2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bir Arkadaşım inanılmaz derecese inanıyor senden bugün kötü enerji alıyorum boğa burcusun dikkat et kendine diyor deli mi ne korkutuyor beni rüyanda birşey gördün mü dedi bide anlatmadım bilerek

Ben bu tarz astroloji olaylarına her zaman inanmisimdir .. ayrıca bir kaç tane yıllardır hatta asırlardır sönmüş haldeki yanar dağlarda da volkanik hareketlilik başlamış ben onu da bu olaya yordum Allah sonumuzu hayır etsin inşallah

Benimde ilgimi çeker böyle olaylar. Korkarım biraz da
Ayy öyle mi hay Allah ya daha da korktum şimdi. İzmirde riskli yer deprem durumu olmasın da aman daha fazla. Allah korusun hepimizi

Boğa ve tüm sabit burçları yüksek derecede etkileyecek. (boğa, aslan, akrep, kova) doğum haritanda boğa burcu hangi evine düşüyorsa o konularda zorlanma yaşayabilirsin. Boğa burcu toprak elementine sahip bir burç doğal olarak doğa olaylarını etkileme durumu var. Ayrıca boğa kişinin kendi kazandığı parayıda temsil eder.

Progestan fitilden sonra oluyor canım kullaniosan o da geri geliodur belki doktora sor istersen gebelik belirtileri de de akıntı yla anlamıştım belki bı sure dev am ediyor
Progesteron oral yolla kullanıyorum sanmıyorum progestan olduğunu pazartesi günü için randevu aldım sorarım artık saol canım

Yükselen de aslan benim eyvahhh her açıdan zarardayım. Bide 6 ay etkisini sürdürecekmiş
Şu doğum haritasına bir bakayım o zaman.

Yükselen de aslan benim eyvahhh her açıdan zarardayım. Bide 6 ay etkisini sürdürecekmiş
Şu doğum haritasına bir bakayım o zaman.
Kişiliğinle çatışma yaşayabilirsin. Hayat amacını sorguladığın günlerden geçiyor olabilirsin. Dış görünüşünde son zamanlarda alakadar olamamış ve yorgunluk yaşıyor olabilirsin. Bu aralar saldım çayıra misali

Ah tam olarak ben bu, boşanma sürecidir lohusalıktır iki çocuktur saldım kendimi son 8-9 aydır. Sağol canım

Bu fikir degerlenirilebilir çunku benim kizimda kedi hastasi uyanir uyanmaz biyaaavv diyo bi deneyeyim bakalim babaannesi sabahtan beri markete parka diye götürüyo garibim kadincagizada üzülüyorum herkes seferber anlayacagin

Canim benim 4+6 13bin cikmisti cok sukur mol gebelik degildi
Ohh canım çok sağol çok rahatladı içim doktor niyeyse beni korkuttu, çoğul gebelik ya da Mol olabilir gelip görmem lazım diyince ne diceğimi bilemedim yani. Neyse kalbimizi ferah tutmakta fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…