2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benzer şeyler yasamisiz bende dinleneyim bakalim bide bana progesteron yazdi sana yazmismiydi

Aynen oyle canım bende kizimda yapmistim herseyi ,bunda hassas olmak gerekmis demekki napalim doguma kadar sıkıcaz dişimizi
İnsallah cikar canim 15 gun sonra gidicem tekrar

Kızı bulana kadar devam edeceksin sen belli
Ben dükkanı kapatıyorum keser mi o tüpleri yakar mı bağlar mı kökünden mi söker naparsa yapsın bir daha aslaaaa

Benzer şeyler yasamisiz bende dinleneyim bakalim bide bana progesteron yazdi sana yazmismiydi
Yok canım yazmadı ben biraz korktum endişelenecek bir şey yok dikkat etmen yeterli sadece dedi rahim ağzın kapalı uzunluğu da iyi bol bol dinlen dedi bende öyle yaptım iyiyim şu an şükür sende dinlenirsen geçer ben baya stres yaptım ama dün tekrar gidince rahatladım üzülme ❤

Kızı bulana kadar devam edeceksin sen belli
Ben dükkanı kapatıyorum keser mi o tüpleri yakar mı bağlar mı kökünden mi söker naparsa yapsın bir daha aslaaaa
Bana belli olmaz ülke şartları etken tabi. Yani bu da erkek ama o kadar heyecanla bekliyorum ki 4.kesin erkek deseler bile düşünebilirim bakalim

Çok geçmiş olsun zaten 30 haftayı atlatsak baya rahatlayacagiz az kaldı. Sağlıkla alalim hepimiz kucağımıza insaallah

Aynen oyle canım bende kizimda yapmistim herseyi ,bunda hassas olmak gerekmis demekki napalim doguma kadar sıkıcaz dişimizi
İnsallah cikar canim 15 gun sonra gidicem tekrar
Valla bende oğlumda her şeyi yapmıştım. Benim de kızım nazlı çıktı. Ben sürekli progesteron kullanıyorum. İgnesini oluyorum. Sürekli uzanıyorum.

Bana belli olmaz ülke şartları etken tabi. Yani bu da erkek ama o kadar heyecanla bekliyorum ki 4.kesin erkek deseler bile düşünebilirim bakalim
Bende heyecanlıyım valla cinsiyetinin önemi kalmadı artık hayırlısıyla sağlıkla gelsin yeter Allah kızlarıma hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin erkekte kusur kalsın kısmetse erkek torunum olursa o zaman severiz benim işim bitti artık bu gebeliği bile kaldıramadığımı hissediyorum.

Kim uğraşacak. Tüp yazmıştı ilk baş
Onu alıcam .
Bunu da doğumdan sonra kullanırım.
Doğumdan sonrada bir müddet kullanılıyor cunku

Bu ne len. Ben kaçıyorum beni buluyor . O değil 2 hundur mide bastırmak için yemedim kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…