2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
İlk defa yaşayınca bilmediğim için korkmuştum kan tahlilim çıksın daha kafam rahatlıcak Acaba doktora kontrole nezman gidiceksiniz siz

Hayırlı olsun. Ben de mayısta bir düşük yaşadım. Bu kez olucak ALLAHIn izniyle inşALLAH
Ya bende mayısta yasadım düşük rabbim kimseye yasatmasın 6 haftalktı ama dustukten snra tambir lohusa kanaması yasadım gunlerce inşallah busefer olucak bende inanıyorum biz morelimiz yüksek tutalım bebişlerde guzelce tutunsun bize :)

9 sene once bizde yapmistik cok guzel cokta keyifli hamilelik sureci gecirdik tekrar olursa guzel olur bencede

İlk defa yaşayınca bilmediğim için korkmuştum kan tahlilim çıksın daha kafam rahatlıcak Acaba doktora kontrole nezman gidiceksiniz siz
saglık ocagnda kan verdgmde internet sonuc alma barkodu alıyorum canım sabah verıp aksma ınternetten sonucu ogrenıyorum hemen ve enabızada duser tahlil sonucun ben ılk kontorle yarın gıdecgm öncesi dusuk yasadgm için tahlil flan yaptırcam muayene olmayacagm henuz cok erken cnku

Kizlar ayın 27 sinde beta 63 şimdi 1297 çıktı 27 sinde verdiğim tahlilin birinde tiroit sınırda çıktı artı idrarda baya bir kan görünüyor gözle görülür bir kanamam olmadigi halde var mı yaşayan tiroit için ilaç yazacak kalp atışından sonra bu 3. Gebeligim ucundede düşük tehlikem oldu bana dua edin kizlar yaa bir şey olmasın bebegime

Ben acilde verdim 1 saat sonra çıktı. Barkod kodunu aldıysan internetten takip edebilirsin
Dün gece acile gittim yapmadılar
Bende mecbur sabah sağlık ocağına gittim birde barkod olayımı duymuştum sabah hiç aklıma istemek gelmedi
Sen hastaneye nezaman gidiceksin bebeğe bakmaya.

Keşke alsaydım barkodu unuttum onu

Evet kolay değil canım. Kürtajdan sonra gen testi yaptırdım kanımda pıhtılaşma çıktı. Şimdi hergün kan sulandırıcı iğne yapıyorum Doktor günde üç Protestan verdi. Elimizden geleni yapıyoruz takdir ALLAHın.

Sitres yapmayın Allahın izni ile hiç bir sey olmaz sagsalim kucagınıza alırsınız inşAllah

Dün gece acile gittim yapmadılar
Bende mecbur sabah sağlık ocağına gittim birde barkod olayımı duymuştum sabah hiç aklıma istemek gelmedi
Sen hastaneye nezaman gidiceksin bebeğe bakmaya.
Ben acilde bulantı ishal baş dönmesi şikayetiyle gittim bunları demezsen bakmıyorlar doğru canım. Sonra gebelik şüphem var dedim kan ver sonra tedavi edeyim dedi. Yarın aile hekimine gidip kayıt oluşturucam canım. Yoksa kadın doğum bakmıyormuş öyle birşey duydum. Birde değerin 2 katı artıp artmadiğini kontrol edicez. Haftaya da inşallah kadın doğuma randevu alıcam

Ben hic bir test yaptırmadm ama ondan cok suphelendm smdı yarın dr soyleseö kan pıhtılasma testi yaprmı

Cok dogru bende acile beyaz yalanlr soyleyp yaptrdm kan testini yoksa azarlıyorlar bunun içinmi geldn diye ve yapmıyorlar bi cok kısıde duymustm bildgm için uydurdum bişiler

Kızlar ben yarın kadın dogum randevusuna gidicem doktora rıca etsem kan pıhtılasma testide yaparmı yoksa zaten hamilelik basında genel bi idrar kan tahlili yapıyorlar ya onların içinde pıhtılasma testide varmı acaba

Aaaa keşke bende öyle deseydim direk ben gebelik için geldim dedim yani hiç tecrübem yokki direk pat diye gidiyorum
Sağlık oxağındaki de bana kalp atışlarını duyunca gel sana kayıt oluşturalım dedi
Eee kadın doğuma kontrole gitmeden nasıl duycam kalp atışlarını Allahım çok karışık kimseyede söyleyemiyprum aileme akrabalara fln akıl alamıyorum artık biraz size sorcam

Canım hepimiz aynı endişelerdeyiz çok normal. Doktorun en iyi şekilde seni yönlendirir. Bu dönem rahat olamıyor insan haklısın. Benim de üre ve kreatinin mi ne o değer düşük çıktı. Referans değerine göre değişebiliyor sonuçların normal dedi. İyi düşünelim iyi olsun hep
Ben hic bir test yaptırmadm ama ondan cok suphelendm smdı yarın dr soyleseö kan pıhtılasma testi yaprmı
evet canım yapar. Sonuç geç çıkıyor. Sana tedbir amaçlı asprin vs yazabilir. Sen yine bir söyle canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…