2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kizlar çıktım doktordan bebek kasigina inmiş ondan sanci olmus🤦‍♀️ naptin dedi iş falan yaptim dedim işte lutfen yapma tehlikeye girersin sende bebekte dedi progesteron yazdi ,suyuda bir tik fazla geldi bana onuda takip edelim dedi onun dışında bebek iyi boyu 32 cm kilosu 750 gram dedi işte dinlencem bol bol🤷‍♀️

Kizlar çıktım doktordan bebek kasigina inmiş ondan sanci olmus🤦‍♀️ naptin dedi iş falan yaptim dedim işte lutfen yapma tehlikeye girersin sende bebekte dedi progesteron yazdi ,suyuda bir tik fazla geldi bana onuda takip edelim dedi onun dışında bebek iyi boyu 32 cm kilosu 750 gram dedi işte dinlencem bol bol🤷‍♀️
Artık dikkat etmemiz gerekiyor. Hareketlerimiz ağır olmalı .

Geçmiş olsun dikkat et.
Çok mu ağır iş yaptın?

Geçmiş olsun zor biliyorum ama kucağına almamaya kızını ve dinlenmeye çalış. Benimde ilklerin arası 19 ay oluyordu hep böyle zamanında doğdu çok şükür.

Geçmiş olsun zor biliyorum ama kucağına almamaya kızını ve dinlenmeye çalış. Benimde ilklerin arası 19 ay oluyordu hep böyle zamanında doğdu çok şükür.
Inşallah canım erkek bebeler hassas oluyomuş ne biliym🙄 yogrulmaya gelemiyorlar demekki🤷‍♀️ kizimida artik kucagimda almamaya çalismam gerek dedigin gibi

Sağolasın🙏
Normal ev isi yapmıştım kizda biraz zorluyo bu aralar ona bağladık artik daha dikkatli olcam insallah
Fazlasıyla yaptın galiba mutfağı süpürecektim korkuttun beni
Ama sanırım eğilip kalkma ile alakalı
Ben geçen banyoda iş yaparken öyle oldum
Aksine bebek top gibi yukarı toplandı baya ağrı da yaptı

Günaydınn🐣Kızlar içinizde tiny love ana kucağı kullanan oldu mu? Ana kucağı alacağım ama kafam çok karıştı, titreşimli olması çok önemli mi mesela? Şu babybjörn muadilinden mi alsam tiny love mı ya da joie dreamer var onu mu alsam kafam inanılmaz bulandı. Kullanan falan var mı ne yapsam sizce, tecrübenizden yararlanmak istiyorum ☺️
Canım ben kullandım. Çok da memnun kaldım. Parasını sonuna kadar hak eden bir ürün oldu benim için. 😊 İlk 6 ay yatağımın yanına koyarak geceleri çocuğu orda uyuttum. Yerinden kaldırmadan kaydırarak oda oda gezdirdim. ☺️ Sallaması var titreşimi var. Salındı otururken ayağımın dibinde orada yattı. Anlayacağın ilk 6 ay mini beşik gibiydi. Sonra ana kucağı olarak kullanmaya başladık. Oyuncaklarini taktik yatak pozisyonunu diğer pozisyona çevirdik. 1 yasa kadar kullandım nerdeyse.

Fazlasıyla yaptın galiba mutfağı süpürecektim korkuttun beni
Ama sanırım eğilip kalkma ile alakalı
Ben geçen banyoda iş yaparken öyle oldum
Aksine bebek top gibi yukarı toplandı baya ağrı da yaptı
Valla cok pis degilse yapma derim🙄
Ben dün wc banyo fircaladim egildim kalktım ne bileyim ilaç falan baya oynadim sonuc boyle oldu bir anlik zaten allah korusun hepsinide

Valla cok pis degilse yapma derim🙄
Ben dün wc banyo fircaladim egildim kalktım ne bileyim ilaç falan baya oynadim sonuc boyle oldu bir anlik zaten allah korusun hepsinide
Diğer taraflar pek umrumda değil de
Mutfak ister istemez döküntü oluyor
Neyse kalsın
Ben de bahane arıyordum zaten
Sen de yat bi kaç gün

Yorma kendini bir daha, ev işi gibi nankör bir şey için değmez. Bebeğin de var onun bakımı yeter zaten

Yeter zaten.
Ömrün çocukla mi gececek:p
Hala olayı idrak edemedim bende. Çok yakın yaşlar ama hep biri destek oldu çok zorlanmadım ne tatil ne gezme eksik kalmadim😅 bide sakın ve rahat bir yapım var oda etkili galiba bilmiyorum. Bana belli olmaz 2025 Kasım annelerinden pat diye görünebilirim😅😅😆

Çok geçmiş olsun canım bol bol dinlen, boşver ev işlerini ertesi gün hiç yapmamışsın gibi oluyor zaten 🤦‍♀️

X