2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar sizde de gaz ve kabızlık problemi var mı? Ne yesem bilemedim. Üstelik, baskı bulantıyı da tetikliyor
Ben de var bulantı bir gün olur bir gün olmaz ama en bariz yasadgm sey asırı siskinlik bi kabızım bi ishal birde gögüslerim cok fena hani böyle bebegini sütten kesersin göğüs dolarda agrıdan ölücen sanırsın ya tamda öyle özellikle sabah kalkınca aksama dogru azalıyor ben diger hamileligimi belirtsiz yasadm ama yinede gebelk dönemini cok sevememistm galiba bunda diger gebeligi mumla arıcam

Hah ha bana güçlü diyene bakın kuzum sen şurada "she-ra gölgelerin gücü adınaaa" diye bağırsan hic itirazım olmaz yani öyle diyim
Ben dertlerle karşılaştıkça kahkaha atma levelim artıyo sanki takıyorum hunimi bakıyorum işime

Kızlar bebek göründükten snra kese ölçümü yapmıyorlar sanki benmi yanls biliyorum benim bebek göründkten snra crl yazıyo hep gs yok

Kızlar sizde de gaz ve kabızlık problemi var mı? Ne yesem bilemedim. Üstelik, baskı bulantıyı da tetikliyor
Doktor bana kabız olma dedi, bebekler zaten birazcık aşağıda bide riskli aman Allah
Kuru kayısı ve zeytinyağı ikilisi

Ayy çok iyiii ama sen benim melankolik hallerimi görmedin ondan
Ben erkekler konusunda dayanıklıyım ama çocuğun azıcık ateşi çıksa oturur ağlarım o yüzden çok takdir ediyorum

Ee ozmn kese boyutuyla işlem yapıyor belli bi haftaya kadar gecerli bu islem ozmn demkki birde zaten kagıtta yazıyorkac haftalk oldugu bende yazmayan kagıt yok hiç
İşte 7. Haftaya kadar ben gittim salak gibi bebeklerinkine göre yaptım, çaktırmıyordum ne güzel

Ayyy aralarinda cok bisey yokmuş bunu ne hissediyorsun ben kiz hissediyorum nedense
Bende kız hissediyorum ama ilkinde oglusum diye sevdim kızım oldu ama oglan olabilir belki kız evladını cok seviyorum cok tatlı oglan olsa kapatırım dogurma işini diyorum Çin takvimine görede erkek cıkıyor merak ediyorum baya ilkde bu kadar meraklı degildim

Hahaha ay bu arada gebelk imzalrı gözüme takıldı bi baktımda aramzda 2 aya gelenler var sen gibi hay maşAllahh ya
Sende yedisin aşkım maşallah hepimize, kalp atışları heyecanını geride bıraktık çoğumuz artık o gebelik imzasının yanındaki sembol de değişecek yakında çok heyecanlı

Hedefim az kilo almak

Sende yedisin aşkım maşallah hepimize, kalp atışları heyecanını geride bıraktık çoğumuz artık o gebelik imzasının yanındaki sembol de değişecek yakında çok heyecanlı
Tek dilegim zaten şu topiktekilerke cinsiyet heycanınıda yaşamak ve sonra sırasıyla dogumlarımızı burda kutlamak tebrik etmek olacakkk ay ne kaldı surda atarsa 7 bilemedin 7,⁵ ay

Aç karnina kuru kayısı üstüne su yada yemeklerden sonra zeytinyağı bı kasik ye canım evet gaz ve kabızlık oluo ya

Doktor bana kabız olma dedi, bebekler zaten birazcık aşağıda bide riskli aman Allah
Kuru kayısı ve zeytinyağı ikilisi
Cevaplar için sağolun kızlar. Zeytinyağını midem kaldırır mı bilmiyorum ama bir süre kuru kayısı deneyeyim. Ben de kendimi sıkmamaya çalışıyorum düşükten korktuğum için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…