2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
hoppibebe.com dan aldım bu ikiliyi hala aynı fiyat kargo da ücretsiz sağlam şekilde geldi tavsiye ederim. _Rumy_
Bu siteyi paylaşmıstiniz hatrladim. Burda tanesi 2.05 e geldigini fark etmemisim. Ben de hepsi buradada denk geldim. Bu sitede iyiyse alirim burdan da. 1.80 1.90 a bulmak imkansiz gibi. Gecen bi migros muydu carrefoursa miydi vardi ama bi kart lazımdı bende o yoktu. En fazla 2 tl civari uygun galiba tesekkurler.

Çok anaç bir yapım var. Bakımı fazla fazla yaparım. Benim derdim okb sahip olduğum için fazla abartıp kendimi komple bebeğime adamadan ve depresyona girmeden bu ilk ayları kotarmak. Artık destek atarsınız buradan. Halledeceğiz ya bir şekilde.

Daha demin ard ardda içinde tekme atar gibi attı , ben hıçkırık diye düşündümmmm, bu aralar artık hıçkırıyomuş sanırım

Bir ay önce trendyoldan baby turco ıslak mendil almıştım. Yorumlarda ve ürünün üstünde yenidoğana uygun yazıyor.
Geçen oğlum için açtım bir paket. Kokulu ve sabunlu geldi.
Ben ilkine yenidoğanken hep unibaby yenidoğan kullandım. O hiç kokmazdı sanki. Sırf saf su ve pamuklu mendil gibiydi.
Yanlış mı hatırlıyorum acaba? Başka marka mı alsam?

Ben hiç görmedim oralarda da bu kadar ucuza belki aktif bebekler düşmüştür o fiyata

Bende daha bez almadım olmadı alayim buradan hiç arastirmayayim. Bezden zarar gelmez kenarda durur.
Valla en uygun buradaydı cnm bende burası da zamlanmadan böyle ikili şekilde aldım attım bazanın altına. İlk haftaları garantilemiş olayım dedim en azından. Sonrasına memnuniyet durumuma göre bakarım.

Benim oğlumun da öyle, ben alerjik olduğunu düşünüyorum. Ama çare bulamadım

Bebeği bırakacak birileri varsa hiç sorun olmaz, yoksa da bebeğe uygun etkinlikler seçeceksiniz mecbur. Biraz büyüyünce oyun alanı olan kafeler restoranlar iyi oluyor. Piknikler çok iyi oluyor. Animasyon severseniz büyüyünce sinemaya da gidersiniz beraber çocukları her ortama sokmak lazım, kavanozda büyütmemek lazım aslında

Kiz bebegi kayinvalideme biraktik 6 aylikti o sıralar, sinemeya gittik komedi bi film izliyoz ben agalmaya basladim eşim kafayimi yedin ben gülüyorum sen agliyorsun dedi , ben aglamimda kim aglasin dedim bebemi birakmis gelmisim onsuz bir hiçmisim burda benim ne isim var gotur cabuk beni diye hungur hungur aglamistim ayyy
Boyle bi anim var Z Zoga

Sanırım ben de bu denli bir annelik duygusu yok hiç öyle duygusala bağlayamıyorum

Kasık kısmına vuruyo acıtıyo dediğimizde acaba tam olarak görüntü bumu oluyo

Sanırım ben de bu denli bir annelik duygusu yok hiç öyle duygusala bağlayamıyorum
Ama ben hep onunlayim sen calisyorsun duygusala baglasan eline ne geçeceki l demi

Ben oyle degil mesela doktora giderken hep kv ye birakiyoruz eşim alip yukari cikariyor ben arabada boylee dalip gidiyom rezill yavrumm diye ic cekiyorum

Ya havlee bu bildiğin cambazlik yapiyor bacaksiz , şey kadar yerdede ayaga kalkmak nedir töbee

Benim ailem de diğer yakada. Zaten 6 aylık bırakamam. Çok küçüüük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…