2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Sanırım bu şekilde burdan yapılıyor canım aynen öyle daha iyi grup olur gibi herkesin doğum zamanını tam ordan görürüz cinsiyetini fln nerde yaşadığınj herkese ordan bakıp sorusorsbilir yardım için eğer öğrenirissen nasıl yapıldığını herkes kendi bilgilerini tekrardan yazar Caglunal

Yasa da bir garip ya. Doğuma kadar boşanma işi bitmiyor demekki. En iyi en doğrusunu annesi olarak sen bilirsin canım.

Yasa da bir garip ya. Doğuma kadar boşanma işi bitmiyor demekki. En iyi en doğrusunu annesi olarak sen bilirsin canım.
Soybağının karışmaması için miymis neymiş iyide boşandım ben 300 gün boyunca hala ona bağlı olmak nasıl birşey anlamıyorum
Sağol canım inşallah doğru kararı verebilirim

Soybağının karışmaması için miymis neymiş iyide boşandım ben 300 gün boyunca hala ona bağlı olmak nasıl birşey anlamıyorum
Ben bekarken tanidigim bir komsu ablam vardi kocasi ile uzun suredir ayrilarmis zaten cocuklari icin uzun sure bosanmayi ertelemiseler ve nihayet resmi olarakta ayrilmslar sonrasinda ise baska biri ile imam nikahla evlendi hamileydi tanidigimda 3 aylik onun iddet suresi 1 bucuk ay flan kalmisti dogdugund abebege kimlik cikarmadilar daha sonra cikardilar nasl yaptilar bilmiyorum ama o sekilde yaptilar ve dava flan ugrasmamis oldular

Bizde ayrıydık bir süredir onun yüzünden boşanamamıstık, boşanmayı kabul etmediği için ya iddet müddeti dolana kadar çocuğu saklamışlar demek ki ya da kadın boşanır boşanmaz hamile kalmadan imüddeti kaldırmak için mahkemeye başvurmuş. Çocuğu saklayamam zaten evde doğum olmaz sezeryan olacak benim mecburen, müddeti de kaldıramam çünkü hamileyim. Benim çarem yok maalesef

Gerek varmı zaten temmuz anneleri dedik herkesin tarihi aynı hemen hemen canım
Ya yaş, sat , kaçıncı çocuk, yaşadığın şehir cinsiyet, tahmini doğum tarihi vs. gibi bilgiler eklenince tam bir grup oluyor da ondan demiş arkadaş bütün gruplar o şekil ya,

Evet çok keyifli oluyo cinsiyetler isimler yazılıyor sonra Sat tarihine göre sıralarsan görebiliyoruz ilk doğumlar vs Mesela ben ağustos annesiyken temmuzda doğurdum burada da haziran anneleri olacaktır
Anladım canım tmm Bi bakayım nasıl yapabilcemmi denicem daha önce liste yapmadım hiç bilmiyorum Bi bakayım o zaman
Canım ben öğrenebilirim diğer grubumuzdaki yönetici arkadaşım hala konuluyoruz.
Aslında beklemene gerke yoktu gebe olmadığını raporla doğrulasaydın öncesinde istediğin zaman evlenebiliyordun da şu an biraz karıştı işler kuzum

Boşandıktan sonra müddet hiç aklıma gelmedi evlilik falan da düşünmediğim için pek önemsemedim canım bide korunurken oldu yani olacakları bilseydim ne bileyim ya
Buradaki Haziran annesi ben olurum herhalde İlk çocuğum Şubat'ta doğacaktı ocakta doğdu, ikincide Haziran da doğacaktı Nisan'da doğdu. Ben erkenciyim ilk ben doğururum

Analdigim kadari ile sizin suan kan verip negatif sonucu ile iddet mudetini kaldrma sansiniz var ama hamilelik oldgu icin imkansz gbi ay benim aklmda kirk tilki kirkininda kuyrugu birbirine degmiyo suan kesinlikle bu durumda olsam hallederdm ben bu isi gbi geldi suan bizim burda ozel bir merkz var kimlk istemiyor ozellikle tc mi ezbere soyelyip kan veriyorm misal bunu bennmis gbi gebe olmayan birinden kan aldrrdm Allahm cokmu fenayim neyim usülsuz farkndyam ama kotu niyetli biside yok sonucta ortada

Varsin bizden erken dogur ya :) sinyaller geliyo vazgecmeme pes etmeme dik durus süperrr

Ya öyle ayarlayacak çok arkadaşım vs var aslında ama biz mahkemeden iddet müddetini kaldırılmasını talep ettiğimiz zaman mahkeme kendi ayarladığı bir hastaneye yönlendiriyor ve ordaki raporu istiyor.

Varsin bizden erken dogur ya :) sinyaller geliyo vazgecmeme pes etmeme dik durus süperrr
Sen var ya mükemmel birisin
Bugün mağazada erkek bebeğime kıyafet alırken gözüm kız bebek reyonuna kaydı doğuracağım ben galiba

Sen var ya mükemmel birisin
Bugün mağazada erkek bebeğime kıyafet alırken gözüm kız bebek reyonuna kaydı doğuracağım ben galiba
Sen daha mukemmelsin vallahi istemsiz kanim kaynadi çok güçlü kendi basina herseyin üstesinden gelebilecek bir kadin gibi geldiniz bana bide kiz olursa gercektn bu zaten Allahin size altin tepside verdigi bir firsat diye dusunurum ben (kiz cok istiyorum ) dediginiz icin soyluyorm bende kiz cok istiyorum erkek evlat candr ama kizinda yeri bi farklidir tadindan yenmez derler ya heh tamda öyle yahuuu

Tabi cnaım nerden aklına gelecekti böyle bir durum Olacağı varmış oldu

Ay sağlıklı olsunlar da zamanın önemi yok

Selamlarrr
Ben de regl öncesi öğrendim. Çok erken öğrendiğim için diken üstündeydim 2 haftadır. Şimdi 5+0 dayım sanırım, doktorla ilk randevum da haftaya salı 9 kasımda.
Bizimki plansız bi bebek oldu, 3 aydır evliyiz, 2 hafta önce test yaptırdım 15 çıktı sonra 40-80 derken bugün 674 çıktı.
Hesaba göre 4 temmuz bebiş gelecek bakalım hayırlısı.

Hoşgeldin hayırlı olsun. Benim de 5+2 9 kasımda benim de randevum var güzel haberlerle dolsun sayfamız

Ben de 8 ya da 9 Kasım’a alacağım randevuyu muhtemelen. İlk doktor kontrolünde bazı testler mi yapılıyor yoksa isteğe göre vajinal ultrason falan mı acaba
ne güzel nasıl da uzun geliyor insana di mi. Benim düşük hikayelerim olduğu için doktor hemen istedi tetkikleri. Erken davranalım diye. Tiroid vs. Demir kapasitelerine bakılıyor. Vajinal bazı doktorlar sorun görmüyor ama benim doktorum teklif etmedi. 9 kasımda 6+3 olacağım hem kese hem kalp görmeyi planlıyorum dedi doktor. Heyecanlı bekleyiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…