2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Allah razı olsun. Eşim beni kırdı.
Onu umutlandırmışım erkek hissediyorum demişim.
Demediğini bırakmadı Bana.

Ya çok ayıp etmiş ben de eşime hep erkek olacak dedim ama kız çıktı... Eşim kız istiyor ama 10.yılda çocuk sahibi oluyoruz zor oldu bizim Allah aratmasın çok zor arattırması sağlıklı olmasına sevinsin ya eşin ve sen yaşınız küçük mü canım?? yirmili yaşlarda erkekler toy oluyor otuzlarda olgunlaşmaya başlıyorlar sanki ...Ama sen hiç üzülme sen hata yapmadın mükemmel bir annesin sen eşin de inşallah hatasını fark eder

Kızlar almak istediklerinizi indirim gördükçe alın ya neyin garantisi var ki bu dünyada zaten her şey pahalanıyor aldığım her şey iki katına çıkmış şu an

Oh ne güzel ya. Bana da duphalac şurup verdi ama o kadar şekerli ki içemiyorum.
reçetesiz de satılıyor ama tabii sen danışmadan alma bence gidince sor doktoruna belki kullan der ,, bunun tadı yok ama içtikten sonra bi klor yada tebeşir gibi bi tat oluyor hemen geçiyor.. ödemim de sanırım bu ilaç sayesinde geçti .. umarım sende bir çare bulursun çok zor çünkü

Eşim 38 ben 35 yaşındayız canım.
Haklısın biliyorum tevekkül ediyorum. Ben üzülmedim ama eşimin üzüntüsü hal hareketleri beni üzdü. Lafları. Oda alışır inşaallah biraz daha geçsin

Evet canım Allah razı olsun senden. Beni iyi anlamışsın. İnşallah oda alışır.

Oh ne güzel ya. Bana da duphalac şurup verdi ama o kadar şekerli ki içemiyorum.
Duphalac bana da verdi
Bence biraz kendini zorla
Zaten bana maximum 1 hafta kullan demişti
Ondan sonra rahatladım ben de
O da bağırsaklara su taşıyor
Onu kullandıktan sonra rahatlamıstım
Şu aralar beslenmemi bozdum karbonhidrat çok tükettim yine oldu. Ben de tekrar içmeye başladım mecbur

Ben de takip ediyordum hatta son zamanlara kadar da güveniyordum ama bana da artık güven vermiyor.. Hatta kızlar mustela içeriği bozulmuş diyorlar onu tavsiye ediyor bilginize
Diğer ülkelerde mustela pek tercih edilen bir marka değil zaten ,daha doğrusu her ülkede içeriği farklı olabiliyormuş . Türkiye'de de bazı ürünlerde içerik olumsuz yönde değişmiş . Bende bir yazı okumuştum bununla ilgili .

Nisan ayında topluca yürüyüşe başlıyoruz o zaman ben de yürüyüş için nisanı bekliyorum kızlar o zamana kadar kilo almaya devam

Ben günde 10.bin atamasam da 6 binle basladim bu hafta . İzmir'de yaşayan kızlar , bir yürüyüş takımı mi kursak acaba ?

Kızlar annem bizi bu yöntem ile büyüttü. Ben de şimdi YouTube da denk gelince sizinle de paylaşmak istedim. Benden 20 yaş küçük kardeşim bar ve defalarca kez onu bu şekilde tuvalete götürmüşümdür. Belki uygulamak isteyen olur. Ben doğduktan itibaren bunu uygulayacağım.

Paylaşım için teşekkür ederim Tuvalet iletişimi benim de desteklemeyi düşündüğüm bir alan . Yapan arkadaşım oldu ve çocukta gerçekten gaz ve kabızlık problemi neredeyse yoktu . 1 yaşını biraz geçtikten sonra da bezi tamamen reddetmişti çocuk .
Bu kitabı 1 sene önce okumuştum kesinlikle doğum öncesi tekrar edecekler arasında , çok ince bir şey zaten 2 günde bitirilecek bir şey . Tavsiye ederim

Eklentiler

• IMG_20220315_183729.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 167
İzmirdeyim
Sen nerdesin canım İzmir'de ben bucadayim yakın mıyız

Bir İzmirli daha ,merhabalarr Konak varyant yakınlarındayim . Kız lisesini biliyor musunuz onun

yanında sayılırım . Konak iskeleden başlıyo
Biliyorum oraları ama çok yakın değiliz
Şanslısın deniz kenarında yürüyüş yapmak çok daha keyifli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…