oluyor idrar mı akıntı mı su mu bilemedim yazayım dedim görünce gel derse bi giderim
Aynısı bende de var hem de uzun süredir. Küçük akıntılar ve ıslaklık şekilde. Beyaz akıntı neyse de ıslaklık ter mi su mu idrar mı diye düşünmüştüm. Koku yok. Dr. sordum normal demişti. Yani bir iki aydır böyle.

Aynısı bende de var hem de uzun süredir. Küçük akıntılar ve ıslaklık şekilde. Beyaz akıntı neyse de ıslaklık ter mi su mu idrar mı diye düşünmüştüm. Koku yok. Dr. sordum normal demişti. Yani bir iki aydır böyle.
Bende anlamıyorum ya akıntı gibi de değil
Bilemedim yazayım dedim ne olur ne olmaz

Ben 1 tane kısa kollu alttan çıtçıtlı body aldım o da kargo bedava olsun diye eklediğim bişeydi😂 Diğerleri askılı atlet niyetine olanlardan. 2 tane de kısa kollu kısa bacaklı tulum var. Uzun da çok bişey almadım aslında ama yine de 10 parça değiştirmelik vardır yani o da bizi idare eder diye düşünüyorum sonrasına havanın durumuna bebeğin gelişimine göre bakıcaz. Çıkmaya bile gerek kalmıyor sipariş veriyorsun 2-3 güne geliyor zaten.
aynen ne gerek var okadar hızlı büyüyorlar ki herşey yepyeni kalacak

Çok hoş duruyor. Kaçlı takım ve fiyat neydi?

Bu arada Elele madre anne yanı almıştım. Üstüne ana yatak olarak ne almalıyım? Sizler hangi yatak aldınız? Yataş twiny gördüm. 9cm miş, yine de ince bir yatak ama 4 yaşına kadar kullanılıyor sanırım. Bilemedim ne yapsamm
Ben de park yatağa yataş twiny alacağım canım yorumları iyiydi yataş kaliteli olur diye ona karar verdim önümüzdeki hafta almış olurum büyük ihtimalle

Bende çok sık oluyordu cnm. Hafif enfeksiyon çıktı. Şase verdi içtim. 1 2 güne geçti. Ama yine başladı. Tuvaleti her çıktığımızda çamaşır suyu döküyoruz iç çamaşırı gün içinde 4 5 kere değiştiriyorum ama anlamıyorum. Normal demekki

Valla tam bir ay var resmen birde 4 temmuz evlilik yıldönümümüz nasıl denk geldi 😂 eşim havalara ucuyor tabi ikisini bir arada cıkarcakmş iyi oldu böyle diye 😂 😂 😂
Yaa ne güzel bizim de evlilik yıldönümümüz 4temmuz ama bize 27hazirana sezeryan tarihi verdi hoca ben aynı gün olsun istemiyodum zaten o da başka özel bi gün eşimle birlikte kutlamak isterim ❤️

X