2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar benim aşırı gaz sancim var ve ağrimda. Dayanamadım yarın sabah gideceğim doktora. Benim gibi gaz sorunu yaşayan var mı?
Ben yaşıyorum canım davul gibiyim . Doktor bana her akşam 30 dakka yavaş tempoda yürüyüş yap dedi gercekten cok rahatlıyorum

Kesin başka yere geçecek o gittiyse reytin düşmüştür.Sen nasılsın? Bebişler nasıl?Hastanede misin??
Tabu düşer, yazık oldu çocuğa niye bıraktıysa artık. Evet canım hastanedeyim hala, kanama devam ediyor. Üçüzler iyi ama şimdilik bir sıkıntı yok:)) sağol kuzum 💕

Aradıgım tamd abu olablr hemen bakıcam internetten cok saol canm 🥰🥰
Canım ben de intim yıkama jeli kullanıyorum ama onu da elime azcık döküp üstten sürüyorum sadece şimdiye kadar çok sıkıntı yaşamadım ama 3günde 1banyo yapıyorum daha sıklıkla banyoya girersem suyla yıkıyorum vajinal duş denilen şey vajinanın içini yıkamak diye biliyordum ben o yüzden üstten genital bölgeyi hafifçe yıkıyorum, önceden köpüklerdim ama artık bıraktım sadece suyla yıkamayı denedim ama koku oluyor malesef bana göre değil bir de genital bölgeyi ıslak bırakmamak da çok önemli ben günlük 2tane günlük ped değiştiriyorum günlük pede de zararlı diyorlar herşeye zararlı diyorlar ama napalım artık

Kızlar bebek arabası, anne yanı, puset vs biraz daha pahalı şeyleri ne zaman almayı düşünüyorsunuz bir de hangi model önceden alıp beğendiğiniz var mı? Bu aralar indirim var alsam mı acaba yoksa çok mu erken her şeye sürekli zam geliyor şimdi almasam 5ay sonra 2katı fiyata almaya korkuyorum

Kızlar bebek arabası, anne yanı, puset vs biraz daha pahalı şeyleri ne zaman almayı düşünüyorsunuz bir de hangi model önceden alıp beğendiğiniz var mı? Bu aralar indirim var alsam mı acaba yoksa çok mu erken her şeye sürekli zam geliyor şimdi almasam 5ay sonra 2katı fiyata almaya korkuyorum
Valla anneanneme aldiricam bebek arabasını travel sistem istiyorum 4. Ayı bitirince almayı düşünüyorum

Evet cok cok haklısınız belki ama cahilligime verin ben bunu doktor söyleyene kadar bilmiyordum inanınki ne ailemden ne cevremden nede baska bi sekilde duymadım bilmeyen bir insana bunu güzelce anlatmak dogruyu göstermek varken bi insan yadırganmaz aa nasıl bilmiyosun denmez bence bilmiyor olabilirm ögrenmek icin buraya yazdım YAA ALLAH ASKINA :KK70: kendimi dünyalılar icinde tek uzaylı gibi hissediyorum vajinasını köpükleyen tarihteki ilk ve tek insan benmiyim acaba :KK70:
Yok kuzum çok yaygın bir uygulama aslında. Ama istemeden zarar verebiliyor insanlar kendi dokusuna. Bence arkadaş direk sana yazmadı. Hani doktor demiş ya kanama falan, ona cevaben yazdı. Yazan arkadaşa fazla sert çıkmışsın sanki. Hepimiz hassas dönemlerdeyiz, uzun bir arkadaşlığın daha başındayız. Kalp kırmayalım😊

Benim sağolsun arkadaşlarımın çocukları büyüyor. Onlardan bana geçecek. Bı park beşik alacağım sanırım. Ufak tefek şeyleri de indirim buldukca almaya çalışıyorum. Çünkü herşey çok hızlı zamlanıyor 😔

X