2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar ozellikle tecrubeli olanlar ben bebegin kiyafetelrini yakinz amanda yikayip utuleyip hastane cantami hazirlamayi dusunuyorum cunku dogumumun erken olma riski var siz ne dusunuyorsunuz bu konuda gerek varmi yokmu sizce
Her ihtimale karşı hazır olmak mantıklı bi de son aylar çok yorucu olur uğraşmak

Kizlar ozellikle tecrubeli olanlar ben bebegin kiyafetelrini yakinz amanda yikayip utuleyip hastane cantami hazirlamayi dusunuyorum cunku dogumumun erken olma riski var siz ne dusunuyorsunuz bu konuda gerek varmi yokmu sizce
Tümünü yıkamak makul değil. Doğum eğer zamanını beklerse çok erken. Hastane çantasına koyacagin takimlari sadece yıka ütüle hazirla sonra doğum zamanını bekler insaallah sadece onları tekrar ütülersin

Hazirla dursun. Bir problem çıkmazsa ileri zamanda tekrar yıkarsın
Ya da ütülersin.
İnşallah saglıcakla alırız kucagımıza
Amin insallah
Henuz dolap gelmedi zaten dolap gelmis olsaydi yavas yavas 30. Haftaya kadar bitireyim butun herseyi diyordum ama simdi birde erkenndogum ihtimali olunca canta bari hazirda dursun diyorum gerci henuz çok küçük umarim olmaz ama dogum bu haftalarda olurss benm aldiklarim buyuk gelir sanırım

Doktor öyle bir ihtimal varmı dediiii erken gelir diye

Ben emzirirken 3 4 kilo rahat alıyorum hakkım oraya saklı kalsin

Kızlar çantada karışıyor diye söyle birsryler bakıyorum. Alan var mı? Mantıklı geliyor ama 78 lira cokmu karar veremedim.
Eki Görüntüle 3033282 Eki Görüntüle 3033283
Ben aldım canım bundan, bence baya mantıklı, bebek bezi alt açma örtüsü kremi vs hepsi derki toplu olur çantada, bir D yedeklerini koyarım oh mis.
Benim bebek çantam bebek arabasının çantası altta sabitleniyor, büyük ve tek gözlü onun için aldım.
Ayrıca bebek çantası sevmiyorum ben normal çantalarımı bir tık büyük seçmeye çalışıyorum mango çantalar o anlamda çok ideal mesela, öyle olunca süper işimi görür.
Ama bebek çantası alacaksan çok gözlü oluyorlar gerek olmayabilir.

Yok çok gözlü almadım. Bebek cantasini paylaştım yukarıda biraz once aldim. Tek gözlü belki alırım o zaman arabada duracak canta sürekli. Bakayım ben trendyolda kupon denk gelirse alayim olmadi alt açma sığar dimi buna?

Inşallah canım erkek bebeler hassas oluyomuş ne biliym yogrulmaya gelemiyorlar demekki kizimida artik kucagimda almamaya çalismam gerek dedigin gibi
Çok çok dikkat et canım. Benimde kızımda süpürge de paspas da yapardım son zamana kadar hemde hiç sıkıntı olmamıştı, ama cidden erkek diye mi bilmiyorum bunda asla gelemiyorum çok işlemeye.
Bide ufaklık lar kucak istiyor ilgi istiyor o zor işte. Kıramıyorum da bende alıyorum ama sonra ağrım oluyor. Kucağa almamalıyız artık
Çok dikkat et sende çıkar geri inşallah

Alt açma bir kaç bebek bezi ıslak mendil ağız mendili falan çok rahat sığar. Zaten biraz şişse bile kapanma yerini esnek yapmışlar kapananilsin diye.
Evet hepsiburada dan ben 56ya aldım sanırım orda bir tık daha ucuz aynı marka benimde

Kızlar vajinamın sol tarafında ağrı oluyor ne zamandır.Özellkle yerimden kalkıp yürümeye başladığım an daha çok oluyor;ya da yatakta sol tarafa döneceğim anlarda.Rahmi tutan bağların gerilmesinden dolayı oluyor diye okudum
Cumartesi günü detaylıya girdim çok şükür hiç bi sıkıntı da yok.Haftaya doktoruma randevum var zaten soracağım, ama bilgisi olan varsa diye yazmak istedim

Canım aynısı bana da oldu geçen hafta doktor bebek aşağıya inmiş başı da aşağıdaydı ağır mı kaldırdın ne yaptın dedi bende yoruldum biraz dedim dedi ki hafif bir ağrın olduğunda bile ayaklarını uzatıp hemen yat dedi rapor verdi sürekli yattım pek iş yapmadım dün gittiğimde bebeğin başı yukarıda ve bebekte yukarı çıkmıştı bir sorun yok dedi şükür kesinlikle dinlenmek gerekiyor ben baya korktum artık pek bir şey yapmıyorum işe bile gitmiyorum.

Hastaneye yatis veriyorlar gittigimden korkuyorum yatmaktan surekli parmakla acilma varmi diye bakiyorlar yoksada olucak diye korkuyorum
Bu ayda ne parmagi öyle ay☹
Nst de takip edilmeli ,yanlis bi el oynatmasi hersyee sebep olabilir dedigin gibi
Progesteron falan yazmadimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…