2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar sizde de gaz ve kabızlık problemi var mı? Ne yesem bilemedim. Üstelik, baskı bulantıyı da tetikliyor🥴
Ben de var bulantı bir gün olur bir gün olmaz ama en bariz yasadgm sey asırı siskinlik bi kabızım bi ishal birde gögüslerim cok fena :KK43: hani böyle bebegini sütten kesersin göğüs dolarda agrıdan ölücen sanırsın ya tamda öyle özellikle sabah kalkınca aksama dogru azalıyor ben diger hamileligimi belirtsiz yasadm ama yinede gebelk dönemini cok sevememistm galiba bunda diger gebeligi mumla arıcam

Hah ha😂 bana güçlü diyene bakın😁 kuzum sen şurada "she-ra gölgelerin gücü adınaaa" diye bağırsan hic itirazım olmaz yani öyle diyim😄
Ben dertlerle karşılaştıkça kahkaha atma levelim artıyo sanki😂 takıyorum hunimi bakıyorum işime🤣

Kızlar bebek göründükten snra kese ölçümü yapmıyorlar sanki benmi yanls biliyorum benim bebek göründkten snra crl yazıyo hep gs yok

Kızlar sizde de gaz ve kabızlık problemi var mı? Ne yesem bilemedim. Üstelik, baskı bulantıyı da tetikliyor🥴
Doktor bana kabız olma dedi, bebekler zaten birazcık aşağıda bide riskli aman Allah🙈
Kuru kayısı ve zeytinyağı ikilisi 💪

Hah ha😂 bana güçlü diyene bakın😁 kuzum sen şurada "she-ra gölgelerin gücü adınaaa" diye bağırsan hic itirazım olmaz yani öyle diyim😄
Ben dertlerle karşılaştıkça kahkaha atma levelim artıyo sanki😂 takıyorum hunimi bakıyorum işime🤣
Ayy çok iyiii🤣 ama sen benim melankolik hallerimi görmedin ondan 😂
Ben erkekler konusunda dayanıklıyım ama çocuğun azıcık ateşi çıksa oturur ağlarım o yüzden çok takdir ediyorum 😍😍

Ee ozmn kese boyutuyla işlem yapıyor belli bi haftaya kadar gecerli bu islem ozmn demkki birde zaten kagıtta yazıyorkac haftalk oldugu bende yazmayan kagıt yok hiç
İşte 7. Haftaya kadar 😂 ben gittim salak gibi bebeklerinkine göre yaptım, çaktırmıyordum ne güzel 🤣

Ayyy aralarinda cok bisey yokmuş 😁 bunu ne hissediyorsun ben kiz hissediyorum nedense☺️
Bende kız hissediyorum ama ilkinde oglusum diye sevdim kızım oldu ama oglan olabilir belki kız evladını cok seviyorum cok tatlı oglan olsa kapatırım dogurma işini diyorum Çin takvimine görede erkek cıkıyor merak ediyorum baya ilkde bu kadar meraklı degildim

Hahaha :KK70: ay bu arada gebelk imzalrı gözüme takıldı bi baktımda aramzda 2 aya gelenler var sen gibi hay maşAllahh ya 🧿🧿🥰🥰
Sende yedisin aşkım 😍 maşallah hepimize, kalp atışları heyecanını geride bıraktık çoğumuz artık 🥰 o gebelik imzasının yanındaki sembol de değişecek yakında çok heyecanlı:KK70:

Bana da öyle dediler ki ben diyete de başladım canım. Ama hiç sütüm fln kesilmedi ki hala da emzriyorum şu an 16 aylık 😂 yani süt varsa var yoksa yoktur ya ben çok inanmıyorum öyle süt arttıran azaltan şeylere

Ben sedat umura gidiyorum. Bunun dışında en çok duyduklarım remzi eren ve metin mutlu. Kadın doktor olarak da filiz dursun.

Yukarıda da yazdım canım. Sakaryanın en fazla doğum yaptıran doktorları Sedat Umur ve Remzi Eren. Bunun dışında Metin Mutlu var eski bir doktor. Kadın istersen de Filiz Dursun u çok duydum.

İşte vücut yağ depolamak istiyor sanırım. Çünkü ben de 168 im 53 ile hamile kaldım. Hedefim 65-68 civarı doğuma gitmek bu sefer 😂 ilkinde 77-79 ları görmüştüm. Hepsi gidiyo kilonun kalmıyo ama vücut zorlanıyor işte. Kağan kocatepe nin videoları çok güzel kilo alma konusunda.

Ben blw yapmıştım kızımda. O yüzden hiç karıştırmadım canım☺️ Şimdi de sevmiyo hala
Hedefim az kilo almak 💪

Sende yedisin aşkım 😍 maşallah hepimize, kalp atışları heyecanını geride bıraktık çoğumuz artık 🥰 o gebelik imzasının yanındaki sembol de değişecek yakında çok heyecanlı:KK70:
Tek dilegim zaten şu topiktekilerke cinsiyet heycanınıda yaşamak ve sonra sırasıyla dogumlarımızı burda kutlamak tebrik etmek olacakkk :KK76::KK71::KK73:ay ne kaldı surda atarsa 7 bilemedin 7,⁵ ay :KK70:

Aç karnina kuru kayısı üstüne su yada yemeklerden sonra zeytinyağı bı kasik ye canım evet gaz ve kabızlık oluo ya

Ben de var bulantı bir gün olur bir gün olmaz ama en bariz yasadgm sey asırı siskinlik bi kabızım bi ishal birde gögüslerim cok fena :KK43: hani böyle bebegini sütten kesersin göğüs dolarda agrıdan ölücen sanırsın ya tamda öyle özellikle sabah kalkınca aksama dogru azalıyor ben diger hamileligimi belirtsiz yasadm ama yinede gebelk dönemini cok sevememistm galiba bunda diger gebeligi mumla arıcam

Doktor bana kabız olma dedi, bebekler zaten birazcık aşağıda bide riskli aman Allah🙈
Kuru kayısı ve zeytinyağı ikilisi 💪
Cevaplar için sağolun kızlar. Zeytinyağını midem kaldırır mı bilmiyorum ama bir süre kuru kayısı deneyeyim. Ben de kendimi sıkmamaya çalışıyorum düşükten korktuğum için😟

X