2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba kızlar listeye beni de ekler misiniz sat 6ekim

Hadi ya ilk defa duydum emiyor benimki hala bugun kayinvalideme kalmaya geldim kesmek icin yardimci olcak simdilik acı veya tat degismesi yok sutumde geliyo emiuo sabaha kadar her an istiyo insallah keserim bu onumzudeki 3 gun ıçinde

Randevum haftaya, gidince sorayım. Çok zorluyor beni bu durum. Bir de reflüm varBen normalde bitki çayı ya da activia içerdim böyle durumlarda. Şimdi bitki çayı içmem de activia yesem mi bilemedim.
Çok sevindim adınıza. İnşallah hep beraber doğuracağız bebelerimizi

Kızlar merhaba, beni de listeye ekleyin lütfen. Son adet tarihim 16 Ekimdi. Henüz hiç doktor muayenesine gitmediğim için hala tam sevinmek istemiyorum fakat idrarda da kanda da pozitifi gördük. Ama başka bir problemim var; 13 Kasımda ilk kan testimde beta hcg 230 çıktı, 2 gün sonra 638 çıktı, ondanda da 2 gün sonra 2400 çıktı. Normalde her yerde 2 günde bir iki katına çıkar diyor, bu değerler normal mi sizce? Bu kadar artacağını düşünmediğim için doktor randevumu da pazartesine almıştım. Şimdi çok gerginim son sefer nerdeyse 4 kat artmış.

Merhaba canım hayırlısı olsun inşallah hiç kafana takma normal en az 2 kat artması gerekiyor fazlası da olablr hatta bazen böyle fazla yükselince ikiz mi acaba diye düşündüğümüz de oldu hakkında hayırlısı inşallah sağlıkla ilerler

Hayırlı olsun.
Bana normal göründü. Kişiye ve hormonlara göre değişiyor işte beta değeri yüksekliği.
Belki erkektir böyle çabuk arttığına göre

Şöyle; Su akıp yolunu buluyor

Hayırlı olsun. Geç döllenme gibi görünüyor. 2 gün sonra tekrar baktır değerine. 1500 den sonra ultrasonda kese görünebilir. Bebeğin görünmesi için biraz daha var

Çok çok teşekkür ederim Özgecim, tektir ikizdir şu an hiç farketmez, Allahım hepimizin bebişlerine sağlık sıhhat versin :)

Bu arada liste için yazıyorum: yaş 30, sat 16 Ekim, Tahmini doğum tarihi 24 Temmuz, Şehir Bursa ve de ilk bebeğim olacak inşallah <3

Kızlar günaydın kan sonucum çıktı 56 ama guatir da cikti bu guatir gebelikte sknti yaratır mi çok yüksek deyil dedi sağlık ocagindaki doktor yinede kadın doğum doktoruna göster dedi

Saol canım. Yok bağırsak değil sanki bakalım sabaha kadar geçmezse sorarım Dr a.

Gaz sancısı çok geniş bölgelerde hissedilir. Bağırsak değilse midededir. Üst bölgesine kadar çıkar.

Gaz sancısını kalp krizi sanıp hastaneye koşan da çoktur mesela. Öyle sıkıştırır yani.
Ben bir sabah bağırsaklarımdan makata kadar hissedip kıvranırken sancıdan bayılmıştım..

Erkek mi istiyor?
Cinsiyet tahminlerindeki bir rivayet de bu işte. Hızlı artarsa erkek derler.
Kesin değil tabi ki. Hiçbiri değildir..
Hiç farketmez diyor ama çok merak ediyor ne olacak acaba ne olacak acaba diye. Allahım hayırlısını versin. Ben 3 sene önce bi hamilelik yaşayıp kalp atışı duymayıp kürtaj olmak durumunda kaldığım için, üzerine uzun süre tekrar isteyemedim, isteyince de yaklaşık 1 sene kadar olmadı (PKO var). O yüzden şu an hem çok heyecanlıyız, hem çok temkinli olmaya çalışıyoruz. Cinsiyet hiç farketmez yani :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…