2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aslında doğum rahat olsun diye. Yürüdükçe aşaği baski yapıyor bebek ve doğum başlıyor ilerliyor. Mesela doğum başlayınca sıcak duş almak hem sancı hissini azaltıyor hem kasları gevşetip bebeğin aşağı doğru inmesini sağlıyor. Yapılan çalışmalar var bununla ilgili.

Ben sabahın 4ünde niye kalktım ya
Salona geçtim yok. Uyku gram yok ama gözlerimi açamıyorum. Dün kendi kendime nazar değdirdim ya
valla ben öyle bir uyuyorum ki anlatamam .işe gidiyorum ,5 haftayı aktarayım diye sıcaklardan pert olup eve kendimi zor atıyorum . iş değil sıcaklar o kadar yoruyor ki ,uyuduğum yeri bilmiyorum

valla ben öyle bir uyuyorum ki anlatamam .işe gidiyorum ,5 haftayı aktarayım diye sıcaklardan pert olup eve kendimi zor atıyorum . iş değil sıcaklar o kadar yoruyor ki ,uyuduğum yeri bilmiyorum
Banada ankara aşırı sıcak geliyor. İyi ki kısa kol bacak birseyler almışım çocuğa. Sanki bu sene ekstra sıcak geliyor ama belki bana öyle geliyor hamileyim diye.

Banada ankara aşırı sıcak geliyor. İyi ki kısa kol bacak birseyler almışım çocuğa. Sanki bu sene ekstra sıcak geliyor ama belki bana öyle geliyor hamileyim diye.
Bence bu yıl ekstra sıcak. Normalde bana çok ates basmaz üşürüm bile ama bu yıl çok farklı

Ama artık sondayız, plasentamız yaşlanıyor, nesi sorun anlamadım çok mu ilerlemiş
Yaşlanma belirtisi pek de iyibi durum değilmiş .
En azından benim durumumdakiler için ..
Şöyle ki şeker problemi nedeniyle diyet şart zaten , ee tamamen kg aldırıcı odaklıda olamıyor insan ..
Dikkatli besleneyim derken bebeği sık takip gerekiyormuş .
36. Haftadan öncesi pek de istenen bi tablo değilmiş yani …
Üstelik bunu bana devlette hiçbir doktor söylemedi, belki de cihazları milatdan önce olduğu içindir .

inşallah düşebilirim ,çünkü kolay kilo verebilen bir bünyem yok
Emzirirken bol bol su iç kesinlikle veriyorsun bende kolay kilo verebilen birisi değilim ama emzirme dönemi lohusalık kısmında 15 kg birden vermiştim nott 22 kg ile doğuma girmiştim

Hiiiiç paylaşmayan tamamım, tercihidir.

Ama paylaşıp yüzü kapatılınca bimolmamışlık hissediyorum. Hem göstermek istiyor hem istemiyor gibi
Aynen paylaşmamasını anlarım amaaaa paylaşıp yüzüne emoji koymak ne ya paylaş yaaa paylaşma, kimse senim çovığuna meraklı değil

Dün eskı doktorum benı aradı
Gunah cıkarır gıbı basta soylemesı gereken seylerı soyledı
Iste senden testler ıstıcem tansıyonunu olcup not almalısın falan dıye
Bende hıc bozuntuya vermedım tamam dedım
Sımdıde gunaydın nasılsın yazmıs yapmam gereken test lerı gondermıs tansıyonumu sormus
Ogun abuk sabuk konustu
Sımdıde boyle konusuyo
Bende testlerı yaptırıp sonucları sızınle paylasırım dedım
Zaten yenı doktorumun ıstedıgı testlerle aynı testlerı yazmıs
Sımdı boyle yapınca da adama ayıp mı ettım dıyorum
Ama o da benı cok üzdü o gun kestırıp attı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…