2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yokkkk en kötü onada gönderirsn testleri bakarrr cvp verir bidaha istemiyosan muhattap olmassın

Yokkkk en kötü onada gönderirsn testleri bakarrr cvp verir bidaha istemiyosan muhattap olmassın
Ogün ruh hali iyi degıldı demekkı
Ya aman Vallahi kımsenın ruh saglıgını dusunecek durumda degılım suan onemlı olan benım ve bebegın saglıgı.Bana dalgın doktor lazım degıl aklı basında doktor lazım.Zaten hamileyim

Ay ben kesin atarım.
Hiç birimiz unicorn doğurmayacağız yüzüne nazar boncuğu koyanlarlarda dalgamı geçerim
Nazar boncuğu bana da gereksiz geliyor
Aa sıcak suyu denedim ben efsane güzel bise gerçekten çok rahatlatıyor bunda da normal gelirse bebem belediyenin suyuna devam

Yani onlar seni alttan alcak sen onları değil boşver

Zeytinburnu avrasya hastanesi sezeryan 7bin canım ben beğeniyorum valla çok iyi hastane gelll burda birlikte doğurak

Yaaaa şimdiden 8 sayfa var önümde okumam gereken
Avrasya hast sınde arkadasım dogum yaptı 2 ay once.Sezeryan tarıhınde gıttı.Oglen 4 e kadar ac susuz bekletmısler cok yogunmus cok sınır olmustu.

Kizz ikinci sezeryanlad zor geciyormus bende okudum sabah bı bende tırstım yaaaa inşallah hiç anlamadan alirveririz kucağımıza Amin
O konulardada annemi dinliyorum hep annem 3 sezeryan geçirmiş bide devlette yapmış biri olarak , habire herşeyi ona soeuyorum rol modelim anam ayyyyy keşkeeee öyle olsa, zor olsaydı 2. Yapmazdın herhalde

3. Gebeligim ilki normal di ikinci sezeryan ve bunuda oyle dusunuyorum hayırlısıyla kıcagımıza almak nasip olsun
Yaaa ne kadar güzel Amin inşallah peki iki doğumu görmüş birisi olarak hangisi daha kolaydı canim bebisler büyüdükten sonra bı 3.yu düşünebilirim bende iki oglandan sonra kızı bulucam hahahah

Avrasya hast sınde arkadasım dogum yaptı 2 ay once.Sezeryan tarıhınde gıttı.Oglen 4 e kadar ac susuz bekletmısler cok yogunmus cok sınır olmustu.
Aaaaa hiç etrafımda yok yaaa avrasyada yapan dinliyim nasıl diye Hastane ne yapıyo ne veriyo extra bişi götürmem gerekiyomu yada şunları veriyoruz diyolarmı
Ben olsam bendr sinirlenirim ben gün alıcam diyelim bana 1.de gel sabah 9da ameliyat olucam dedilerse o saatte olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…