2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Tatlim bence sen kesin başka bir doktora daha git. Hala kafam almıyor pregesteron vermemelerini. Serum proluton ve magnezyum da dayamalari gerekiyordu öyle bir durumda.

Kötü düşünme zaten inşallah hiçbişeycik olmaz,neler neler yazıyolar buraya sonrasında hiç bi sıkıntı çıkmıyor.
Ki 10 mm üstündeyse korkmak gerekirmiş ,bi dahaki kontrolünde normal seyrinde olmuş olur inşallah

İlk ozele gittim sevk ettiler oraya dogum baslamis bizim bu haftaya uygun kuvezimiz yok dediler daha sonra develte gittigimde acilma olmadigini sancilarinda duzensiz oldugunu yatis verceklerini soylediler bende kabul etmedim
Çok enteresan gerçekten. Doğum başlamış ne demek yahu? Suan ne durumdasın peki
Sancı ağrı var mı?

çok geçmiş olsun canım

İnşallah çok teşekkür ederim. Ben de olumsuz bir şey düşünmüyorum.

Kendi doktoruma randevuyu haftaya saliya bulabildim salı günü birde kendi doktorum gorsun o ne diycek bakalim
Çok enteresan gerçekten. Doğum başlamış ne demek yahu? Suan ne durumdasın peki
Sancı ağrı var mı?
Agrialrim var hala devam ediyor ama çok şükür dayanilmicak bi agri degil

Kendi doktoruma randevuyu haftaya saliya bulabildim salı günü birde kendi doktorum gorsun o ne diycek bakalim

Agrialrim var hala devam ediyor ama çok şükür dayanilmicak bi agri degil
Çok geçmiş olsun canım hiçbir şey yapmadan dinlen lütfen kıyafet yıkama işini bile şu an yapma sakın kötüyü de çağırma ...Dualarımız seninle sıkıntısız atlatacaksın inşallah

Valla cok pis degilse yapma derim
Ben dün wc banyo fircaladim egildim kalktım ne bileyim ilaç falan baya oynadim sonuc boyle oldu bir anlik zaten allah korusun hepsinide

Ben de ev işi yapmaya çalışıyorum. Ama artık akşam eşime paslamaya başlayacağım bu tip süpürme silme ovma işlerini. Çünkü gerçekten sürekli eğilerek iş yapmak çok zorluyor bizi.

Ben çocuğu okula bırakıp alırken mecburen günlük yürüyüşümü yapıyorum. Ekstra harekete ihtiyacım da yok

Benim çocuk büyük kucağıma falan almıyorum ama yıkarken giydirirken falan zorluyor sürekli uzanıp eğilip onu yıkamak. Ağır hareket et zorlama kendini.
Daha küçük çocukla gebelik yaşayanlara Allah kolaylık versin.

Bende tam tersi dusuncesine hirmsitim dun evi temizleyeyim hastaneye yatisim yapilirsa diye agrilarim artti yarim yamalak biraktim yatiyorum

Ya kızlar ben nisanda yürüyeyim falan diye düşünyüordum şimdi siz 30 lara kadar tehlikeli dönem yazmışsınız bu tehlikeli dönemler ne zaman bitiyor valla anksiyetem başladı yine :) detaylıdan sonra rahatlıcaz sanıyordum ben :)

Insallah canim benimkide kapali allahtan 38 ml ölçtü burda bi sıkıntı yok dinlencem işte

Evet haklisin canim kesinlikle tam kritik bi doneme girdik dikkat etmekte fayda var
Amin insallah

Yürüyüşün bir zararı yok ki ekstrem bir durum yoksa ben hergün 15-20 dk egzersiz yapıyorum

Hastaneye yatis veriyorlar gittigimden korkuyorum yatmaktan surekli parmakla acilma varmi diye bakiyorlar yoksada olucak diye korkuyorum

Canım bırak baksınlar kontrol etsinler. Bilmemekten iyidir. Onlar kontrol ediyorlar diye açılma olmaz merak etme. Doktor rahim ağzını uyaracak kadar bakmıyor. Öyle olacak olsa bile bile bu haftada uyarım yaparlar mı hiç?

Beni ilk çocukta 32.haftadan itibaren her gittiğimde kontrol etti doktor. Hiç açılma tetiklenmedi. Oğlum 40. haftada normal sancıyla dünyaya geldi.

Anlattım daha önce burada eşimin kuzeninin 26. haftada doğumu başlamış anlamamış sıradan sancı diye. Evde geçer diye yatıp beklemiş. Annesi en sonunda alttan bakmışki baya açılma var bebek kanala girmiş bile. Hastaneye gidip doğuma girene kadar da oksijensiz kalmış. Erken alınsa belki sağlıklı girecekti küveze..

Emin olmak için doktora git mutlaka. Erkenden bilmek iyidir böyle şeylerde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…