2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dün eskı doktorum benı aradı
Gunah cıkarır gıbı basta soylemesı gereken seylerı soyledı
Iste senden testler ıstıcem tansıyonunu olcup not almalısın falan dıye
Bende hıc bozuntuya vermedım tamam dedım
Sımdıde gunaydın nasılsın yazmıs yapmam gereken test lerı gondermıs tansıyonumu sormus
Ogun abuk sabuk konustu
Sımdıde boyle konusuyo
Bende testlerı yaptırıp sonucları sızınle paylasırım dedım
Zaten yenı doktorumun ıstedıgı testlerle aynı testlerı yazmıs
Sımdı boyle yapınca da adama ayıp mı ettım dıyorum
Ama o da benı cok üzdü o gun kestırıp attı.
Yokkkk en kötü onada gönderirsn testleri bakarrr cvp verir bidaha istemiyosan muhattap olmassın 🙏🏻🙏🏻

Yokkkk en kötü onada gönderirsn testleri bakarrr cvp verir bidaha istemiyosan muhattap olmassın 🙏🏻🙏🏻
Ogün ruh hali iyi degıldı demekkı
Ya aman Vallahi kımsenın ruh saglıgını dusunecek durumda degılım suan onemlı olan benım ve bebegın saglıgı.Bana dalgın doktor lazım degıl aklı basında doktor lazım.Zaten hamileyim 🤣

Ay ben kesin atarım.
Hiç birimiz unicorn doğurmayacağız yüzüne nazar boncuğu koyanlarlarda dalgamı geçerim 🤪🤪
Nazar boncuğu bana da gereksiz geliyor
Aslında doğum rahat olsun diye. Yürüdükçe aşaği baski yapıyor bebek ve doğum başlıyor ilerliyor. Mesela doğum başlayınca sıcak duş almak hem sancı hissini azaltıyor hem kasları gevşetip bebeğin aşağı doğru inmesini sağlıyor. Yapılan çalışmalar var bununla ilgili.
Aa sıcak suyu denedim ben efsane güzel bise gerçekten çok rahatlatıyor bunda da normal gelirse bebem belediyenin suyuna devam 🤣

Ogün ruh hali iyi degıldı demekkı
Ya aman Vallahi kımsenın ruh saglıgını dusunecek durumda degılım suan onemlı olan benım ve bebegın saglıgı.Bana dalgın doktor lazım degıl aklı basında doktor lazım.Zaten hamileyim 🤣
Yani onlar seni alttan alcak sen onları değil😃😃😃😃 boşver 😂😂

Zeytinburnu avrasya hastanesi sezeryan 7bin canım ben beğeniyorum valla çok iyi hastane gelll burda birlikte doğurak😂

Yaaaa şimdiden 8 sayfa var önümde 😂😂 okumam gereken😂
Avrasya hast sınde arkadasım dogum yaptı 2 ay once.Sezeryan tarıhınde gıttı.Oglen 4 e kadar ac susuz bekletmısler cok yogunmus cok sınır olmustu.

Kizz ikinci sezeryanlad zor geciyormus bende okudum sabah bı bende tırstım yaaaa inşallah hiç anlamadan alirveririz kucağımıza Amin 🥰❤️
O konulardada annemi dinliyorum hep annem 3 sezeryan geçirmiş bide devlette yapmış biri olarak , habire herşeyi ona soeuyorum 😃😃😃 rol modelim anam😂 ayyyyy keşkeeee öyle olsa, zor olsaydı 2. Yapmazdın herhalde 🤦🏼‍♀️🙈

3. Gebeligim ilki normal di ikinci sezeryan ve bunuda oyle dusunuyorum hayırlısıyla kıcagımıza almak nasip olsun🌺
Yaaa ne kadar güzel Amin inşallah 😍 peki iki doğumu görmüş birisi olarak hangisi daha kolaydı canim bebisler büyüdükten sonra bı 3.yu düşünebilirim bende iki oglandan sonra kızı bulucam hahahah😂😂

Avrasya hast sınde arkadasım dogum yaptı 2 ay once.Sezeryan tarıhınde gıttı.Oglen 4 e kadar ac susuz bekletmısler cok yogunmus cok sınır olmustu.
Aaaaa hiç etrafımda yok yaaa avrasyada yapan dinliyim nasıl diye 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Hastane ne yapıyo ne veriyo extra bişi götürmem gerekiyomu yada şunları veriyoruz diyolarmı🤦🏼‍♀️
Ben olsam bendr sinirlenirim ben gün alıcam diyelim bana 1.de gel sabah 9da ameliyat olucam dedilerse o saatte olmalı🤦🏼‍♀️

X