2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Yurt dışında yaşan olarak şuanlık benim bildiğim Spatzi var bide R Rabia vardı onlar bilirler herhalde ama abd yaşayan yok herhalde şuanlık

Şu ekmeklerdenn aldım
Yarısından fazlasıyla ekmek arası yaptım aksam yemeği niyetine

Sabah kahvaltı, doktordan sonra da biraz çerez ve çiko yedim sadece

Eklentiler

• 6E3CDBEF-68BB-41ED-9B68-5F53C669126B.jpeg
    77,1 KB · Görüntüleme: 36
Aman onlar hep hikayedir yaa bu kadar da cahillik elektronik çağında yokdur yani troller kesin 50 tane konu açılıyor öyle de bazen hoşuma gidiyor yapılan yorumlar yalan yok bakalım neler yazilacak
Gülmesinden ele verdi zaten kendini
Ama var bazıları takıntılı
Biri vardı kk yı usandırdı geçen ay
Regl oldu da rahat bi nefes aldık

Haziranin ortasindan itibaren herkes catir çatır basliycak başi sezeryanlilar cekecek ,normal dogumu bekleyenler mecbur temmuzu bekleyecek guzel ilerleyecek ya allahin izniyle insallah

Yurt dışında yaşan olarak şuanlık benim bildiğim Spatzi var bide R Rabia vardı onlar bilirler herhalde ama abd yaşayan yok herhalde şuanlık
Siz sürekli yurtdışındasınız ama değil mi? Mecburi kontrol de doğum da orda olacak.
Ben türkiyede yaşıyorum. Doğum için gitsek mi diye düşünüyorum vatandaşlık için. Abd ye daha önce gitmedim. Doğum organizasyonu nasıl yapılır sorun yaşayan var mıdır?
Doğum niyetiyle geldiğinizi anlarsa vizeniz uzun olsa bile çıkış için bir kaç gün verilip sınırdışı ediliyormuşsunuz.
Bu sebeple 27-28. Hafta gibi ülkeye giriş yapmanız isteniyor ki yaklaştık o haftalara.

Haziranin ortasindan itibaren herkes catir çatır basliycak başi sezeryanlilar cekecek ,normal dogumu bekleyenler mecbur temmuzu bekleyecek guzel ilerleyecek ya allahin izniyle insallah
Vallaaaa siz tecrübeli anneler ne güzel bişi olduğunu biliyosunuzdur şimdiden heyecan basıyor cidden, ahh yaaa

Şu ekmeklerdenn aldım
Yarısından fazlasıyla ekmek arası yaptım aksam yemeği niyetine

Sabah kahvaltı, doktordan sonra da biraz çerez ve çiko yedim sadece
Ben de site yönetiminin dağıttığı kandil simidinden yiyecem şimdi Allah affetsin

Spatzi @Rabialslam

Selam kizlar benim tasinma maceram kaldigi yerden devam ediyor iyice buyuyen karnimla tasinma nasil olacak bakalim. Bu aralar cok cabuk yoruluyoeum sanki anlamadim
Sanırım ben de taşınacağım. Nasıl olacak bilmiyorum

Benim temmuz sonuna geliyor. Muhtemelen çoğunuzun doğum haberi ve ilk emzirme olaylarını dinleyeceğim. Hayırlısı bakalım... geliyor yavaş yavaş zaman.

Vallaaaa siz tecrübeli anneler ne güzel bişi olduğunu biliyosunuzdur şimdiden heyecan basıyor cidden, ahh yaaa
Gercekten cok guzel o anlar bana sira ne zaman gelcek diye bekliyorsun dogum yapanlara ozeniyorsun kurtuldu diye burdada ilk Surrender dogum yapacak simdiden ona ozenebiliriz onun bebesi 10 gunlukken ben hala dogum yapmamis olcam 👁👁

Göbeğe alışkın olmadigim için
Göğüsler göbek üstünde duruyor ya hani, bir Öyle rahatsız oluyorum ki

Heleki bevek doğduktan sonra kilo hemen gitmiyor ve göğüs tam altı kilodan katlı duruyor
Allahım o nasıl rahatsız edici bir duygu yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…