2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayyy mutlu oldum etiketlenince😂😂😂valla buralardaym giriyrm okuyorum herzamnki gibi muhabbetleri bölmym diye yazmyrm hiç sen nasılsın sizler nasılsınız kızlarr😍😍
Yaaaaa bölünürmü hiçç yaz sennn😍😍 en son taaa 27 ocakda yazmışsın 🤦🏼‍♀️
Aralara sende gir ne olucak herkes fikrini söylüyor muhabbet olur hepimiz arkadaşlık yapıyoruz😍😍🙏🏻
Çok şükür gördüğün baktığın gibi iyiyiz sen iyimisin bebiş nasıl😍

Bende akşamüstü başlayan bir kramp var. Göbeğin üstünde mide tarafında sağ tarafta geçmeyen bir ağrı gibi. Bir de progesteron bazı akşamlar fena şişiriyor. Şimdi de öyleyim. Karnım da üst taraf mide kısmı da şişti. Nefes almak zorlaşıyor. Sağdaki kramp geçmedi ara ara devam ediyor. Magnezyum kullanmıyorum daha. Acaba onun yüzünden mi bu kramplar? Var mı benzer durumda olan? 😔
3x200 mg progesteron ben de kullanıyorum ama vajinal. Ağızdan ya da iğneyle alıyorsan çok yan etkileri oluyor. Vajinala alışmaya çalış derim
Benim Sağ kasıkta kramp gibi ağrım oluyor ama ben rahim büyümesine bağlıyorum. Dr a sormuştum bir kez öyle demişti

Yaaaaa bölünürmü hiçç yaz sennn😍😍 en son taaa 27 ocakda yazmışsın 🤦🏼‍♀️
Aralara sende gir ne olucak herkes fikrini söylüyor muhabbet olur hepimiz arkadaşlık yapıyoruz😍😍🙏🏻
Çok şükür gördüğün baktığın gibi iyiyiz sen iyimisin bebiş nasıl😍
Doğru söylüyorsun oyalanıyorduk burda okadar olmuş mu yazalı ya zaman nasıl geçiyor 😂😂bizde iyiyiz valla çok şükür benim biliyorsun ne bulantım ne kusmam çok rahat geciyor hatta zaman nasıl geçti diye şaşryrm 😂 inşallah hep böyle olur da 🙏 hareket edip duruyor cok değişik duygular Rabbim hepimizinkini sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏

Şimdi gel gelelim listede olup aktif olmayan annelerimize
O Ozqe59 nerdesinizzz😍
@Annelikk cinsiyeti belli olmamıştı merak ettim :)
@Expresso cinsiyet ne öğrendiniz mi ?
@Alohomoraa nerdesinizzz😍
@Meleqmm 😍😍
@bilgem tomris 😍😍
@Lucifa 😍😍
@bilgipaylasma 😍😍
@seva19 😍😍
@hilalcikk 😍 bu arada başınsağolsun bebiş sen nasılsın 🙏🏻🙏🏻
@Orkide1221 😍😍
@beyazkagitlarsd 😍😍
@naberdahaiyimisin 😍😍
@RSHN 😍😍
@bisuden 😍😍
@Zeytur 😍
@3Melekannesi23 😍😍
@toose 😍😍
@EylulMevsimi 😍😍
@pcoscuk 😍😍
@nevehoffnungen 😍😍
@kivikedi 😍😍
@kedilianne84 😍😍
@BuGa 17 😍😍
@ozgeseker 😍😍

Valla oturdum sizi merak ettim bazıları bayadan ber giriş yapmamış belki görmezler ama bazılarıda giriş yapıp yazmayanlar😍😍😍 nasılsın iyimisiniz bebişleriniz nasıl nasıl gidiyor🍀🍀
Bende gereksiz yere oy verenleri dizsemmiki şuraya 🤣🤣

