2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kilolu hamile kalanlar daha az kilo alır derler.
Ama bazıları var mesela iskeletor, onlar hem kilo almıyor
Hem daha da zayıflıyor . Böyle de bir çelişki
Evet öyleleri de var işte oda tuhaf kilolu olup yine çok alanda tanıyorum ama oda yemekle alakalı bana kalırsa.hamileyim diye 2 üç kisilik yenirse kiloluda olsa bir insan alıyor ister istemez aman neyse önemli değil bebikler sağlıklı olsun da gerisi boş veririz mecbur napalim

Aynen . Çok da şey yapmamak gerek
Yemeği azaltsan vitaminlerden alıyorsun kiloyu
Akşam saatinden sonra yemek, ekmek, abur cubur yemiyorum
Yine de olmuyor

Bunları hissettiğim iki gün hiç iş yapmamıştım
Ama sanırım Bir yerlerini dayıyor Surrender dediği gibi yerleri de daralıyor büyüdükçe daha neler yapacaklar bakalım
Vallahi dayıyor da olabilir sinir bozucu bi his ama ben de o an gidip uzaniyorum gecsin diye bekliyrm. Geciyor gibi dinlendigimden öyledir diyrdum da hoş o zaman yan yatinca daha rahatliyorum. Dusundum de Belki de yan yatinca cocuk yer cekimine yenik düsüp salıyordur yer degistiriyordur dayandiğı yerden baska yere geciyordur

Bebek bazen alt tarafı kurcalıyor
Çişim varmış gibi hıssedıyorum
Enfeksiyon çıkmadı idrarda

Ben bir sorun yoksa pek takmam bazı şeyleri. Ama dikkati elden bırakmam orası ayrı
Onu bi kere yaşadım. Içim döndü gıdıklandı resmen ayy noluo noluo oldum ben de elden bırakmam ama hemen de aha şu mu demiyorum. Biraz takip ediyorum dinlenince gecer mi artar mı ölcüp bicip tartiyorum.

Onu bi kere yaşadım. Içim döndü gıdıklandı resmen ayy noluo noluo oldum ben de elden bırakmam ama hemen de aha şu mu demiyorum. Biraz takip ediyorum dinlenince gecer mi artar mı ölcüp bicip tartiyorum.
Gercekten kötü his ben o anda " ayy " diye ses çıkarıyorum düşün.

obursirin

ssevilll canim seninde suyun 1 tık fazlaydi dün banada oyle dedi doktorum ,şuan dahada artmasin diye ekstra bisey yapiyormusun mesela meyveyi tatlilari azaltmak gibi..
Evet canım, ya yapamadım henüz çok bişi...
Ama ekmek karbonhidrat daha tetikliyor bence meyveden.
Şuanki mevsim meyveleri çoooook şekerli değil zaten
kavun karpuz üzüm incir
bunların yanında elma ayva falan masum kalıyor.
Ama ekmek paketli gıda falan çok tetikliyor bence.
Yedikçe daha çok yiyesim geliyor falan
Napıcaz?

Yani genel olarak saydiklarini deli gibi yemiyorum ama poğaça tuzlu pasta falan severim ama ara versem iyi olcak 15 gün sonra tekrar bakicak bu su olayina
Şeker yuklemesi yaptirmak kaçinilmaz olcak diye dusunuyorum her ne kadar yaptirmak istemesemde

Bende Gyno Ferro sanol içiyorum. Bende bazen çarpıntı gibi bir şey hissediyorum demek ondanmis. Bak sen söyleyince anladım. Benimde 7 ya da 8 di demirim şimdi 12 olmuş. Günde 2 tane kullaniyorum ilaç. Yeterince paranoyak oldiluk bence

İnglesina’nın hangi modelini aldın?
Eşim aptica ve trilogy olanları çok beğeniyor.
Ben karar veremiyorum

Arkadaşımds trilogy var taş gibi derler ya öyle bir araba bence.
2. Çocuğuna kullanıyor alüminyum şasesinde çizik dahi yok bence çok ömürlü bir araba gibi

Ben doktora dedim toplanir gibioluyo sıkışıyor diye dinlen o vakitlerde dedi. Dinlenince gectigini gördüm. Cok yersem ayakta durursam biraz da idrara sıkışsam gerginlik toplanma hissi ve bi sürü sey.
Benim de öyle oluyor biraz ayakta durunca. Uzanıp ovalayinca geçiyor.

Ben günde 1 iciyorum onu bi de vitamin baslamistim. Bugun zati bi fotide gergedanımsı cıktıgımı gordüm. Paranoyaklık bi tarafa benliğime yabancılaşma ya da belki kabullenememe öbür tarafa bilmesem bu fotide ben yokum derdim o derece
Kız kullanmadığım demir hapı kalmadı. Kilolar bundan mi acaba
Kilolar bence bundan ben bu gyno yu kullanalı kendimi tanıyamıyorum iste. Kalbim cok zorladı beni carpıntılardan korktum. Nefes darligi ve ölcekmiş gibi oluyordum. Gogus kafesim agriyordu. Demir kullanalı kalbim iyi ama onun disinda her yerim eskisi gibi degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…