2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim 6 hafta civarı olmuştu ilkinde belki yerlesmedir. Bir doktor görse fena olmaz aslında.

Doktor mu istiyor canım kanı 2 günde bir stres yaratıyor aslında ama işte görmek isteyince de mecbur napcaksinyarın inşallah sende bir açıklığa kavuşursun 1 günde değil kuzum ilk kanım 3 Kasım dabah ikincisi 5 Kasım sabahı ikiye katlamismi diye bakdi yani. 3 kati falandı daha istemedi.ben evde kendim idrar yapdim ama merakımdan bakdim koyulasdi bayağı daha birakdim.11 Kasım'da yapmisdim en son idrarı da böyleydi.

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-11-13-59-14-641_xyz.pichancer.picturejam.free.jpg
    55,2 KB · Görüntüleme: 30
Doktor istiyo canım sanirim dış gebelik falan olursa erken teshis için ama böyle iki güne bir gitmek çok stresli oluyor bakalım yarın açıklığa kavuşmam galiba ama hayırlısı artık

Zaten anne baba negatifse çocuk hertürlü negatif oluyordur. Böylece uyuşmazlık kalmıyordur sanırım

Zaten anne baba negatifse çocuk hertürlü negatif oluyordur. Böylece uyuşmazlık kalmıyordur sanırım
Canım mesela bizde ben 0 negatifim eşim b pozitif ben hamileyken 24. Haftada iğne vuruldu çocuklar ikiside 0 pozitif o yüzden doğduklarında tekrar iğne oldum zaten bebek doğduktan sonraki iğne bir sonraki gebeliğe önlem almak içinmiş

Kızlar ben annemdeydim biraz ayak üstü kaldm kasık ve bel agrısı hep olurdu ama busefer fazla olunca korktum dr gittim acile bebek gözüktü sıkıntı yok dedi Alttan muayene etti ve o aletteki prezervatifi cıkardı ve bunu goruyormusun akıntı muhtemelen agrı sebebi bu ve normal dedi 8 haftaya kadar böyle agrıların olur sonra biter ve 12 haftada tekrar baslar dedi bebek iyce yerlesmeye çalıştığı için rahmin büyümeye başladığı için dedi normalde 5+5 im ulturasonda 6+1 çıktı 4.3 mm bebek dedi sanırım bebek gözüktükten sonra kese boyuna bakmıyorlar artık

Ikiniz de rh negatifmişsiniz zaten, rh pozitif çocuğunuzun olması imkansız. O yüzden ikizlerde uyuşmazlık olamaz. Kan uyuşmazlığı yönünden endişelenmeye gerek yok yani çok şükür.
Anne ve baba rh(+) ise, hem (+) hem(-) çocukları olabilir. Ama ebeveynlerin ikisi de rh (-) ise çocuk sadece (-) olabilir.

Benimde azcik ayakta kalınca ağrıdı yine belim onu dusunuodum demekki olabilio anlamadığım şimdi mi gittin canım hastaneye ee bebek gorunmusmuydu daha önce şimdi mi göründü

Ben hasta oluyorum galiba, eşim geçen hafta hastalanmıstı, covid değil neyse ki ama bana da bulaştı sanırım, dün boğaz ağrım başladı, bugün boğazımda tahriş hissi, halsizlik. Korkuyorum, ne yapmalıyım ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…