2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba canim ben yaklasik yirmi senedir intim jel kullaniyorum suanda hamileykende devam ediyorum fitil kullandigim icin surekli kalinti oluyor kullanmadan rahat edemiyorum benimki sebamed marka jeli elime dokup syrdukten sonra akitiyorum dusta

Daha çok erken bende 5+0 da sadece boş kese gördüm, 2 hafta sonraya randevu aldım 7+0 da bugun daha bebeği gördük kalp stışını, olumsuz düşünme normal ilerliyo şuan

Bugün maşallah güzel haberler günü ya gözün aydın darısı bana bende çok heyecanlıyım yarın için

Bugün maşallah güzel haberler günü ya gözün aydın darısı bana bende çok heyecanlıyım yarın için
Ayyyyy aynı gidiyoruz zaten dimi böyle güzel haberler görünce insan daha çok heyecanlanıyo, heşe bide küçük kalbini görünce dahada ayrı güzel ayyyy bekliyorum güzel haberlerini

Ayyyyy aynı gidiyoruz zaten dimi böyle güzel haberler görünce insan daha çok heyecanlanıyo, heşe bide küçük kalbini görünce dahada ayrı güzel ayyyy bekliyorum güzel haberlerini
Evett en heyecanlı kısmında orası o kalp sesini dinlerken nasıl hissedeceğim acaba inşallah canım yazacağım yarın doktordan çıkar çıkmaz zaten

Merhaba canim ben yaklasik yirmi senedir intim jel kullaniyorum suanda hamileykende devam ediyorum fitil kullandigim icin surekli kalinti oluyor kullanmadan rahat edemiyorum benimki sebamed marka jeli elime dokup syrdukten sonra akitiyorum dusta
Saol cnm bende intim jel alıcam sebamed yada farmasi düşünüyorum öneriniz için teşekkür ederim

Ve inan bnde çok belirgin bir hamilelik yaşamıyorum mide bulantım yok denilecek kadar az. Sadece yorgunluk ve uyku halim çok fazla o da çok yoğun çalıştığım icin.
canım yorgunluk uyku bende de çok fazla normalde çalışmama rağmen gece 1-2 de yatardım şimdi 11 de yataktayım oğlum anne sana ne oldu diyor bilmiyor hamile olduğumu .. evde olsam herhalde tüm gün uyurdum

Bende öyle canım bende baya kötüyüm akşam yemeğini zorla yaptım yedim , Prilam iyi diyolar herkes burdaki hanımlar yarın doktora sorup yazdırıcam bende

Caanim elinde varsa şuan hemen iç 1 tane ve uyu sabah kalktiginda bulanti tiksinme kalmamis olacak ve bunu hergun tekrarla gunde 1 tane yatarken al

Ben iki tane içiyorum canım, anca yetiyor. Çok zor valla bulantı geçer inşallah bir an önce

Canım bana doktor yatmadan 2 tane iç dedi ama ben çok bulantı şikayetim yok diye 1 tane içiyorum yeterli geliyo eğer ilerleyen zamanlarda artarsa 2 tane içerim diye düşündüm.

Çok sağolun kızlar bir tane içtim dün akşam ve günlerdir ilk defa sabah güzel kalktım. Tamamen geçirmese de yataktan çıkabildim bu nasıl mucize birşeymiş Artarsa iki tane içerim ben de ki inşallah artmaz ya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…