2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Dinletiyolar mı? Yoksa sadece gosteriyorlar mı?
Ben 6+2 de gittim ilaç bittiği için aynı sekilde. Belki görünmez duyulmaz diye düşünüyordum. Ama önce attığını gördük. Açılıp kapanır gibi belli oluyor. Sonra doktor yaklastirip sesi açtı. 4-5 saniye dinlettirdi.

Bana gunde 2 kere verdi google da atarsan gorursun bildigin bulut ustu ucuyosun... Hayatimda boyle ilac kullandim.
Bende 2 tane içiyorum günde. Doktor eğer yan etkisi olursa fitil gibi kullan dedi. İlk zamanlar içtikten tam 3 saat sonra etkisini gösteriyordu. Şimdi 1 saate düştü. Acayip yapıyor ben hayatımda hiç böyle olmadım. Çok fena Bir isim varsa biraz geç içiyorum. Yanlız olup başıma bir şey gelmeyecek saatleri ayarlıyorum içmeden. Doktora söyleyince neden fitil olarak almadın o şekilde daha faydalı dedi. Ama onunda istemedim ne bileyim.

Ben şimdi kullandığımı 3 sene önce almıştım 25 TL ye eczaneden. Şimdi internetten baktım 29 TL ama stripleri yaziyor doktor. Değerlerini takip ettirir eğer bu söylediğin sayıları asmiyorsan vermez muhtemelen. Ama ben geçen sefer 6 aydan sonra başladığı için 3 ay idare etmiştim. Sürekli yürüyüş yaparak düşürdüm. Ama şimdi riskli gebelik olduğundan yürüyüşü de çok yapamayacak gibiyim. Çocuğa zarar vermektense insülin kullanmak iyi. İnşallah ihtiyaç duymazsin canım. Yediklerine dikkat edersen gerek duymaz belki.

Ben de tutuyor o, küçüğüm kel doğdu, ama o da sarışınlığından. İlk haftalarda saç yoktur ya,, var mıdır yoksa
Benim kızım da kel doğdu, yaşına yakın kulaklarının üzerinde birer tutam saç çıktı sadece bu çocuk kel mi kalcak diyodum, şimdi sapsarı kıvırcık saçları var. Gürlüğü de fena değil şükür‍♀

Ocakda 2 yaşında olacak
Tek çocuk yeter diyen 2 arkadaşım ayni anda hamile kalmışlardı. Ikisi de depresyona girdiler, haftalarca aglaşıp durdular ama 2 numaralar öyle tatlı oldular ki teyzoşlarım benim bi de çabuk büyüdüler, valla bi anda kocaman oldular sanki. Şimdi onlar rahatladı keyiflerine bakıyorlar, benim gibi arayı açanlar düşünsün

Aynı benimkide. 1 yaş doğum gününde iyice süsledim, saç olmayınca. Sınradan sarışın kıvırcık oldu, şimdi kestirdikçe koyulaşıyor, haftaya 6 yaşında olacak

Benim de evim çok kötü bi yerde yurus yapamam .. anladim canim makineyi alayım ucu yazdıririm o zaman dr a . Ben Aralık ayının ilk haftası kalp atışı ve bebek için kontrole gideceğim o zaman a bi de endokrinoloji ye randevu alıp muayene olsam geç kalmış olmam herhalde sonuçta sekerim 200 300 değil suanda idare ederim diue umuyorum o zaman da dr uygun görürse mecbur başlarım tabi insuline bebeğin sağlığı daha önemli hem diyet listesi de isterim

Aynı benimkide. 1 yaş doğum gününde iyice süsledim, saç olmayınca. Sınradan sarışın kıvırcık oldu, şimdi kestirdikçe koyulaşıyor, haftaya 6 yaşında olacak
Tipleri benzediği gibi yaşları da yakınmış maşallah annesi, ywni yaşınız şimdiden kutlu olsun

Ben de tutuyor o, küçüğüm kel doğdu, ama o da sarışınlığından. İlk haftalarda saç yoktur ya,, var mıdır yoksa
Ayy benim küçüğün doğduğunda bildiğin siyah siyah saçları vardı prematüre olmasına rağmen hemde 2 oğlumda bana benzemiyor simsiyah sanki boya gibi saçları ve masmavi gözleri var ikisininde. Ben sarışın yeşil gözlüyüm. Üçüzler bana benzesin artık

Ayy maşallah sana da çocuklarına da.siyah saç mavi gözBenimde küçüğüm maviş. Ben yeşil gözlüyüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…