2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kötü birşey yokmuş çok şükür. Demek gitsek bebeği görebileceğiz bu dönemde. Bende de oluyor o ağrılar.

Bende 2 3 gündür hastayım dün bi parol içtim ıhlamur içiyorum bol ballı limonlu sürekli mandalina falan yiyorum C vitaminli gıdalar tüketmeye çalışıyorum ve dinlenmek çok önemli

Kizlar kalbini de duysanız bu telaş bitmeyecek ben anladım. Ben kalp atışını duydum ama bu sefer de kalbi durur mu diye korkuyorum .çok yersiz bıkıyorum

Ben söyleyeyim size. Hareketlerini her gün hissetmeye başlayana kadar endişeler arada bir hortluyor. Kalp atışı duymayla bitmiyor yani.
Sonra bir an aklına gelip uyuyor mu acaba bugün ne kadar hareket etti diye düşünürken buluyorsun kendini. Annelik şimdiden başlıyor yani..

Oğlumu 19 haftalıkken hissetmeye başlayınca bir tık rahat etmiştim.

O zaman bebeği görmüş oldun hadi gözün aydın darısı hepimize olsun diyelim hem bak endişelenecek birşey yokmuş şükür rahatlamışsındır :) kalp atışını da gösterdimi

Evet çok şükür sıkıntı yok yok henüz kalp atısı gözükmedi cnm zaten cokta kurcalamadı kısa bi baktı sadece bisi gördüm bebekmi bakacagm dedi sonra birkez daha baktı baş popo mesafesini ölçtü kalp atımı için 8 haftada gel dedi ama benim bu cuma randevum var 6+3 oluyorum ozaman gidecegim inşAllah gözükür diye umut ediyorum hamilelik sürecini güzelce tamamlayıp saglıkla kucagımıza almak nasip olsun hepimize inşAllah

Kızlar beta değerim 2 günde bir ve aynı hastanede 101-154-227 çıktı, böyle bir artış sağlıksız bir gebeliğe işaret dedi doktorum.
Usg de henüz dış gebelik şüphesi yaratacak bir şey göremedik ama dış gebelik bile olabilir, umarım sizler sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi
Aranızda artışı bu şekilde olan yoktur değil mi

Birde kızlar dr çok iydi en son randevumda gittiğim doktor acilde denk geldi aşırı iyi bir doktor Allah razı olsun.. Belki biliyorsunuzdur ama ben bilmiyordum benim gibi bilmeyen vardır diye doktorun verdiği bir bilgiyi sizle paylaşmak isterim..
Bana vajinal duş yapıyormusun yanı keseleyip köpüklüyormusun dedi bende evet yapmayınca temiz olmuyormuş gibi hissediyorum dedim dr nin dediği asla yapmamalısın temiz hissetmemeni anlıyorum ama oradaki yararlı bakterileride öldürüyorsun elinden geldiğince yapmamaya özen göster dedi ..

Canım iki günde bir aynı saattemi yaptırdın yinede bir yükseliş var ne bileyim Allahtan ümit kesilmez

Canım iki günde bir aynı saattemi yaptırdın yinede bir yükseliş var ne bileyim Allahtan ümit kesilmez
Yok canım doktorum ilk etapta yüzde 50 artış ok ama daha sonra daha fazla yükselmesini bekleriz dedi, evet yükseliyor ama oran düşüyor. Salı günü bir daha kan verip usg den bakıcaz ben dış gebelikten şüphe ediyorum kimyasal olsa azalması gerekiyordu değerin ama benimki az da olsa artıyor. Allahtan Ümit kesilmez tabi ama çok çok zor

Canım inşAllah dış gebelik değildir öncelikle kimyasaldada bildigim kadarı ile düzensiz yükselip kanama olduktan sonra düşmeye başlıyor değer .

Aynen bi müddet orayı sabunla fln temizlemmek gerekiyomuş, bakterilere fln yol açıyomuş temizleyince bende bi yerde okumuştum

Kızlar selam, benim keseyi gördüğüm randevumdan sonra bildiğiniz anksiyetem tavan yaptı. Geceleri de uyuyamıyorum. Sürekli endişeliyim ve ağlamak istiyorum. Boş gebelikle ilgili rüyalar görüyorum. Sanırım bu süreçte fazla araştırdım ve okudum. Bazen konuya fazlasıyla hakim olmak, fazla öğrenmek iyi gelmiyor. Buraya da yazmıyorum 3/5 gündür, hatta siteye girmemeye çalışıyorum ama hala bir şeyler araştırıyorum. Ne yapacağımı şaşırdım. Çevremde iki kişi hamile şu anda. Biri de yakın arkadaşım. İnanılmaz keyifli, mutlu ve rahatlar en başından beri. Ben inanılmaz dipteyim.

Canım burda bende dahil bi cok kisi boyle sanırım kaynettigin gebeligin oldumu daha önce

Çok zor ama özellikle ilk gebelikte bu fazlaca oluyor. Ben hamile olmadığımı düşünmeye çalışıyorum. Yani daha öğrenmemis olabilirdim. Kalp atışı gününe kadar üzerine hayal kurmuyorum. O gün belli olsun hersey diyorum.

Bir türlü düşünmemeye çalışmayı başaramadım. Bilmiyorum, belki de profesyonel bir destek almam gerekiyor. Kendimi yedim bitirdim ya kilo veriyorum resmen her gün yavaş yavaş. İnşallah hallederim şu problemi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…