2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya tercih meselesi elbette. Ben göze inanırım ama bu şekilde değil 😍 sağlıkla huzurla büyüsünler🙏🏻
İsin aslı o emoji ile resim çekenlere ben de kızıyorum. Ama sosyal medyada asla çocuğumun fotoğrafını da paylasmadim.🙈 Nazardan değil de sevmiyorum sanırım. 🙈
Bir de artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki internete yüklediğiniz her şey kalıyor. Ve o kadar garip ve dengesiz insanlar var ki. Duyduğum çok sayıda saçma şey var. O sebeple istemiyorum sanırım.
Ama nazara da inanırım.😀

İsin aslı o emoji ile resim çekenlere ben de kızıyorum. Ama sosyal medyada asla çocuğumun fotoğrafını da paylasmadim.🙈 Nazardan değil de sevmiyorum sanırım. 🙈
Bir de artık öyle bir çağda yaşıyoruz ki internete yüklediğiniz her şey kalıyor. Ve o kadar garip ve dengesiz insanlar var ki. Duyduğum çok sayıda saçma şey var. O sebeple istemiyorum sanırım.
Ama nazara da inanırım.😀
Nazara inanırım, İnternet ortamında resim oaylaşmamaya tamamım. Çocuğun mahremiyeti çok önemli benim içinde.

Çocuğumu giydirirken bile çok dikkat ederim bunların hepsine okeyim. Sözüm şu emoji meselesine, eğer paylaşıyorsan tam yapacaksın 🙃
Ben atarım sizin yerinize 🤪

Gün gectikce hava ısınıyor. Hava çok sıcak. Vantilatör açtım karşısında yatıyorum. Klimayı açmak için camları filan kapatmak lazım ona da üşendim. Offf off. Bebe sürekli tepme halinde. Son bir kaç gündür acıtıyor artık. Gece 3e kadar tepisir 🙄
IMG_20220602_193418.jpg

Yağmur yağdı ev sauna gibi cam açık perde kıpırdamıyor uyuyan arkadaşlar tebrik ediyorum 😔 ayaklarımın ateşi bugün 200 derece ayaklarımı kesip atsam serinliyip uyuycam yüzde yüz 🤪😄

mavibeyazzz mavibeyazzz kuzum nasılsın ❤️
Merak ettim seni, bebiş nasıl? Eliyle ilgili bir gelişme oldu mu?
İyiyim canım teşekkürler sen nasılsın ? Eliyle ilgili detaylı ultrasonda anomali olarak rapor oluşturdu doktor.. Sonraki muaynelerde de hiç parmaklarını göremedik. Sol elini normal, sağ elini ise anormal olarak görüyoruz. Doğunca tam netleşeck durumu artık. Rabbim mucizemizi bağışlasın bir mucize daha olsun hiç sorun olmasın inşallah bekliyoruz meleğimi🥰

Günaydınlar herkese umarım herkes iyidir evde kımıl kımıl iş yapabildiğim için evde isim hic bitmiyor

Sicakla cok sukur bi derdim yokta son 3 4 gündür solumdan sağıma sagimdan soluma uykumda sanki mehter marsiyla dönüyorum mutlaka uyanıyorum en az iki hamlede dönüyorum ben bu hissiyatı ilkinde 36dan sonra yaşamıştım

X