2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aşırı titizim cocuk konusunda
Bana 2 tane fazlaydı bile neyse takıntılıyım.

Rahat insanlara hep özenmişimdir . Ben de 3 cocuk olsa dışarı adim atmam

Tiny love mı kullanmıştın canım

Canim lütfen ihmal etme bende dun sancilandim bugun gittim bebek kasigima baski yapmis meğer rahatsiz oluyorsan doktoruna git evde çekme çünkü basit bisey degil
Hastaneye yatis veriyorlar gittigimden korkuyorum yatmaktan surekli parmakla acilma varmi diye bakiyorlar yoksada olucak diye korkuyorum

Aşırı titizim cocuk konusunda
Bana 2 tane fazlaydı bile neyse takıntılıyım.

Rahat insanlara hep özenmişimdir . Ben de 3 cocuk olsa dışarı adim atmam
Benim yapım gerçekten rahat iyimi kötü mü bilmiyorum. Belli bir çerçevem var uyku saati, tablet telefon kullanımı, beslenme gibi belli rutinlerim var onları sağlıyorum mutlaka. Onun dışında rahatım. Düştü kalktı vs çok takılmam. En önemlisi hep destek aldim bence o etken ev işi yemek vs düşünmedim çocuklarlaydim. Bide aileler uzak karışan vs de olmuyor. Benim dezavantajım eşim çok yoğun çalışan biri onada alıştım artık.

S Sedose bak burda da anlatmıştım.

Rahatlık iyidir ya
Hayat sana guzel kafan rahat

Kizlar ozellikle tecrubeli olanlar ben bebegin kiyafetelrini yakinz amanda yikayip utuleyip hastane cantami hazirlamayi dusunuyorum cunku dogumumun erken olma riski var siz ne dusunuyorsunuz bu konuda gerek varmi yokmu sizce

Kizlar ozellikle tecrubeli olanlar ben bebegin kiyafetelrini yakinz amanda yikayip utuleyip hastane cantami hazirlamayi dusunuyorum cunku dogumumun erken olma riski var siz ne dusunuyorsunuz bu konuda gerek varmi yokmu sizce
İçinden nasıl geçiyorsa öyle yapmalısın . Hazır bulunsun ne olur ne olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…