2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bugün tam 5 hafta 1 günlük gebeyim canım dr a kasık ağrım var dedim ama yerlesmedir kanama olmadıkça sıkıntı yok dedi ilac vermedi folik asit ve progestan yazdı bi tek magnezyum vermedi ama normal mi diyorsun canım şükür rahatladım biraz inan çok kötü ya ilk kaybettiğim gebeligimde böyle olmamıştı hareket etmeye korkuyorum bıçak gibi giriyor sağ kasigima

Ara ara oluyorsa ve kanama yoksa rahat ol.

Çok sık ve sürekliyse kanamayı bekleme doktora git. Kendi lekenmelerimi araştırırken okumuştum uzun süren ağrılar normal değilmiş..

Bana ilk çocukta kalça ve bacak ağrım var deyince magnorm vermişti. Ama seninki kasık gibi duruyor.

Yaa çok şaşırdım şu anda bu teze göre benim oğlum olacak 🤭 ama benüm hamileliğimde kızıma göre çok farklı. Bir tane daha kız istiyoruz ama ben de erkek hissediyorum🤭
Bakalım ne olacak annem bana hamileyken abim emmemiş hep kusmus ama digerleride böyle birsey yok diyor tek kız benim zaten bakalım bende merak ediyorum

Ara ara oluyorsa ve kanama yoksa rahat ol.

Çok sık ve sürekliyse kanamayı bekleme doktora git. Kendi lekenmelerimi araştırırken okumuştum uzun süren ağrılar normal değilmiş..

Bana ilk çocukta kalça ve bacak ağrım var deyince magnorm vermişti. Ama seninki kasık gibi duruyor.

Dr aralığın 6 sinda gel kalp atışı duymak için dedi daha da çok var doktorum biraz ters erken gitmeme söylenir mi emin olamadım olmadı ben başka bi dr a gideyim devam ederse bu hafta sonu da pazartesi günü evet benimki tam olarak kasık ağrısı canım oturup kalkarken saga sola dönerken bıçak saplanıyor sanki sadece sag tarafta

Kızlar Ankarada hangi doktora gideceksiniz özel mi devlet mi tercihiniz bilemedim ilkini özelde yapmıstım planlı sezaryan istediğim için şimdi ne yapsam bilemedim eşimde karışmıyor

Kızlar Ankarada hangi doktora gideceksiniz özel mi devlet mi tercihiniz bilemedim ilkini özelde yapmıstım planlı sezaryan istediğim için şimdi ne yapsam bilemedim eşimde karışmıyor
Maddi durumun varsa kesinlikle özel.. insan muamelesi görüyorsun para ile 😊 devlette bir çok akrabam kasap gibi oluyor ve hele de hamile değil gibi kaba saba muamele görüyor insan değilmiş gibi davrandılar hep

Arkadaşlar merhaba,
Benimle aynı dönem gebe olanlar bu topikte nolur yardımcı olur musunuz ?
Günlerdir süren tek taraflı kasık batmam var ama resmen bıçak saplanıyor tam sag alt kasık neredeyse bacak ile bitisen yer kadar aşağıda orada rahim olmaz die düşünüyorum neden böyle olur ki sizin de var mi tek taraflı oturup kalkarken sağa sola dönerken kasık da saplanma hissiniz ???? :KK43:
Not: dr a mesaj attım lekelenme olmadıkça sorun yok randevu zamanında gel dedi ama ben çok rahatsız oldum bi seu olacak diue
2 gebeliğimde de oldu bir sıkıntı yok canım, senin mesajlarını görüyorum arada bebeğini kaybettin endişelisin tabi doğal olarak ama sakin ol, stres daha çok etkiler bebekleri☺️

2 gebeliğimde de oldu bir sıkıntı yok canım, senin mesajlarını görüyorum arada bebeğini kaybettin endişelisin tabi doğal olarak ama sakin ol, stres daha çok etkiler bebekleri☺️
Ay inşallah canım inan oturup kalkamıyorum 3 gündür böyle resmen bıçağı saplamislar gibi kalıyorum öylece öyle bi canım yanıyor ki hareket edemiyorum bi sure resmen 🥲 geçer inşallah yoksa Ev isi yemek falan nasıl yapcam bilmiyorum.
Enfeksiyon mu yoksa magnezyum mu istiyor diue düşündüm dr a dedim ama kanama olmazsa erken gelme dedi tamam dedim annemlerde olmasam aç kalırım yemek yapmaya kalkamıyorum sancidan 🙈

