2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım bana doktor yatmadan 2 tane iç dedi ama ben çok bulantı şikayetim yok diye 1 tane içiyorum yeterli geliyo eğer ilerleyen zamanlarda artarsa 2 tane içerim diye düşündüm.

çok şükür canım ne güzel sağlıkla gelsinler inşallah ... darısı başımıza ( bebişleri görmeyenlerin)
Bebişleri henüz görmedim sadece keseler :)) cuma günü kontrolüm var görürüm, görürüz inşallah :) pıtır pıtır kalp atışlarını da

Gözün aydın kuzummm Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah

daha indirim cok olur canım e bebek de subat indirimleri oluyor ordan eksiklerimi alırım benim arabam pusetim beşiğim falan var pamuk bez gibi seyleri alacagım travel sistem annem almıştı cok agır ben 3-4 ay kullandım sonra kabin boy aldım 2 yaşa kadar kullandım taravel cok agır kullanıslı birsey al canım

Günaydın kızlar. 6+3 günüm bugün. 11 gün önce sadece keseyi görebilmiştim. Bugün bebeği görmeyi planlanmıştık. Ama dr devlet hastanesinin cihazı çok eski belli olmuyor ve göbüştede yağ var oda engel dedi. Alttan bakalım değince önce istemedim ama 1 hafta beklemek gerekir o zaman dedi gözüm kesmedi merak içinde beklemeyi. Dedim düşüğe sebep oluyor diyorlar. Bebek düşecekse her şey bahane olur zaten, öyle bir şey olsa biz hiç önerirmiyiz dedi. Baktırdım ve bebek 6+0 olarak gözüktü kalbide yanıp sönüyordu Yüce Rabbime ne kadar şükretsem az. Doktorun ilgiside devlet hastanesine göre çok iyiyidi, doktorumu buldum sanırım Darısı görmek isteyenlerin başına inşallah. Kız/erkek tahminlerinizi alırım

Ay ne güzek haberler geliyor

Ay maşallah sağlıkla gelsin kuzum gözün aydın bana kız gibi geldi

Kızlar günaydın, böyle güzel haberlerin içinde sürekli endişeli mesaj yazmak istemiyorum ama burdan başka da soracak kimse yok. Benim hiç belirtim yok, sadece gaz ve göğüs hassasiyeti vardı, bugün sanki göğüs hassasiyeti de geçmiş gibi. Giderek belirtilerin artması gerekmez mi Dün ilk doktor kontrolümüze gittik beta hcg gayet yüksekti herhalde tahminimden önden gidiyorum diye düşünmüştüm 5+2ymiş. Keseyi gördük, hatta rahimden bakarken kesenin kenarında bi oluşum da gördük ama henüz bebek göremedik. Haftaya tekrar randevu verdi bebeği görmeyi bekliyorum dedi. Olumsuz bir şey demedi ama bilmiyorum içimde çok endişe var. Ultrason görüntümü tekrar ekleyim ( bunu karından çekerken verdi ama )

Eklentiler

• ABF0E4FA-0077-44FF-9E38-489AB476A6B7.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 53
Canım şuan bebeği görmek için çok erken endişelerini anlıyorum hepimiz öyleydik ama biraz rahatla nefes al ver kendini sıkma kötü düşüncelerle emin ol 6. haftadan sonra herşey daha güzel olacak.. Şimdilik görünmemesi çok normal

Şubat indirimi var e-bebekte o zaman almak daha mantıklı, bende hepsi var fazlasıyla ama üç tane gelecek belkide o yüzden birer tane daha almam lazım.

Canım giderek artması falan gerekmiyor bir süre sonra azalıyor zaten, ayrıca herkesin hamileliği ayılmalı bayılmalı geçmek zorunda değil. Sıkma canını artık bu hafta da bebiş görünmez zaten, keseyi görmüşsünüz ne güzel öyle düşün. Sağlıkla gelsin

Bebişleri henüz görmedim sadece keseler :)) cuma günü kontrolüm var görürüm, görürüz inşallah :) pıtır pıtır kalp atışlarını da
yorumları eksik okudum herhalde canım ... çalışıyorum her zaman giremiyorum birikiyor ... inşallah onlarıda görürsün tatlım hepimiz heyecanla bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…