2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben adete 4 gun kala hayalet hatta golge gbi bi cizgi ile ogrenmistim bence varsa cikablr ama bellide olmaz ki zaten kan degerm ogun 8.24 ckmsti silik olma sebebi degern bukdr az olmasi sanirim insAllah hamilesinizdr rabbim gonlunuze gore versin

Soybagi reddi ne demek oluyor cahilligime verin yani eski esiniz kabul etmiyormu cocugu hakkinizda hayirlisi olsn ama cok zor bir karar heleki kap atislrni duyarsnz rabbim yardimciniz olsun

Umarım en iyi kararı verirsin. Hamile olduğunu biliyor mu erkek arkadaşın

Saol canım tşk ederim Allah razı olsun inşallah değerin artıcak gün geçtikçe doktora gidince haber ver mutlaka
İnsallahh valla dün cok karamsardım burdaki yorumlardan sonra rahatladım biraz inşallah yarın güzel haberler alırız hayırlısı hepimiz için inşallah

Soybagi reddi ne demek oluyor cahilligime verin yani eski esiniz kabul etmiyormu cocugu hakkinizda hayirlisi olsn ama cok zor bir karar heleki kap atislrni duyarsnz rabbim yardimciniz olsun
Yok canım şöyleki boşandıktan sonra iddet müddeti diye bir süre var 300 gün, sadece kadınlar için geçerli, bu sürede yeniden evlenemezsin sürenin bitmesi gerekiyor. Ve eğer bu sürede bir çocuk doğurursan boşanmana rağmen eski eşin nüfusuna geçiyor çocuk. Çocuğun babası başka birisi olduğu için, eski eşin bana ve çocuğa nesep davası açması lazım (babalık reddi yani) ve dna testi falan yapılarak çocuğun asıl babası belirlenmeli ki çocuk eski eşin nüfusundan kendi babasının nüfusuna geçsin diye.

Ben adete 4 gun kala hayalet hatta golge gbi bi cizgi ile ogrenmistim bence varsa cikablr ama bellide olmaz ki zaten kan degerm ogun 8.24 ckmsti silik olma sebebi degern bukdr az olmasi sanirim insAllah hamilesinizdr rabbim gonlunuze gore versin
İlk gebeliğimde ben de 4 gün kala öğrenmiştim çok belli belirsiz bir silik çizgiyle bu sefer 5 gün kala hemen çıkan çizgiyle öğrendim bence de var ama diğerinde kan verme işi beni strese sokmuştu o yüzden reglim geçince ve iki gün sonra olmak üzere iki kere verip konuyu kapatmak istiyorum.

Eklentiler

• F7E9EB8A-5012-4CF4-B7AD-194170C408E7.jpeg
    59,9 KB · Görüntüleme: 41
Simdi anladm Allahim hakkinizda hayirli olan karari almanizi saglasn kolaylik versin insAllah zor bir durum gercekten

Umarım en iyi kararı verirsin. Hamile olduğunu biliyor mu erkek arkadaşın
Erkek arkadaş değil aslında öyle bir randevu gibi birşeyin sonunda olan birşey, eskiden de tanıdığım biri. Eski eşte de baba da bilmiyor. Sadece ben ve en yakın arkadaşım biliyoruz. Daha doğuracağım kesin değil. Gerçekten çok büyük bir dava sürecinden geçeceğim bu sürede elalemin tepkisi de var tabi. Amin canım inşallah

Bu arada bu çin takvimi rus takvimi hepsi yalan ikinci çocukta o kadar ümitlendim kız olacak diye herşey kızı gösteriyordu yok erkek oldu yani

Asiri haklisiniz erken ögrenmek esittir sıkınti sitres sabirliysaniz en iyisini yapiyorsunuz benim şu sabirsizlgm basima cok isler acmaz insAllah adetten 4 gun Once ogrendimde neoldu acbaa smdi kan ver dur

Yani akıl vermek gibi olmasın kendin bilirsin sonuçda atan bi kalp var ama, sanırım senin için hem bebek için çok zorlu bi süreç olur bu şekilde çünkü babada bilmiyo ne tepki vericeğide belli değil öğrense. Çok zorrr allah kolaylık versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…