2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Aynı fikirdeyim ilk zaman çok gidecek diye düşündüm. Ben aldığımda kampanyadan almıştım. Şimdi artmıştır tabi. Ben aldığımda tanesi 75 kuruşa gelmisti. Pişik yapmazsa denemek lazım. Bezlere servet ödemek istemiyorum.

Migros un markasına iyi diyorlar baby me ye iyi diyorlar oglanda olmadı ama ben primadan sonra diğerlerine alışması diye düşünüyorum. O sebeple ilk Prima ile başlamak istemedim. Yine dener birbirimize de söyleriz

5li müslinini almıştım
Annem zaten yetmez demişti ama diğerlerinin rengini sevmemiştim
Alacağım yine

Bana göre incesin bende 164 normalde 75 kiloyken kendimi normal hissediyorum. Zayıf değil tabi sen benim yanımda baya zayifsin tabi
Valla bu gidişle varil gibi bir kalçaya sahip olacağım. her yerinden eşit kilo alan insanlar nasıl güzel. Ben bölgesel aldığım için hep çok dikkat ediyorum. Bu ay iki kilo aldım ama. İnşallah diğer aylar bu hızda gitmez.

34 lük bezi 60 al aldım
Ya da 64 ₺ olabilir
İkisinden biri. Gereksiz sekilde pahalı. Günde zaten 10 a yakın bez değiştiriliyor
8 ile 10 arası ilk zamanlar.

Çok değil mi ya? 3 tane hastane çıkışı gerekli mi? Bir çok yerde hastane çıkış takımlarının bebeklere olmadığı falan yazıyor

Pisige falan iyi geliyormuş. Bepantol den daha iyi yazmışlar. Çok Amaçlı bir krem .Kullananlar çok memnun ben de alıyım dedim .
Iyi yapmışsın canım ben de not aldım inşallah bakacağım alışveriş de sira bakım ürününe gelince.
Artık kendini gösteriyor. 22. Hafta bir de hareketlerini hissetsem tamamdır
Sana bi kaç sorum olacak.. ilki bacım üşümüyorum musun seni görünce bile ürperdim ben puantiyeli pijama ile bile donuyorum, ikincisi bu nasıl 22 hafta ben de kendimi dert ediyordum zayıfladım diye meğer senden büyükmüş göbeğim masaallah hiç hamile gibi değilsin ve sonuncusu hareketi daha hiç hissetmedin mi 22 haftada

Bence de gereksiz hatta ben o kadar uzun giydirmeyi bile pek mantıklı bulmadım ama yeni doğduğunda giymeli diyor konuştuğum herkes
He neden 3
Ben bir tane alacaktım onu aldım
Bir hediye geldi
Birini de babamız tuttuğu takımınkini istedi fanatiğiz bu konuda o yüzden 3

Valla bana ateş basıyor. Sanırım hormonlardan.

Ben 4 kilo aldım. Ama karnım bir türlü hamile göbeği gibi olmuyor. Kalçam ve bacaklarımdan kilo aldım.

Bebeği bir kez kayma gibi bir şey oldu. Sanırım bebekti. 22 şubatta doktora gittim. 16 cm ve 270 gramdı. Gayet iyi dedi. Bekliyoruz bakalım.

İç karnın geniş bence bu ne boylr
ayva göbeği gibi
Şu alt kısım büyümüyor. Bence de iç karnım geniş. Belki bebeği de o yüzden hissetmiyorum.

Bence ben bebeği popomda büyütüyorum. Orası bayağı büyüdü

Selam kızlar bugün ayrıntılı ultrason için gittim her şey yolunda çok şükür kalp özellikle inceleniyor bizim, önceden kalp anomalisi sebebiyle bir kaybim olduğu için. O yüzden yine gideceğim bu hafta tam görüntü alınması için o kadar inatçı dedi ki Dr tam 1 saat uğraştı istediği pozisyona getirmek için. Kalktim, yürüdüm, yemek yedim yok olmadı o yüzden kilo, boy vs hiç bilmiyorum. Esas rapor bu hafta çıkar ins sağlıkla hepimizin iyi haberler aldığı süper bır dönem olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…