2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Merhaba canımm hoşbuldumm. Bugün idrar testi dayanamadım denedim yine aynı cıktı kan testi içinde yarın gdicem bugün bekliyim dedim bakalm hayrlısı inşallah seninde hayrlısı olsun inşallah 🙏 😍
Saol canım tşk ederim Allah razı olsun inşallah değerin artıcak gün geçtikçe doktora gidince haber ver mutlaka 🌺

Kızlar size bişey diyeceğim. Ben oğlumda burda Eylül ekim anneleri ile bir whatsap grubu kurmuştuk. Burayı yine takip ediyorduk ama ehatsaptan daha yakın olduk. 6 senedir de beraberiz hala. İlerde öyle bişey yapalım mı. Tüm temmuzcular toplanınca bu konuyu bir düşünelim.

Merhabalar Allah nasip ederse bende temmuz annesi olacagım bir oglum var 5ay önce bir düşük yasadım buda 3 gebeligim rabbim hepimize sagsalim kucagımıza almayı nasip etsin :anneadayı::emir_bebek: bu arada
cuma bthcg 44
Pazar 107
Cıktı umarım hersey yolunda gider bu sefer 🤲🏼
Yaaaa hayırlı olsun ikimizde aynı tarih gösteriyor😍😍 sağlıkla al kucağına inşallah

Bu arada çin takvimine göre erkek çıkıyor bir oğlum var bir de kızım olsun cok isterim ama önce saglıklı olsunda rabbimden gelen hersey basım gözüm üstüne :) umarım burda cinsiyetleri paylaştığımız günleride görürüz 🤗

Merhabalar Allah nasip ederse bende temmuz annesi olacagım bir oglum var 5ay önce bir düşük yasadım buda 3 gebeligim rabbim hepimize sagsalim kucagımıza almayı nasip etsin :anneadayı::emir_bebek: bu arada
cuma bthcg 44
Pazar 107
Merhaba canım hoşgeldin gebeliğin hayırlı olsun sağlıklı artmış değerin maşallah 🌺🧿

Yaaaa hayırlı olsun ikimizde aynı tarih gösteriyor😍😍 sağlıkla al kucağına inşallah
Amin saol inşAllah sende saglıkla alırsın kucagına bu surecte konusup destek almaya cok ihtiyacım vardı temmuz annelerini görünce kaçırmak istemedim bu fırsatı ama ilk dogumum 41+2 de sezeryan oldu sanırım buda sezeryan olursa hziran sonuda dogabilir ama yinede ben kendimi temmuz annesi olarak sayıyorum :KK200::halay:

Birley soracağım ben yeni öğrendim 4 haftalığım bugun normalde adet olucaktım . Ama sanki adet olucakmışım gibi hissiyat var , sizdede oluyomu aynı belirti @mavibeyazzz
Ben adet olsaydıöm bugun 3 günü olacaktı ve normalde adette bile sancım hissedecgm kadr cok olmaz sancım oluyor ozellıkle gece diyorum kesin adet olacgm hatta boyle adet olnca bsiey gelr anlarsnz ya kosa kosa wc gidersn öylede oldu gittim sarı akıntı vardı baska konulardada gormustum hamilelilte bu adet agrılarnı yasayanlar oluyormus

cuma bthcg 44
Pazar 107
Hayırlı olsun. Ben de mayısta bir düşük yaşadım. Bu kez olucak ALLAHIn izniyle inşALLAH 🥰

X