2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ay valla her gün başka birisine karar verip fikir değiştiriyorum güle güle kullanın canım
Cidden alaka kadar kafası karışıyo insanın 3kademeli sıfıryatar pozisyon diyip kalkıyo 3kademede, müzik ve titreşimide var bakalım bebişler sever inşallah

Tiny love kullandım ilk ikisinde şimdide onun emsali baby plus aldım. Ben böyle bri yere giderken ya da evde içine koyup yanımda tutuyordum. Çok severek kullanmıştım. Ama kimi bebek illa titreşimli istiyormuş oda doğmadan bilinemez babybjorn arkadaşımda var ama bana çok mantıklı gelmedi nedense.

Bu arada bende bişey sorucam ya beşik korumalığı yaptıran var mı instgramdan falan yada puset örtüsü gibi şeyler sipariş veren ben yaptrcam da güvenilir bir sayfa arıyorum yaptıran varsa önerebileceği bir sayfa varsa sölermsnz acaba

Galiba bende hem sallanan hem titreşimli bir şey alacağım riske atmak istemiyorum

Geçen muhabbeti olmuştu alınan sayfalar paylaşılmıştı hatta, ama geride kaldı sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…