2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Düzenli miydi? 2.cilerde yalancı kasılma daha erken başlıyor ve daha hissediliyor. Şimdi geçtiyse bebek hareketliyse bir sorun yoktur insaallah
Aksam 6 dan sonra basladi yavas yavas artti sonra her an adet olcakmisim gibi hisler başladı harektleri iyi şükür simdide iyiyim geldim bekliyorum şimdi.

Gunaydinnn rüyamda sizi gördüm. Daha doğrusu okudum. Gruptan ilk doğuran sizsiniz

Bu arada benimle aynı zamanlarda olanlar da var aslında. Sezeryan düşünenlerle aynı zamanlarda doğurabiliriz:)
Hatta düşünmeyenlerle ama zamanımız aynı olanlarla da aynı zamanlarda doğurabiliriz
Çünkü normal doğumlu bebekler de 38.hafta geliyor. İlk kızım 38. Hafta gelmişti

Tabii ben sezeryanda girdim korkudan o ayrı

Öyle olursa benimki bayrama denk gelir

Benimde erken geldi normal doğumdu ama bellide olmaz. Bayramdan önce gelsinde amin 14 son günüm 9 u bayram lütfen en geç 2 ya da 3 temmuzda gelsin

Bizim altın para gelmezde bizde evde olmuyoruz bayramlarda tatil değerlendiriyoruz. Bakalım daha uzunnn zaman var. Biz ne desek kaderde belli zaten ne zaman dünyaya gelecekleri saniyesine kadar.
Aynen öyle canim. Ben bayramlarda ailemin yanına gidiyorum 10 gün öncesinden.
Bakalım artık. Kızım 1.sınıfa başladığı zaman ona gore uyacağız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…