2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım ne şanslısın valla
Benim ılkinde doğuma kadar sürdü. Gerçekten çok zor
Aşırı koku hassasiyeti, bulantı . Gerçekten insan beziyor hayattan.bunda da korkuyorum doğuma kadar sürer diye

Ay insallah öyle olmaz.

Geçmiş olsun bu arada neyi var cocugun?
Benim kızım bağışıklık olarak biraz zayıf malesef. 6 yaşına kadar 4 zatürre geçirdi. Her sene defalarca hastaneye yatıyoruz. Hiç bir salgını es geçmeyiz. Geçen hafta zatürreden yattık, çıktıktan 2 gün sonra tekrar ateşlendi 🤷🏻‍♀️ geri yattık. Ama toparlandı gibi çok şükür.
Valla senin anlayacağın hamileliğim güzel geçti ama benim hikaye dogumdan sonra başladı 😄 Ne yaşadım ben bilirim. Ama halimize bin şükür. Dermansız derdimiz yok neticesinde. Insallah ikinci daha sağlam bir bağışıklık sistemiyle doğar diyorum dua ediyorum.

Benim kızım bağışıklık olarak biraz zayıf malesef. 6 yaşına kadar 4 zatürre geçirdi. Her sene defalarca hastaneye yatıyoruz. Hiç bir salgını es geçmeyiz. Geçen hafta zatürreden yattık, çıktıktan 2 gün sonra tekrar ateşlendi 🤷🏻‍♀️ geri yattık. Ama toparlandı gibi çok şükür.
Valla senin anlayacağın hamileliğim güzel geçti ama benim hikaye dogumdan sonra başladı 😄 Ne yaşadım ben bilirim. Ama halimize bin şükür. Dermansız derdimiz yok neticesinde. Insallah ikinci daha sağlam bir bağışıklık sistemiyle doğar diyorum dua ediyorum.
6 yaşına gelmiş
Biraz daha büyüsün geçer canım

Zor gerçekten

Kizlar komik olurmu bunu sormak bilmiyorm ama yaşayan varmi merak ettim aranizda belki t3crübe eden hamiş vardir ovitrelle ignesi vurulali 9. Günüm ve siddetli baş agrim var birde göğus ucum hafiften dokununca aciyo ve arada bacagim çekilir gbi oluyor sizce belirti hissetmek icin erkenmi

Kizlarr, bir bilgi buldum nette sizinlede paylaşmak istedim bilenleriniz vardır muhakkak, benim gibi bilmeyenlere vardır belki.kese ultrasonunda yapılan ölçüm varya örneğin benimki 1.14 Muş + 30 ekleyip 7 bolunce çıkan sonuç gebelik haftamizmis. Benim 5.91 cikdi. Sat a göre 5+5 de gitmisdim.uyumlu sanırım aşağı yukarı.

Yaa süper seninde 6+1 falan mı benim duyulmadı şuan 6+2 😔😔
Adete göre 6+1 im canm ama benimki 2.3 gün önde bu arada benimkide duyulmadı doktor yakınlastrdı bak fener gbi yanıp sönüyor dedi hakaten pıtır pıtır oynuyordu kalbi ama dinletmedi hersey yolunda dinlemeye gerek yok dedi

Bulantı olayı çok fena haklısın. Ilkinde 2 hafta kadar sürdü ama neydi yaa, derdim ki midem bulanmiyo sanki tüm bedenim bulanıyor. Ama bunda daha erken, henüz başlamadı.Sana da geçmiş olsun canım. Ben bulanti kanama gibi şikayetleri olanlara demedim de, 2 randevu arası çok stres yaşayanlara üzüldüm. Ben de yaşıyorum bazı endişeler tabi ki, düşün yani bunlari hastaneden yazıyorum çocuğum serum takılı yatiyo yanımda. Ama işte ne bileyim anime izliyorum, cem yılmaz açıyorum, komik videolar falan. Morali yüksek tutmaya çalışıyorum.
Enerjine hayran kaldım, böyle pozitif insanları çok seviyorum 😍
Ben bir depresyona girdim mi yandık😂
Kızın içinde çok üzüldüm geçmiş olsun canım. Ama sen çok güçlü bir annesin💪

Adete göre 6+1 im canm ama benimki 2.3 gün önde bu arada benimkide duyulmadı doktor yakınlastrdı bak fener gbi yanıp sönüyor dedi hakaten pıtır pıtır oynuyordu kalbi ama dinletmedi hersey yolunda dinlemeye gerek yok dedi
Çok sevindim canım benim maşallah🧿🥰 Darısı başıma bende haftaya perşembeyi bekliyorum heyecanla 7+3 olacak 🤍 Darısı başıma🌸👶

Kizlarr, bir bilgi buldum nette sizinlede paylaşmak istedim bilenleriniz vardır muhakkak, benim gibi bilmeyenlere vardır belki.kese ultrasonunda yapılan ölçüm varya örneğin benimki 1.14 Muş + 30 ekleyip 7 bolunce çıkan sonuç gebelik haftamizmis. Benim 5.91 cikdi. Sat a göre 5+5 de gitmisdim.uyumlu sanırım aşağı yukarı.
Benim..benim matematik bazen yetmiyor...
Şaka maka olmadı o bende yaa🤔

Benim kese 1.73 tü hesapladım 6.0 çıkıyo doğru olabilir

X