2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar benim oglum 16 aylıkken bıraktı kendısı oyuzden bu meme bıraktırma dönemi nedir hic bilmem ki çok düşkündü gece memede sabahlardı o derece sütümde coktu ve yarıyordu kilosu iydi baya ama 2 yasına kadar emziririm derken kendi bıraknca bi kac kez emsin diye ısrar ettim emmeyince zorlamdım daha fazla şimdi düşünüyorumda bence ben sütün tadını etkileyecek bisi yedim de bu cocuk birden kesti memeyi işimede geldi acıkcası araştırın bence sütün tadını degistircek bisi varsa yiyin belki memeden kesme sürecinde yardımcı olur

Bu arada pul biber kırmızı biber normal acı biber ve diyer bharatlar gecermis süte galiba acı seviyorsanız yiyin bol bol

Ben yaşadım canım iki kere. Akıntının içinde küçük kırmızı nokta gibiydi silince de pempe oluyordu. Doktorum düşük önleyici iğne vurdu ve duphaston yazdı önlem olarak. Hemen çağırıp baktı kanama alanı vs var mı diye. Bir de kan testi takibi istedi. Ama yerleşme kanamasıymış. Bir daha olmadı keseyi de bebeği de gördük sonrasında.
Çok farkedebilir canım. Benim ilk değerim 255 çıktı bir gün sonra sabah doktorumda verdim 401 çıktı akşam aynı hastanede verdiğim 360 çıktı. Baya oynama olabiliyor. Moralini bozacak bir sonuç da çıkabilir

Benimde 15 aylıkken kendi kendine bırakmıştı gayet de güzel emiyordu üzülmüştüm, o yüzden benimde ilk sütten kesme deneyimim olacak ama ben acı yiyerek vs. yapmayı pek doğru bulmuyorum ya. Memeden korkutarak değil de alıştırarak bıraktırmak daha iyi gibi. Gerçi böyle de yavaş oluyor ama yapacak birşey yok

Bence memeye bisiler sürmek vs korkutucu olablr cnm ama sütün tadı degismesi damak tdına uymaması korkutmaz herlde ya bence daha az korkutucu ve anne bebek yıpranmadan kısa yoldan kurtulus :)

Kızlar çok afedersiniz birkaç gün dür sürekli ıslak haldeyim vajinadan sıvı şeklinde akıntı geliyor su gibi. Bebeğin suyumu dışarı çıkıyor tedirgin oldum özellikle öksürünce oluyor sizde varmı böle bişey günlük pedi belirgin derece ıslatıyor normal mi bu durum

Doktoruma yazdım sorun olmayacağını ama gene de progestan vajinal kullanalım dedi bakalım ne olacak. Sağ ol cevabın için.

Progestan fitilden sonra oluyor canım kullaniosan o da geri geliodur belki doktora sor istersen gebelik belirtileri de de akıntı yla anlamıştım belki bı sure dev am ediyor

Bebeğin henüz o kadar suyu yoktur.
Akıntı normal bu aylarda. Hem orada ciddi bir flora ve ph değişikliği var.

Kızlar bugün ben 5+0dayım 2 önceki değerim 1845di kese için gittim karnımdan baktı görünmedi siz ne zaman gördünüz normal mi acaba

Ben yaşadım canım benim ki kırmızıydı bi de baya korktum... Burada arkadaşlar beni sakinleştirdiler... Doktora gittim hcg takibi verdi takipte aşırı güzel artmıştı değer, üstüne bir de keseyi gördük. Doktor daha önce 2 düşüğüm olduğu için iğne ve progestan verdi. Şuan bir sorun yok, inşallah olmaz. Doktorum 1 pedi dolduracak derecede kanaman olursa ve pıhtılıysa düşük diyoruz dedi.

Kızlar bugün ben 5+0dayım 2 önceki değerim 1845di kese için gittim karnımdan baktı görünmedi siz ne zaman gördünüz normal mi acaba

Bende bir hafta önce 4+3 de yeni bir kese gördü. Bir daha gitmedim.
Cihaz eski mi acaba? Bu değerde görülmesi gerekirdi. Kan testi yaptırdın mı tekrar?

Vajinal baksa görürdü karından görünmemesi normal canım bir de geç döllenme olduysa iyice normal. Pazartesi git görürsün kesin.

Kızlar hastaneden çıktım doktor rahimin hafif kalp şeklinde olduğunu söyledi ben ilk kez böyle bir şey söyleyen doktor gördüm daha önceki muayenelerde hiç böyle söyleyen olmamıştı neyse bebek biraz yukarı doğru tutunmuş eğer ki büyürken de hep orada büyürse bu riskli olabilir dedi şu an erken bir şey söylemek için büyüdükçe bakacağız dedi canımı sıktı normalde 6 + 5 olması gerekiyordu ama 6 + 1 gözüküyor sanırım o da geç döllenme ile alakalı aha önceki bebeğimi kaybettiğim için beni genetik testte yönlendirdi İnşallah temiz çıkar sonuçlarım bebeğin orada yerleşmesi de bir garip geldi bana hiç böyle bir şey yaşayan var mı bebeği de çok az bir şekilde görebildim kalp atışı içinde 10 gün sonraya çağırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…