2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İnşallah herşey yolunda gider Allahın takdiri bizim elimizden bişey gelmiyor ilk hastaneye gittiğimde henüz keseyi görecektim doktor bi çiftle konuşuyordu eğer düşecekse düşer o bebek siz engel olamazsınız diye onlara anlatıyordu çok etkilendim orda ve sadece şunu düşündüm nasibi varsa bu dünyada zaten olucak önemli olan sağlıklı olması bazen ben de panik oluyorum ama gereksiz aslında

Progestan alip calisiyosan, calisman imkansiz ama soyleyeyim ben hayatimda boyle bi ilac görmedım. 12 de ilaci attim suan basim dönüyo eminim 1 saate uyuyacagim en az 3 5 saat... Boyle etkili ilac...
Hadi yaaaaa o derece etkili. salı günü vericekmi acaba o ilacı bana merak ettim şimdi cidden .. inşaşşah gerek kalmaz okadar etkiliyse, gece içsen ilacı uykunda geçirirsin olmuyomu öyle

Annelik bu istemsizce oluyor panikler her aşama da var doğumdan sonra bile

Evet ya bir ben bir sen gidip duyalım hayırlısıyla heyecan yaptım beklemek istemiyorum ama ya duyamazsam diye perşembeye mı kalsa diyorum kafamda deli sorular
Canım duyarsn bence ama misal benim 6+1 de gittim ulturasona göre 6+3 kalbini gösterdi ama çok küçük dedi dinletmedi şimdi dayanamadm 7+0 kesin gözke bence oglumda 7+1 de duydum

Hadi yaaaaa o derece etkili. salı günü vericekmi acaba o ilacı bana merak ettim şimdi cidden .. inşaşşah gerek kalmaz okadar etkiliyse, gece içsen ilacı uykunda geçirirsin olmuyomu öyle
Bana gunde 2 kere verdi google da atarsan gorursun bildigin bulut ustu ucuyosun... Hayatimda boyle ilac kullandim.

Ne kadar kalacaksın hastanede? Birde söyledin mi annene bu durumu sanki daha haberi yok demiştin diye hatırlıyorum. Eski esin 3.duysa kalpten gidecek yalniz
Bir hafta dediler ama henüz belli değil tam. Anneme ikiz olduklarını söylemiştik düşük tehlikesi olduğu için o da benim evimde kalmak istemedi bana sinirli olduğu için. Büyük oğlumu kendi evinde götürdü. Küçüğü de verdik ona mecburen artık
Amaaan o kadarını da bilmesin doğunca üç bebek ismi vereceğim davayı bana ve şu isimlere açıyorsun diye o zaman anlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…