2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ah inşallah 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Belki bu konuyu açmak için biraz erken ama yurtdışında doğum planlayan ya da yapmış olan var mı? Abd gözde ülke tabi. Kendiniz mi organize ettiniz organizasyon şirketi ile mi planladınız?
Ben organizasyon şirketlerni araştırdım. Yol hariç hastane+doktor+konaklama+yeme içme 30.000 usd civarı tutuyor. Ortlama bir hastane için fiyatlar bu, baktığınızda ankaradayım ani bir doğum durumunda da ortalama bir hastanede kısmetse doğum yapacağım ( ankara-memorial)
Deneyim ya da fikirleri olan varsa paylaşırsa memnun olurum
Yurt dışında yaşan olarak şuanlık benim bildiğim Spatzi Spatzi var bide R Rabia vardı onlar bilirler herhalde ama abd yaşayan yok herhalde şuanlık

Şu ekmeklerdenn aldım
Yarısından fazlasıyla ekmek arası yaptım aksam yemeği niyetine :oops::oops::oops:

Sabah kahvaltı, doktordan sonra da biraz çerez ve çiko yedim sadece :KK16:

Eklentiler

• 6E3CDBEF-68BB-41ED-9B68-5F53C669126B.jpeg
    6E3CDBEF-68BB-41ED-9B68-5F53C669126B.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 36
Aman onlar hep hikayedir yaa bu kadar da cahillik elektronik çağında yokdur yani 😂troller kesin 50 tane konu açılıyor öyle de bazen hoşuma gidiyor yapılan yorumlar yalan yok 😅😅😅bakalım neler yazilacak 😂😂😂
Gülmesinden ele verdi zaten kendini :KK70:
Ama var bazıları takıntılı
Biri vardı kk yı usandırdı geçen ay
Regl oldu da rahat bi nefes aldık

Onu bunu bırakındaaa resmen sıramızı bekliyorum ocak şubar mart anneler derken, nisan annelerine geçicek, şunun şurasında bize ne kaldıki😰😃 resmen sıramızı bekliyoruz..
Belki çoğumuz haziranda doğurcaz😃
Teker teker herkes doğurucak fln 😍😃
Bakınn doğum bittikden sonra hemen yazın ne oldu ne bitti nasılsınızzz bekletmeyin kaybolmayın😂😂
Ayyyyy çok heyecanlı zamanlar😃😃
Sonra ayyy sütüm geldi offf gazı var uyumuyo fln muhabbetleri olucak😂😂😂
Haziranin ortasindan itibaren herkes catir çatır basliycak başi sezeryanlilar cekecek ,normal dogumu bekleyenler mecbur temmuzu bekleyecek guzel ilerleyecek ya allahin izniyle insallah🤩

Yurt dışında yaşan olarak şuanlık benim bildiğim Spatzi Spatzi var bide R Rabia vardı onlar bilirler herhalde ama abd yaşayan yok herhalde şuanlık
Siz sürekli yurtdışındasınız ama değil mi? Mecburi kontrol de doğum da orda olacak.
Ben türkiyede yaşıyorum. Doğum için gitsek mi diye düşünüyorum vatandaşlık için. Abd ye daha önce gitmedim. Doğum organizasyonu nasıl yapılır sorun yaşayan var mıdır?
Doğum niyetiyle geldiğinizi anlarsa vizeniz uzun olsa bile çıkış için bir kaç gün verilip sınırdışı ediliyormuşsunuz.
Bu sebeple 27-28. Hafta gibi ülkeye giriş yapmanız isteniyor ki yaklaştık o haftalara.

Haziranin ortasindan itibaren herkes catir çatır basliycak başi sezeryanlilar cekecek ,normal dogumu bekleyenler mecbur temmuzu bekleyecek guzel ilerleyecek ya allahin izniyle insallah🤩
Vallaaaa siz tecrübeli anneler ne güzel bişi olduğunu biliyosunuzdur şimdiden heyecan basıyor cidden, 😍😍🍀 ahh yaaa

Şu ekmeklerdenn aldım
Yarısından fazlasıyla ekmek arası yaptım aksam yemeği niyetine :oops::oops::oops:

Sabah kahvaltı, doktordan sonra da biraz çerez ve çiko yedim sadece :KK16:
Ben de site yönetiminin dağıttığı kandil simidinden yiyecem şimdi Allah affetsin

Siz sürekli yurtdışındasınız ama değil mi? Mecburi kontrol de doğum da orda olacak.
Ben türkiyede yaşıyorum. Doğum için gitsek mi diye düşünüyorum vatandaşlık için. Abd ye daha önce gitmedim. Doğum organizasyonu nasıl yapılır sorun yaşayan var mıdır?
Doğum niyetiyle geldiğinizi anlarsa vizeniz uzun olsa bile çıkış için bir kaç gün verilip sınırdışı ediliyormuşsunuz.
Bu sebeple 27-28. Hafta gibi ülkeye giriş yapmanız isteniyor ki yaklaştık o haftalara.
Spatzi Spatzi @Rabialslam

Selam kizlar benim tasinma maceram kaldigi yerden devam ediyor iyice buyuyen karnimla tasinma nasil olacak bakalim. Bu aralar cok cabuk yoruluyoeum sanki anlamadim😩
Sanırım ben de taşınacağım. Nasıl olacak bilmiyorum

Onu bunu bırakındaaa resmen sıramızı bekliyorum ocak şubar mart anneler derken, nisan annelerine geçicek, şunun şurasında bize ne kaldıki😰😃 resmen sıramızı bekliyoruz..
Belki çoğumuz haziranda doğurcaz😃
Teker teker herkes doğurucak fln 😍😃
Bakınn doğum bittikden sonra hemen yazın ne oldu ne bitti nasılsınızzz bekletmeyin kaybolmayın😂😂
Ayyyyy çok heyecanlı zamanlar😃😃
Sonra ayyy sütüm geldi offf gazı var uyumuyo fln muhabbetleri olucak😂😂😂
Benim temmuz sonuna geliyor. Muhtemelen çoğunuzun doğum haberi ve ilk emzirme olaylarını dinleyeceğim. 😁 Hayırlısı bakalım... geliyor yavaş yavaş zaman.

Vallaaaa siz tecrübeli anneler ne güzel bişi olduğunu biliyosunuzdur şimdiden heyecan basıyor cidden, 😍😍🍀 ahh yaaa
Gercekten cok guzel o anlar bana sira ne zaman gelcek diye bekliyorsun dogum yapanlara ozeniyorsun kurtuldu diye😃 burdada ilk Surrender Surrender dogum yapacak simdiden ona ozenebiliriz onun bebesi 10 gunlukken ben hala dogum yapmamis olcam 👁👁😝

Göbeğe alışkın olmadigim için
Göğüsler göbek üstünde duruyor ya hani, bir Öyle rahatsız oluyorum ki :KK17:

Heleki bevek doğduktan sonra kilo hemen gitmiyor ve göğüs tam altı kilodan katlı duruyor
Allahım o nasıl rahatsız edici bir duygu yahu

X