2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ay ben kesin atarım.
Hiç birimiz unicorn doğurmayacağız yüzüne nazar boncuğu koyanlarlarda dalgamı geçerim
Bende de şöyle bir durum var ilk bebemi sakınmadım. Bu bebem iğneli ilaçlı bol yatmalı oldu ondanmıdır nedir bu bebemi hiç paylaşamam gibi geliyor. Hala yatıyorum bakalım yarın kontrol var nst ne diyecek.

Ya tercih meselesi elbette. Ben göze inanırım ama bu şekilde değil sağlıkla huzurla büyüsünler

Kiloya ben de hiç takılmam. Sağlık olsun zaten doğan bir şekilde büyüyor bir de bunu doğurması var tabii

evet ben de bu ağrı sıklığı arttı.artık her gün ağrım oluyor ama çokkısa sürüyor geçip gidiyor.o iğne batması olayı da var bende .böyle sızlıyor sanki
Benim de hergün aynı şekilde. Bazı günler tüm gün yokluyor hatta Ama senin haftan da benden önde.
Sütün gelmesinin sezeryanla alakası yokki hiç kafaya takma sakın. Sezeryandan çıkar çıkmaz sütüm geldi benim.

Bana sezeryan olanlar açıklasın haziran annelerini okudum, sezeryan olanlar , yok karnına gelip bastırıyolar alttan kanamaya bakıyolar fln diyolar korktum
Cidden yapıyolar mı bastırıyolarmı
Ben hic öyle şeyler yaşamadım kuşum belki uyusukken bastirdilar fark etmedim bilmiyorum ama ben kum torbasını bile hatırlamıyorum o derece yani bu arada Beylikdüzü medilife da yapmıştım doğumu

Ben hic öyle şeyler yaşamadım kuşum belki uyusukken bastirdilar fark etmedim bilmiyorum ama ben kum torbasını bile hatırlamıyorum o derece yani bu arada Beylikdüzü medilife da yapmıştım doğumu
Demekki hastadan hastaya farklı yapıyolar okuyunca bi endişenmiştimde Biraz biraz gitti korkummm olmayanlarda olunca

Demekki hastadan hastaya farklı yapıyolar okuyunca bi endişenmiştimde Biraz biraz gitti korkummm olmayanlarda olunca
Sen en güzelini düşün düşün ki hic anlamadan alasin bebeğini kucağına sanırım ben hiç sezeryan hikayesi okumamisim o zamanlar yoksa kesin bende korkardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…