Doğru söylüyorsun oyalanıyorduk burda okadar olmuş mu yazalı ya zaman nasıl geçiyor 😂😂bizde iyiyiz valla çok şükür benim biliyorsun ne bulantım ne kusmam çok rahat geciyor hatta zaman nasıl geçti diye şaşryrm 😂 inşallah hep böyle olur da 🙏 hareket edip duruyor cok değişik duygular Rabbim hepimizinkini sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🙏
Aynen aman aman öylede gider zaten şunun şurasında ne kadarımız kaldıki😍😍🙏🏻 Sağlıkla alalım kucsğımıza bebişleri. Artık buralarda olursun yani dimi😃😃 yazmamazlık yapma öyle çok uzun

Kızlar bayağıdır uğramıyorum nasılsınız umarım herkes iyidir 🙏❤ Benim gebelik iyi gidiyor gibi gittikçe büyüyor bebiş.. yarım saattir aşağıda baskı ve kasıkta dolgunluk belimde de hafif ağrı hissediyorum inşallah ciddi bişey değildir var mı ağrı yaşayanlar 😔 Büyüdüğü için öyle oluyor diyin de içim rahatlasın😅
Bende şöyle oluyor ;
Mesela birden hapşırdım … Kasıkta feci bi acı oluyor. Kasık ağrılarım oluyor gün içinde ben rahim bağlarıyla ilişkilendiriyorum ..

Kızlar bayağıdır uğramıyorum nasılsınız umarım herkes iyidir 🙏❤ Benim gebelik iyi gidiyor gibi gittikçe büyüyor bebiş.. yarım saattir aşağıda baskı ve kasıkta dolgunluk belimde de hafif ağrı hissediyorum inşallah ciddi bişey değildir var mı ağrı yaşayanlar 😔 Büyüdüğü için öyle oluyor diyin de içim rahatlasın😅
Hepsi bendede varrrr😃😃😃sanırım normallll benim belim hep kopuyo gibi 😂😂

3x200 mg progesteron ben de kullanıyorum ama vajinal. Ağızdan ya da iğneyle alıyorsan çok yan etkileri oluyor. Vajinala alışmaya çalış derim
Benim Sağ kasıkta kramp gibi ağrım oluyor ama ben rahim büyümesine bağlıyorum. Dr a sormuştum bir kez öyle demişti
Ben progestanı bıraktım .
Hala kullandırıyor mu doktorunuz ?
O 200 lük fitili yüzünden enfeksiyon oldum ben ..
Sarı akıntıdan bezmiştim , bıraktığım gün sarı akıntım kesildi , haftaya tahlil vericem inşAllah atlatabilmişimdir .

Ben geldim, her şey yolundaymış çok şükür
Doktor maşallah iyi bakmıssın bebeğine dedi :KK37:
410 gr olmuş cimcimem
Esnedi, yutkundu eli ayağı hiç durmuyor
Çok değişik bir duygu :KK16::KK16:
Ya maşallah 🤩 Giderken bir şey yedin mi? Ben de pazartesi gideceğim, doktor inşallah o gün hareketli olur demişti. Benimki hep uyuyor 😅

Hay maşşallah bu kadar ilaca miğden iyi dayanıyor canım🙏🏻

İkizlerle normal doğum düşünmüyosan sorun yok canım ☺️ hoş sen düşünsen de yaptıran doktor bulabilir misin emin değilim.

Canım sezeryan olacaksan zaten orda görünen tarihten en iyi ihtimalle 15 gün önce alıyor doktor 38-39. Haftada sen haziran sonu gibi düşün hep yada 1 temmuz falan
Aynen canım benim zaten kızımda sezeryandı.ikizlerde sezeryan olur..sağlıklı olsunlarda sezeryan olsun kolay olsun inşaallah

Bende şöyle oluyor ;
Mesela birden hapşırdım … Kasıkta feci bi acı oluyor. Kasık ağrılarım oluyor gün içinde ben rahim bağlarıyla ilişkilendiriyorum ..

Hepsi bendede varrrr😃😃😃sanırım normallll benim belim hep kopuyo gibi 😂😂
Ay bende ilk defa bu kadar yoğun hissettim o yüzden endişelendim ama neyse yalnız değilmişim🙊🙊🤣

X