2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bir arkadaşımız vardı ya o kimdi ?Bebeğin bir kolu veya ayağı kısa demişlerdi. Sonra ayrıntılı baktiracakti. O arkadaş geldi aklıma acaba ne yaptı?

Teşekkür ederim, inşallah 10 gün kadar sürmez. Parol içtim dün 2 tane az geldi galiba. Çabucak toparlarsın inşallah sen de

Hanımlar hava ısınıyor, güneş yakıcı olmaya başlar yavaş yavaş. Lekeler oluşmasın diye hangi güneş kremini aldınız ya da alacaksınız?

Kızlar dün havayı güzel buldum diye çıktım şimdi boğazım acıyo Koca kışı evde geçiren masum gebe güneşli havada üşüttü Ihlamur içeyim bari pekte yapacak bir şey yok inşallah ilerlemez.

Bu arada ikinci tetanoz aşım korktuğum gibi olmadı çok az bi acı ağrı olmuştu geçti 3-4 günde çok şükür ama ilkinde canım çıktı.

Hepsiburada da bebek tekstil ürünlerinde kargo bedava haberiniz olsun. E bebekten çoraplar beğenmiştim bi türlü gidip mağazada bakamadım akşam ısmarladım hem e bebekte çoraplarda indirim de vardı 25 tlye bileği sıkmayanlardan boy boy 11 çift çorap aldım bir bakın isterseniz.

Büyük çocuğu olan analar hala çocukları bebe şampuanı ile mi yıkıyorsunuz benim kız 10 yaşında sanki temizlemiyo artık bebe şampuanı saçlarını.

Bir de kızımın burnu neredeyse 1 aydır sürekli akıp tıkanıyor ama başka bişeyi yok burun fısfısı pek işe yaramıyor dr.a götürmedim bütün gün okulda olunca. Tavsiyeniz var mı?

Bence de ben vitaminsizim
Demir eksikliği önceden de vardı zaten

Tabi ki kilo alanlar olarak hepimiz vitaminsizleriz

Bebek alıyor herşeyi biz yerine koymaya uğraşıyoruz. Eğer önceden depolar doluysa hemen hissedilmiyor eksiklik. Ama en geç emzirme döneminde bağışıklık falan düşünce anlaşılıyor.
Ben ilkinden sonra akıllandım. Desteği kesmeyeceğim doğumdan sonra

Ben de doğumdan sonra devam ediyorum demıre .

23 saatmi biiiii anamm ölüm uykusunami yattin o gün
Benim eskisi gibi uyuymam icin dahaa cok senelerim var ah ahh

Sen yine şükret uykusuzluktan sonra uykusuzluk çekeceksin. Ben uyumaya alıştım şimdi yine uykusuzluk çekeceğim

Bunu da şu an beyaz gürültü eşliğinde yeğenimi ayağımda sallarken yazıyorum. Birkaç ay sonra biz
Gece bebek emziren tek göz açık hello der artık

Bulantı zor ya inşallah geçer bir an önce Allah yardımcın olsun.benim üç dört gün oldu 8.haftalarda falan sonra kesildi ordan anladım hiç hoş bişey olmadığını

Eşimle başbaşa ilk sinemaya gidişimiz 18 ay sonra olduydu.
Daha erken olabilirdi de insan pek etkinlik de kovalamaz hale geliyor ya nedense

Bebek uyuyunca evde karşılıklı içilen bir kahve, sakin kafayla izlenen bir dizi bile yeterli geliyor ya bir zaman. Bu hayattan soyutlanmak değil bana göre

Şuna hazır ol bebek bakımı fiziken değil en çok mental olarak yorucu. Sürekli konforunu düşünmen gereken biri var çünkü.
Hep böyle mi olacak ay biz ne ettik dersen zaten tükenmişlik sendromuna girersin.
Evet hep böyle olacak ve zamanla da alışacaksın çocuk büyüdükçe de bazı şeyler kolaylaşacak

Eğer size sürekli gezmek iyi geliyorsa gezeceksiniz. Bebeğe dışarıda da bakılıyor. Yorucu da olsa gezin..

Ben de ikinci dozu olacağım haftaya..

Bana alerjik gibi geldi burun akıntısı. Tam mevsimi zaten. Benimkine zyrtec verdim akşam

Bana alerjik gibi geldi burun akıntısı. Tam mevsimi zaten. Benimkine zyrtec verdim akşam
Aynı şeyi düşündüm
Benim oglaninda bu aralar başlar gözler kıpkırmızı ve şiş burun akıntısı ve hapşırma
Zyrtec kullanıyoruz bizde geçiş dönemlerinde

Bana nedense erken vurdular bu aşıları ama 16 dan sonra vurabiliyoruz dedi internette de her ayında vurulabilir diyor dr.da biliyor bişey demedi bende aramadım arkasını

He valla dedim bu işkence devam etsin ara verirsem sogukluk girer ust uste dogurup defteri kapatayim dedim

İnsallah b*k yoluna dogru ilerlemiyorumdur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…