2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Cevaplar için sağolun kızlar. Zeytinyağını midem kaldırır mı bilmiyorum ama bir süre kuru kayısı deneyeyim. Ben de kendimi sıkmamaya çalışıyorum düşükten korktuğum için
Cnm ben önceki gebelktede yasadım ama surekli kabızlıktı o dr bitkisel bi ilac vermisti boyle sarı top gbı ılaclardı tuvalete kolay cıkmak icin eger cok rahatsz oluyorsan doktoruna danısıp ilac al ben henuz 2 gün kabz ıkı gun normal ilerliyo diye almıyorm ama benımde surekli devam ederse o ilactan yazdıracagım cok memnun kalmstım

Tek dilegim zaten şu topiktekilerke cinsiyet heycanınıda yaşamak ve sonra sırasıyla dogumlarımızı burda kutlamak tebrik etmek olacakkk ay ne kaldı surda atarsa 7 bilemedin 7,⁵ ay
Sonra bebeklerimizi de büyütücez beraber tabi canım ama gerçekten çabuk geçiyor öyle şikayet ediyoruz ama kıymetini bilmek gerekiyor, bir daha gelmez bugünler

Sonra bebeklerimizi de büyütücez beraber tabi canım ama gerçekten çabuk geçiyor öyle şikayet ediyoruz ama kıymetini bilmek gerekiyor, bir daha gelmez bugünler
Kimyasal dış gebelik boş gebelik bütün ihtimalleri eledik bencede biraz keyfini cıkaralım artk :))

Merhaba arkadaşlar hepinizin hamileliği hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alırız inşallah
Ben de 5. Haftamın içindeyim randevu bulamadığım için rastgele bir doktora gittim fakat ne tahlil yaptı ne de ilaç verdi. Sadece pıhtılaşmam olduğu için 0,4 oksapar kullanıyorum.
Sizler ilaç kullanıyor musunuz?
Benim gibi pıhtılaşma bozukluğu olan var mı aramızda, varsa siz kaçlık kan sulandırıcı iğne kullanıyorsunuz?

Ah benim canım ne kadar zor zaman geçirmişsin. allah sabır versinİyi düşün herşey iyi olsun.
Evet zaten katalogları oluyor hangi ürünler hangi gün indirimde olacak görebiliyorsun
Heves konusunda evet ben öğrenir öğrenmez ilkinde müslin fln almıştım cinsiyetten sonra da bir sürü şey şimdi sonlara doğru kıyafet işini halletmek istiyorum, kızıma her sezon alışveriş yapmaktan zor geliyor ikinciye alışveriş

Merhaba arkadaşlar,
3 Ekim, 41 yaş, 2. Çocuk
Aranızda en ileri yaşlı benim sanırım 62mm miyomum var. Bebekten büyük şu anda. 3 senedir denemenize ve 3 kere çatlatma iğnesi olmama rağmen, tam umudu kestim anda öğrendim. Eşim ve oğlum Covid pozitif çıktı test yaptırmaya gittiğimde gebelik varmı diye standart soru soruldu ve geciktiğini fark ettim. Tabi hiç umudum yoktu. Ama yine de hemen gidip test aldım. Hayatımın şoku oldu benim için. O kadar isteyip umudu kestigim anda gebelik gerçekleşti. Önce vajinalultrasonla kese gördü doktor. Salı günü 6+2 bebek ve kalp atışı da göründü. Ben hala emin olamadigim için bir türlü sevinememistim. Buraya da ancak yazabildim. Ama son derece riskli bir gebelik hem yaşım ileri hem miyomlarim var. Daha önceki gebelikte gebelik şekeri yaşadım. İnsülin, tiroid ilacı ve progesteron ile başladım. Hiç kimseyle paylasamadim korkudan. Allah'ım inşallah hepimize sağlıkla çocuklarımızı kucağımıza almayı nasip etsin.

Cok sevindim sizin adınıza hayırlısı ile bebeginizi kucagınıza alın insalah

İnşallah hepimiz alalım Bende yok yok kiloda biraz fazla kilo da almamam lazim. Off off off.... Ama neyse ki bulantım yok aslında hareketsel olarak da iyi hissediyorum enerjim var. Ama doktor hareketi minumum dedi. Bakalım nasıl dayanacagim.

Canım az önce aldık. 68. - TL. Adama sordum 2 tane gece aç karnına diyor.Kullanan arkadaşlar. Nasıl kullandı acaba?
Aaa süper acil ihtiyac aninda aliinabilmesine sevindim , ben kizimda gece yatarken 1 tane iciyordum canım sabah kalktigimda bulanti vs. kalmamış oluyordu gune iyi basliyordum bi boyle dene istersen

Size kocaman bi masallah demek istiyorum guzel bi surpriz olmus sizin icin insallah hep birlikte kucakalrimiza aldigimiz anlarida paylasiriz hayirli olsun

Ayni seyleri bende hissediyorum kizimda benzer seyleri hissettigim icin bunuda kiz olur diye düşümdüm ama kese olarak farkli pozisyondalar kizimla bakalim kismette ne varsa oyle olsun çin takvimide kiz diyor

Kızlar akşam duştan sonra göbeğimin sol kısmına bı ağrı girdi. Şimdi Progestan Dex i yaparken eşim de farketti sol taraf sağ tarafa göre daha şiş. Niye olmuş olabilir anlamadım Ağrı da var o tarafta.

Ayni seyleri bende hissediyorum kizimda benzer seyleri hissettigim icin bunuda kiz olur diye düşümdüm ama kese olarak farkli pozisyondalar kizimla bakalim kismette ne varsa oyle olsun çin takvimide kiz diyor
Aynen nasip kısmet eşim kız cocugunu cok sever erkek aklından hiç geçmiyor mesela Canım ne diyecegim emziriyor musun kızını kesecek misin doktor birsey dedi mi normalde emerek uyur acımış meme dedi sallanarak uyudu birde kız cocugu sütünü vermez karnındaki kız dedi bakalım canları içinde olsun gerisi hiç önemli degil

Canım barsak spazmıdır. Şiddetli spazmlar dışardan farkedilir ve bayaa ağrı yaratır. Hamilelikte barsak düz kasları bazı hormonlar sebebiyle rahatlayip genişliyorlar. Hatta buna bağlı kabızlıklar ve gaz problemleri olabiliyor. Bu durumlarla ilgili olabilir belki. Hareket edip gazı çıkarmaya bak.

Kızlar size bir sorum olcak adetime göre 4 hafta 5 günlük hamileym bugün ne kasıklarimda boyle sinek isiriyor gibi hafif hafif batmalar hissetm genelde sol tarafta oldu önce umursamadm ama bugün 5 6 defa oldu neden böyle bi batma oluyor bilgisi olan var mi

Hayırlı olsuunumarım sıkıntısız geçer hamileliğin. Seninkisi kendi zamanını kendi seçmiş annesi, bi bildiği vardır

benim hazirandi bende ilk uzun kollu zibin ve altina corapli patikli pantolon giydirdim eger kucukce biraz buyuk alin hemen buyuyorlar zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…