2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım sen bütün yorumları okumamışsun.
Bir arkadaş neden zararlı olduğunu anlatmıştı.
Kanatıyor falan demişti.
Başka arkadaş sabun yorumu yaptı.
Benim yorumumun senle alakası yok bile.
Hakkını helal et.
Konuyu sen açtığın için tabi üstüne aldın.
Siz bir anne olarak aşağılama kelimesini nasıl kullandınız. Ben değil burda kimse ne sizi aşağıladı neden kimsenin öyle bir niyeti.
Hassasız hamilelikten dolayı ama hepimiz senin gibiyiz.
Bu kadar alınacak uzun uzun yazacak birşey yok bence.
Birşey sordunuz değişik farklı yorumlarda gelebilir Di ve belki rahatsız olabilir siniz.
Ama Allah aşkına bana çatmayın rica ediyorum bende hassas dönendeyim.
Yanlış anladınız biraz alınganlık yapmışsınız ama beni benden aldı demişsiniz sizi sizden bu kadar alacak ne oldu.
İnşAllah güzel bir hamilelik geçirirsiniz ve geçmiş olsun...

Neyse sakız gibi uzatmayalım sizde inşAllah güzel bir hamilelik geçirirsizin hayırlı geceler..

Bende bi özele bi devlete gidiyorum canım bende devletteki doktorumdan çok memnunum hamile kalmadan öncede ona giderdim hep muayeneye. Şimdilik devletteki doktorumla devam etmeyi düşünüyorum
Yaa, bende bir kez gittim ama çok çok sevdim. Doğum aklımı kurcalamasa asla düşünmeyeceğim ama, doğum konforauz olur mu endişesi oluyor

Anladım canım, 2 haftada bir zaten bebişleri için önerilmiyor, ultrason miniklerimize zarar veriyormuş, iyi düşinmüşsün bunda normal seyirde giderek. Yurtdışı da 9 ayda 3 kez kontrol var düşün

İnanmıyorum bunlar devlette mi oldu? Korkunç ya!

Of evet ya! Bilmiyorum aklım çok karışık

Merhaba hepinize günaydın yaklaşık bir haftadır vajinal kaşıntıyla savaşıyorum inanılmaz derecede bir kaşıntı var gece uykumdan uyandırıyor resmen ve naparsam yapayım geçmiyor bunu yaşayan varmı öneriniz varmı yarın doktor randevum var enfeksiyon galiba baktircam ama beni yarına kadar idare edicem bişey gerek

Merhaba, hamileliğin ilk haftalarında maalesef oluyor bende çok sıkıntı yaşamıştım.Doktorum travazol krem yazmıştı.Sık çamaşır değişimi birde bol su içmek faydalı oluyor.

Merhaba, hamileliğin ilk haftalarında maalesef oluyor bende çok sıkıntı yaşamıştım.Doktorum travazol krem yazmıştı.Sık çamaşır değişimi birde bol su içmek faydalı oluyor.
Travazol krem benm normaldede çok kullandığım bir krem kullansam zararı olur mu diye düşünüyordum

Gunaydin bir cogunuz kalp atislarini bile duymaya baslamis Ben daha dra bile gitmedim haftaya aldim randevu, hakkimizda hayirlisi olsun insallah

Benim sat 7 ekimdir ama ben ovulasyon takibi yapıyordum 30 ekimde pik gördüm 31 ekimde çatlama oldu. Benim hesabımla doktorun hesabı aynı cıktı zaten .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…