2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Canım orası belli olmaz ki. Ben ılkinde sezeryandım ama 38. Hafta kendiliğinden geldi. Doktor 1 ocakta alalım dedi, 28 aralıkta geldi

Benim temmuz sonuna geliyor. Muhtemelen çoğunuzun doğum haberi ve ilk emzirme olaylarını dinleyeceğim. Hayırlısı bakalım... geliyor yavaş yavaş zaman.
Ayyyy şeydede geç olmak kötüydü, herkes kalp atışını duyuyodu sen en son flnnn doğumdada aynısı olucak gibi ama belli olmaz belkide kilosu fln yerinde olup erken gelir
Bakalım belli olmaz yaaaa kimin ilk doğurup doğurmıcağı, ama sezeryanlarım galiba ilk doğurcağı kesin
yoncambenim kız her ay aynı konuyu açmış canım boşuna ellerini yorma ona
Dalga geçiyo galiba

Kesin bilgi bence dalga olduğu her ay aynı şeyi yaşayıp tekrar aynısını yapmıyordur herhalde hataydı yazmış birde ya tam troll

Aynen 8. Aya girince tarihleri belli olur bakalim kim başi cekcek

Şimdi gel gelelim listede olup aktif olmayan annelerimize
O Ozqe59 nerdesinizzz
A Annelikk cinsiyeti belli olmamıştı merak ettim :)
Expresso cinsiyet ne öğrendiniz mi ?
Alohomoraa nerdesinizzz
Meleqmm
@bilgem tomris
Lucifa
B bilgipaylasma
S seva19
hilalcikk bu arada başınsağolsun bebiş sen nasılsın
Orkide1221
B beyazkagitlarsd
N naberdahaiyimisin
RSHN
bisuden
Zeytur
3Melekannesi23
toose
E EylulMevsimi
pcoscuk
@nevehoffnungen
K kivikedi
kedilianne84
B BuGa 17
O ozgeseker

Valla oturdum sizi merak ettim bazıları bayadan ber giriş yapmamış belki görmezler ama bazılarıda giriş yapıp yazmayanlar nasılsın iyimisiniz bebişleriniz nasıl nasıl gidiyor

Benim aklım merve’de
Öyle birden bire gitmesi, aklıma kötü şeyler getirdi
Umarım değildir ve iyidir

Bende akşamüstü başlayan bir kramp var. Göbeğin üstünde mide tarafında sağ tarafta geçmeyen bir ağrı gibi. Bir de progesteron bazı akşamlar fena şişiriyor. Şimdi de öyleyim. Karnım da üst taraf mide kısmı da şişti. Nefes almak zorlaşıyor. Sağdaki kramp geçmedi ara ara devam ediyor. Magnezyum kullanmıyorum daha. Acaba onun yüzünden mi bu kramplar? Var mı benzer durumda olan?

Benimde 2 kere fln kramp girdi arkadaşlar magnezyumdan olduğunj söyledi, doktora sorup magnezyum alıcam bende

Kızlar bayağıdır uğramıyorum nasılsınız umarım herkes iyidir ❤ Benim gebelik iyi gidiyor gibi gittikçe büyüyor bebiş.. yarım saattir aşağıda baskı ve kasıkta dolgunluk belimde de hafif ağrı hissediyorum inşallah ciddi bişey değildir var mı ağrı yaşayanlar Büyüdüğü için öyle oluyor diyin de içim rahatlasın

Ayyy mutlu oldum etiketlenincevalla buralardaym giriyrm okuyorum herzamnki gibi muhabbetleri bölmym diye yazmyrm hiç sen nasılsın sizler nasılsınız kızlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…