2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
benimde ilk gebeliğim canım artık sora sora öğrenicez ne yapalim mecbur

Bulantı benim şimdiden başladı maalesef, yani bulantı demeyeyim de koku hassasiyeti diyeyim, eskiden hiç umursamayacağım şeyler şimdi suratımı buruşturuyor. Dün hamsi aldım mesela az kalsın kusacaktım yiyemedim kokusundan

Biri cinsel ilişkiyi sormuş tecrübeli anne olarak cevap vereyim ilk gebeliğimde bulantılardan dolayı ilk 3 ay hiç istemedim ama sonrasında aşırı derecece açıldım, nerde görsem sıkıştırıyordum Doktorda bir zararı olmadığını söylemişti. İkinci gebeliğimde de aynen devam ettim. İlk üç ay biraz dikkat etmek lazım doğumdan birkaç hafta önce de bırakmak lazım diye biliyorum:)) ama her gebelik farklı tabi.

canım merhaba nasılsın. karar verdinmi. ne yapacaksın
Canım bugünde kan verdim 1448 çıktı çarşamba da randevum var. Doğurursam çok büyük sıkıntılar çekeceğim soybağının reddi davası ile uğraşacağım ama vazgeçmek de istemiyorum. Hala tam emin değilim hayırlısı olsun Çarşamba karar veririm sanırım artık.

ben ilk hamilelikte pamuklara sarilip bi kosede oylece durmak istiyordum bide cinsel birliktelik bebege zarar verecek diye istek mistek kalmiyordu bakalim bunda nasil olcak bu arada gordugum yerde sıkstryordum kismina sesli guldum

Eski esinize bahsettinizmi bu durumdan haddim olmayarak soruyorum ama istemezseniz cevap vermeyebilirsiniz merak ettim sadece

ben ilk hamilelikte pamuklara sarilip bi kosede oylece durmak istiyordum bide cinsel birliktelik bebege zarar verecek diye istek mistek kalmiyordu bakalim bunda nasil olcak bu arada gordugum yerde sıkstryordum kismina sesli guldum
Erkekler o konuda daha da hassas oluyor ben yanına 32 diş sırıtarak yaklaştığımda hemen çocuğa yerinde zelzele olmasın şimdi hayatım derdi
Ya bende aşırı derecede artmıştı rüyalarıma falan giriyordu, kalk hemen diye uyandırıyordum

Ne kadar kaldı canımmm
Reglime 4 gün vaar iki gün sonra idrar testi yapıcam tekrar regl günümde ya da bir gün geçince de kan vericem ondan bir hafta sonra anca görünür yani en az 10 gün
İlk gebeliğimde kalp atışını duyana kadar yasaklamıştı ama ondan sonra doğuma kadar bir sıkıntı olmadı. Tabi doktoruna sor mutlaka o söyler zaten

Ben boyle olsam esim her sene cocuk ister heralde vallahi oda guzel bisi ama

Eski esinize bahsettinizmi bu durumdan haddim olmayarak soruyorum ama istemezseniz cevap vermeyebilirsiniz merak ettim sadece
Yok canım benim estağfurullah, yok henüz söylemedim. Çocukları görmeye geldiğinde söylerim eğer aldirmazsam çünkü çocuk doğduğunda anne değil eski eş soybaginin reddi davası açabiliyormuş sadece.

Merhaba canım hoşgeldin gebeliğin hayırlı olsun sağlıklı artmış değerin maşallah
Tmm canım tşk ederim doktoruma danışcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…