2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
28inde 38+0 oluyorum tam
Bana 38+3 e tarih verdi bende dedim hani 4 günle ne kaybederz 27sine verin fln
Bebek iri olursa ciğer gelişimi için geç almakda fayda var dedi. Yine son hafta nts için gelicen ozman sancın varmı yokmu ona göre yine konuşuruz dedi 🤷🏼‍♀️

Hayır mesela haberin olsun bebek büyük gittiği için suyun gelebilir sancın gelebilir de diyo hemen gelirsin dedi eeee erken değilmi dediğimde kilosu iyi gayet diyo sorun olmaz dedi 😃

Ben 27 olsun diyince bekleyelim diyo🤷🏼‍♀️😃

İnşallah sancı fln çekmeden atlarırım şu 26 günü😂
Kız yonca sana 37.haftada diyor alttaki yerde daha yeni fark ettim 😂😂
Amannn niye bu kadar şok olduysam🙈😂😂😂

Tabi doktorunun ne diyecegi önemli ☺️ her doğum kendine has kimi zor kimi kolay olabiliyor. Herkesin hikayesi farklı aynı kişinin iki doğumu da birbirinden farklı olabilir. O sebeple bunlara çok takılmamak lazım. Bir acı varsa o da o anlık olup geçiyor. Benim aci eşiğim düşüktür. Ama sancilari anlamadım düşün 😅 regl sancısı gibiydi. Kolay doğumun anahtarı bol yürüyüş ve ılık duş. Tabi benim gibi abartmadan hastaneye vakitli gitmek. Ne erken ne geç.☺️

Yanlışlıkla alıntı oldu :lülülü:

Cıktım şmdi doktordannn tospikk 2910 gram olmşş kızlarrr 😂 banada 4temmuza gün verdi kısmetsee erken gelmek istemezse 4ünde alırız dedi 😂 nst ye girdimm sıkıntı yok dedi her hafta çağırdı bundan sonra öyle işte 🥰
Oy maşallah tombişe
P.tesi gideceğiz bizde merak ediyorum en son 1500 Gr dı 3 hafta olacak bakalım ne kadar oldu

Çok hoş duruyor. Kaçlı takım ve fiyat neydi?

Bu arada Elele madre anne yanı almıştım. Üstüne ana yatak olarak ne almalıyım? Sizler hangi yatak aldınız? Yataş twiny gördüm. 9cm miş, yine de ince bir yatak ama 4 yaşına kadar kullanılıyor sanırım. Bilemedim ne yapsamm
Ben de elele madre alacağım. Ama zaten yatağını hediye veriyorlar. O yüzden hiç yatak araştırması yapmadım.

10 lu takım. Kapıda ödemeye 340 TL ödedim.

Günaydın kizlar ,
Ya evet sıcak ama ben bir tane bile kısa kol veya şort olmadim ya da kısa kol bacaklı tulum almadım. Bebek her zaman bi kat fazla giydirilir ilk 3 ay anne karni sicakligini ister diye duydum hep . Aslında alacaktım ama duruma göre baktım çok terliyor gider alırım o bi iki gun de zibinla idare ederim diye düşünüyorum ilk bebek olduğu için deneyimleyip alayım ki elimde kalmasın diye düşünüyorum nihayetinde dağ başı değil gidip hemen alınır makina var iki dk da yikar bakalım neler gösterecek hayat 🤗

Bende almadım çok lazım olursa çıtçıtlı badisiyle durur çokta sıkıntı olmaz canım

Ben 1 tane kısa kollu alttan çıtçıtlı body aldım o da kargo bedava olsun diye eklediğim bişeydi😂 Diğerleri askılı atlet niyetine olanlardan. 2 tane de kısa kollu kısa bacaklı tulum var. Uzun da çok bişey almadım aslında ama yine de 10 parça değiştirmelik vardır yani o da bizi idare eder diye düşünüyorum sonrasına havanın durumuna bebeğin gelişimine göre bakıcaz. Çıkmaya bile gerek kalmıyor sipariş veriyorsun 2-3 güne geliyor zaten.

Benım kı de tüp bebek normal dogum istiyorum
Doktorum bu konuyla ılgılı bısey soylemedı.Anneye kalmıs bır durum sen nasıl kendını ıyı hıssedıyorsan onu denemelısın.Benım canım bıraz tatlıdır.Kesi dikiş olayı korkuttugu ıcın cesaret edemıyorum.Sonrasında amelıyat acısından bebekle yeterınce ılgılenemem dıye tedırgın oluyorum.Eger normal doguramazsam zaten o esnada mudahale ederler dıye dusunuyorum.Allah yardımcımız olsun 😊
Bende öyle düşünüyorum düşüncelerimiz karşılıklı. Sezaryen korkum da aynen o şekilde sizinki gibi. Çünkü karşımda yaşanmış örnek var, kardeşim. Onu gördükçe sezaryen den daha çok korkuyorum. Normalde kolay değil tabi ama ikisi içinde kilo en büyük problem... 😔Malesef her zaman kilo ile bir sınavım oldu... 😔

Ben geçen bayağı içtim 🙈
Sonradan farkettikama birşey olmadı Allah'a şükür.

Artık yerleri kalmadı 😂
Bizimki ağzımdan çıkacak az kaldı 😂
Sağol canım içimi rahatlattın ☺️
Nasılsınız merak ettim
Okadardan birşey olmaz sanki ama sen yinede oğlanı da kendini de takip et inş birşey olmaz
Teşekkür 🥰
İyiyiz çok şükür 3 saat geçti artık bir şey olmaz sanırım 🙏

Cıktım şmdi doktordannn tospikk 2910 gram olmşş kızlarrr 😂 banada 4temmuza gün verdi kısmetsee erken gelmek istemezse 4ünde alırız dedi 😂 nst ye girdimm sıkıntı yok dedi her hafta çağırdı bundan sonra öyle işte 🥰
Oyyyu maşallah minnoşa yaaa😍😍 günlerimiz belli oluyo yavaş yavaş 😍🌸

X