2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Günaydınn🐣Kızlar içinizde tiny love ana kucağı kullanan oldu mu? Ana kucağı alacağım ama kafam çok karıştı, titreşimli olması çok önemli mi mesela? Şu babybjörn muadilinden mi alsam tiny love mı ya da joie dreamer var onu mu alsam kafam inanılmaz bulandı. Kullanan falan var mı ne yapsam sizce, tecrübenizden yararlanmak istiyorum ☺️
Tiny love kullandım ilk ikisinde şimdide onun emsali baby plus aldım. Ben böyle bri yere giderken ya da evde içine koyup yanımda tutuyordum. Çok severek kullanmıştım. Ama kimi bebek illa titreşimli istiyormuş oda doğmadan bilinemez😁 babybjorn arkadaşımda var ama bana çok mantıklı gelmedi nedense.

Bu arada bende bişey sorucam ya beşik korumalığı yaptıran var mı instgramdan falan yada puset örtüsü gibi şeyler sipariş veren ben yaptrcam da güvenilir bir sayfa arıyorum yaptıran varsa önerebileceği bir sayfa varsa sölermsnz acaba 😍

Tiny love kullandım ilk ikisinde şimdide onun emsali baby plus aldım. Ben böyle bri yere giderken ya da evde içine koyup yanımda tutuyordum. Çok severek kullanmıştım. Ama kimi bebek illa titreşimli istiyormuş oda doğmadan bilinemez😁 babybjorn arkadaşımda var ama bana çok mantıklı gelmedi nedense.
Galiba bende hem sallanan hem titreşimli bir şey alacağım riske atmak istemiyorum 😂

Bu arada bende bişey sorucam ya beşik korumalığı yaptıran var mı instgramdan falan yada puset örtüsü gibi şeyler sipariş veren ben yaptrcam da güvenilir bir sayfa arıyorum yaptıran varsa önerebileceği bir sayfa varsa sölermsnz acaba 😍
Geçen muhabbeti olmuştu alınan sayfalar paylaşılmıştı hatta, 😍 ama geride kaldı sanırım 🤦🏼‍♀️🌸

Kızlar çantada karışıyor diye söyle birsryler bakıyorum. Alan var mı? Mantıklı geliyor ama 78 lira cokmu karar veremedim.
Screenshot_20220324-092134_Trendyol.jpg
Screenshot_20220324-092127_Trendyol.jpg

X