2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar ban bi acil cevap verirseniz ona göre yarına randevu alacagım tsh bi tık yuksek cıkınca saglk ocgndakı dr kadın doguma git bi baksn ona gore ac karnına bidaha test ver dedi ama kadın dogumamı yoksa dahiliyeyemi randevu almalıyım kafam karıstı
canım dahiliye al.. 2 senedir zehirli guatr yani hipertrodi ile mücadele ediyorum kadın doğum da seni dahiliyeye gönderecek ben endokrine gidiyorum ama dahiliye sanada açarsa o bölümü ona da gidebilirsin..

Evet ama herkes bir degilki burda gördük misal kiminin kanı coook fazla katlanırken kimininki ucu ucuna ikiye katlandı :KK43: misal benimki hc fazla degildi ucu ucuna katlandı kan degerm saatin bile cok onemi vr birde aynı yerde yaptrmanın ben bigun sabah asm de oglen devltte kan verdm aynı gun icinde biri 730 cıktı bırı 1036 arada 3.4 saat farkla

Dr aralığın 6 sinda gel kalp atışı duymak için dedi daha da çok var doktorum biraz ters erken gitmeme söylenir mi emin olamadım olmadı ben başka bi dr a gideyim devam ederse bu hafta sonu da pazartesi günü evet benimki tam olarak kasık ağrısı canım oturup kalkarken saga sola dönerken bıçak saplanıyor sanki sadece sag tarafta

Yahu boşver doktor ne der diye düşünme. Enfeksiyondan korktum geldim dersin ne olacak bakmayacak mı? 😁

Belki gerçekten enfeksiyon belki sen kendini çok dinliyorsun. Sebep ne olursa olsun gidip kontrol olabilirsin.
Gideli kaç gün oldu bilmiyorum ama 10 gün geçmediyse ücret de vermezsin 😁

Kanama şikayetiylegittim gebelik dedi beşta kimyasal olabilir denildi değer az artınca dış gebelik olabilir dedi pazartesi tekrar kan ver gel dedi
Değer az artınca boş mu oluyor az artınca kimyasal olmuyor mu asıl 🤔 benim bir arkadaşım boş gebelik geçirdi beta değerleri gayet iyiydi keseyi de gördüler kalp atışını duyamadılar bir türlü öyle anlaşıldı. Kimyasal olunca değerler düşük oluyor kese falan görünmüyor.
Senin doktor bir garip, keseyi gördünüz mü peki? 6 haftalık olmuş değer düşük geldi

Son düzenleme:
Merhaba kizlar, daha once ara ara kan geldigini demistim. Bugun acile gittim kanimi aldilar, doktor tum kontrol de etti. Malesef düsük olmus. Ilk gebeligimdi. Insallah sizlerin gebeligi guzel saglikli bebeklerle sonuclanir. Allah’a emanet olun.

İnşallah istediğin en yakın zamanda hamile kalırsın.
Benim de ilki gelişmedi alındı. Sonra bir çocuğum oldu. İlk gebeliklerde daha sık rastlanıyor. Sakın sıkma canını. Hayırlısı buymuş. Allah gönlüne göre versin 🙏

Değer az artınca boş mu oluyor az artınca kimyasal olmuyor mu asıl 🤔 benim bir arkadaşım boş gebelik geçirdi beta değerleri gayet iyiydi keseyi de gördüler kalp atışını duyamadılar bir türlü öyle anlaşıldı. Kimyasal olunca değerler düşük oluyor kese falan görünmüyor.
Senin doktor bir garip, keseyi gördünüz mü peki?
Keseyi görmek için betanın1000 üzeri olması gerek denildi
İlk tahlilde 33 çıktı cuma günü pazartesi tekrar yap dedi 76 çıktı azalsaydı kimyasal olabilirdi dedi perşembe tekrar verdi perşembe 154 çıktı yavaş artıyo dış gebelik olabilir rahim duvarında ince dedi şuan progestan kullanıyorum

İnşallah istediğin en yakın zamanda hamile kalırsın.
Benim de ilki gelişmedi alındı. Sonra bir çocuğum oldu. İlk gebeliklerde daha sık rastlanıyor. Sakın sıkma canını. Hayırlısı buymuş. Allah gönlüne göre versin 🙏
Amin Cok sagol. Sonraki hamileliginiz dusukten Ne zaman sonra gerceklesti acaba?

Keseyi görmek için betanın1000 üzeri olması gerek denildi
İlk tahlilde 33 çıktı cuma günü pazartesi tekrar yap dedi 76 çıktı azalsaydı kimyasal olabilirdi dedi perşembe tekrar verdi perşembe 154 çıktı yavaş artıyo dış gebelik olabilir rahim duvarında ince dedi şuan progestan kullanıyorum
Evet ama gebelik imzasında 6 haftalık yazıyor, bu haftaya göre değerin kendisi düşük, geç döllenme falandır belki.
Tam olarak 2 günde 2 katı artmaması da kimyasal sayılıyor benim ikinci gebeliğim kimyasaldı ilk değerim 64 tü 2 gün sonra 102 çıktı mesela.
Bundan sonra 2 güne bir vermeye çalış canım, hayırlısı olsun hakkında 🙏

Amin Cok sagol. Sonraki hamileliginiz dusukten Ne zaman sonra gerceklesti acaba?

Benimki kürtajla alındı. 3 ay korunman gerek rahim duvarı normale dönsün dedi. 3 ay bekledim, ikinci denemede hamile kaldım.
Her üç ilk gebelikten birinde olabilen bir durum önemli olan gebeliğin oluşması dedi doktor.

Benim mucizelerim hep Kasım'da gelir. Seninki de zamanını bekliyor merak etme ☺️

Evet ama gebelik imzasında 6 haftalık yazıyor, bu haftaya göre değerin kendisi düşük, geç döllenme falandır belki.
Tam olarak 2 günde 2 katı artmaması da kimyasal sayılıyor benim ikinci gebeliğim kimyasaldı ilk değerim 64 tü 2 gün sonra 102 çıktı mesela.
Bundan sonra 2 güne bir vermeye çalış canım, hayırlısı olsun hakkında 🙏
İnşallah canım çok teşekkür ederim

Asm lerde yanls cıkıyormus ya evet neden acaba zaten cnm 2 hafta oncekini asm de verdm dün ben yine lan verdim devlet egitim arastırmada ve degerm orda 2.21 cıktı ne bilim şastm kaldm ben iysmi yarn gidip sonucumu kadın doguma gosterym gerek gorurse dahiliyeye giderm
Ben de asm de tsh olcturdum yuksek cikti diye ozele gittim ultrason cekildi bogazdan, kan verdim , asmlerde yanlis cikiyor tsh degeri . Kimse yaptirmasin bosuna.

X