2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Umarım tehlikeli bir şey değildir sağ ol canım. İlk hamileliğim o yüzden fazla endişeliyim.

Kızlar günaydın ikinci beta hcg baktıracam. Buradaki hastanede baktırdım ilkini yine burada baktıracam fakat sonuç 24 saat sonra çıkıyor. Özelde baktırsam iki sonuç karşılaştırılabilir mi ayrı yerlerde yapılınca

Değerler biraz oynayabilir canım aynı yerde yaptır. Iki saate çıkıyor normalde sonuç barkod no al sen sistemden bakarsın

Hmm anladım canım o zaman ozelde baktir o zaman nasıl istersen
Yani çok fark etmez değilmi değer karşılaştırmayı sağlıklı yapabilirmiyim acaba beklemek strese sokuyor beni ilk betam 47 çıktı geç döllenme olduğunu biliyorum 40 günde bir regl olduğum için. Bugün 100lerde olması gerek

O yüzden aynı yerde vermeni öneriyorum. Cihaz hassasiyeti farklı olabiliyor

Bende denedim cok kötü oluyorum meme acı deyip emmeyip aglıyor aslında sütüm acımadı ben biber sürmüştüm ilk ögrendiğim zamanlar onu aklında tutmuş ben geri verdim valla ona bıraktım biraz da kendi ne zaman isterse hastaysa sakın kesme iyileşince bakarsın ne yapacagına cok zor aglayınca içim gidiyor annem memem acı deyip aglıyor ya

Selam kuzu nasılsın
Takipteyim seni nasıl gidiyor gebişlik
Selam canım iyiyim sağol çok şükür bir sıkıntı sorunum yok şimdilik.dun biraz midem kötü oldu bulantı değilde bir tuhaf böyle.azcik aç kalınca bir burkuluyor sanki ilk oldu düngenel olarak iyiyim çok şükür,sen nasılsın canım

Ben daha küçük sanıyordum. 17 aylık olmuş azaltarak bıraktırılabilecek bir zamanmış. Ama burada asıl mesele aslında çocuk değil senin hazır olmanmış. Psikolojinden onu anladım. Çocuk için bunlar o kadar zor atlatılan evreler değil. Ateşlenmesi tesadüftür.

Ben de 22 aylıkken bıraktırdım. Bir öğlen uykuya yatırmadan önce güzelce annenin memede artık süt kalmadı. Sen büyüdün başka mamalar yiyip güçlü olman gerekiyor dedim. Gayet de güzel anladı. Tabi ki arada meme diye tutturdu. Elleriyle yokladı. Hatta bu yoklama olayı 3 yaşına kadar devam etti.

Tutturacak, gece belki meme diye ağlayacak bunlar normal bir süreçler. Ama bir şeyler sürüp sakın tiksindirme yoluna gitme derim.

Her alışkanlıktan vazgeçiş sancılı olur canım üzme kendini zamana bırak ❤

Tuvalet eğitimini düşündükçe meme bıraktırma neymiş diyorum. Başka şeyi düşündükçe tuvalet eğitimi neymiş ki diyorum
Halbuki biz gözümüzde büyütüyoruz. Çocuk çok çabuk adapte oluyor. Yeterki verdiğimiz hissettirdiğimiz enerji doğru olsun..

İyiyim teşekkür ederim
Çok sevindim adına sağlıkla kucağına al inşallah bebişini
Takipteyim güzel haberlerini

Siyah göz kalemi sürmüştüm ama col buyuk hata yapmışım azaltarak deneyecegim yabas yavas halledecegim sanırım

Allah yardimcimiz olsun canim birsey surmeden devam etmemiz gerek meme diye gelince oyun oynatalim eline biseyler verelim bide oyle deniycem insallah biter bu kabus

B
Baya emmiş seninki dedigin gibi azaltarak vermeye caliscam artik zamana yayacağım insalalh faydasi olur bir an evvel

Allah yardimcimiz olsun canim birsey surmeden devam etmemiz gerek meme diye gelince oyun oynatalim eline biseyler verelim bide oyle deniycem insallah biter bu kabus
aynen canım 9-10 haftalık olunca bitirmiş olacagım bu işi azalttım gibi biraz ama üzmeyecegim ama csnım seninki çok düşkün o aylarda benim için daha kolay olur gibi ocakda iki yaş olacak o zaman tamamen halletmiş olacagım insallah temennim o yönde

Siyah göz kalemi sürmüştüm ama col buyuk hata yapmışım azaltarak deneyecegim yabas yavas halledecegim sanırım

Ben bir şeyler sürüp tiksindirmek korkutmak hiç istemedim. Uzmanları dinledim.
Çocuk anlamaz diye düşünme onun seviyesine göre örnek vererek anlatırsan anlar. Kabullenme işi bir anda olmaz ama kolaylaşır.

Ben kedileri çok sevdiği için kediler içti artık bitti dedim. Sonra da acaba kedileri sevmekten vazgeçer mi tepki geliştirir mi diye içten içe düşündüm. Neyseki hala çok seviyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…