Ay inşallah canım inan oturup kalkamıyorum 3 gündür böyle resmen bıçağı saplamislar gibi kalıyorum öylece öyle bi canım yanıyor ki hareket edemiyorum bi sure resmen 🥲 geçer inşallah yoksa Ev isi yemek falan nasıl yapcam bilmiyorum
Bende de var aynı durum, dinlen bol bol. Aman kalsın ev işi ya da eşine yaptır boşver😂

Ah canım sende de mi var vallahi çok üzüldüm şuan yaşadığım için anlıyorum o sancıyı 🥲 kocam olsa keske o da yok ki aylardır yanimda 😅😅 sen kaç haftalık oldun canım? İkizdi dimi senin
Çoğu kişi yaşıyor özellikle bebeği kucağıma aldığımda fena oluyorum:KK43:
Ayy nerde ya. Askerde falan mı, gerçi o zaman bebek nasıl olacaktı pardon. Benimki de yok zaten boşadım çünkü😂
Evet ikiz benimkiler🥰biri 7+5 biri 7+3 ikiside 8 haftalık yani canım.

Arkadaşlar merhaba,
Benimle aynı dönem gebe olanlar bu topikte nolur yardımcı olur musunuz ?
Günlerdir süren tek taraflı kasık batmam var ama resmen bıçak saplanıyor tam sag alt kasık neredeyse bacak ile bitisen yer kadar aşağıda orada rahim olmaz die düşünüyorum neden böyle olur ki sizin de var mi tek taraflı oturup kalkarken sağa sola dönerken kasık da saplanma hissiniz ???? :KK43:
Not: dr a mesaj attım lekelenme olmadıkça sorun yok randevu zamanında gel dedi ama ben çok rahatsız oldum bi seu olacak diue
Keseniz görüldü mü?

Kızlar ban bi acil cevap verirseniz ona göre yarına randevu alacagım tsh bi tık yuksek cıkınca saglk ocgndakı dr kadın doguma git bi baksn ona gore ac karnına bidaha test ver dedi ama kadın dogumamı yoksa dahiliyeyemi randevu almalıyım kafam karıstı

Çoğu kişi yaşıyor özellikle bebeği kucağıma aldığımda fena oluyorum:KK43:
Ayy nerde ya. Askerde falan mı, gerçi o zaman bebek nasıl olacaktı pardon. Benimki de yok zaten boşadım çünkü😂
Evet ikiz benimkiler🥰biri 7+5 biri 7+3 ikiside 8 haftalık yani canım.
Kiz ilahi boşadım çünkü bu cümle çok güçlü bir kadına ait belli 😊 hak etmiştir eminim hayırlısı.
Yok canım iş için gitti sadece günü birlik geldi sperm verdi geri gitti aylardır tekim 🤷🏻‍♀️ benim de ha var ha yok ahahaha 😅
Senin diger tek bebek kalp atışı yoktu demi takip ediyorum uzaktan uzağa konunun inşallah ikizleri sağlıkla al kucağına 🤲🏻
Enfeksiyon , düşük ya da magnezyum dan kaynaklı mi diye korktum ama sanırım normal bu aylarda ilk kaybettiğim bebegimde olmamıştı böyle ondan tedirgin olmuştum ama benim gibi sancısı olanları duyunca biraz normal olduğunu anladım rahatladım 😅

Kızlar ban bi cil cevap verirseniz on göre yarına randevu alacagım tsh bi tık yuksek cıkınca saglk ocgndakı dr kadın doguma git bi baksn ona gore ac karnına bidaha test ver dedi ama kadın dogumamı yoksa dahiliyeyemi randevu almalıyım kafam karıstı
Dahiliyeye yada endokrine almalısın..kadın doğum ilaç yazmaz..bendede tsh yüksek dahiliye bakıyor

X